توضیحات کمپانی EA در مورد نحوه تجربه بازی Anthem پیش از عرضه رسمی

Anthem
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

کمپانی EA در صفحه توییتر بازی Anthem توضیح داده است که بازیکنان دقیقا چگونه و از چه طرقی می‌توانند چند هفته پیش از عرضه بازی Anthem به آن دسترسی داشته باشند و آن را تجربه کنند. برای جزئیات با ادامه این مطلب همراه باشید.

اگر به دنبال این هستید که بخش بزرگی از بازی آینده کمپانی بایوور (BioWare) که یک بازی جهان‌باز، جهان مشترک و شوتر سوم‌شخص با نام Anthem است را پیش از عرضه تجربه کنید، چند راه برای برطرف کردن خواسته‌تان وجود دارد. کمپانی الکترونیک آرتز (Electronic Arts – به اختصار EA)، در صفحه رسمی توییتر این بازی توضیح داده‌ که دقیقا چگونه و از چه طرقی می‌توان به بازی Anthem پیش از موعد دسترسی پیدا کرد.

این کار را می‌توان از سه طریق انجام داد. اولین راه مشخصا از طریق دموی آن است که اخیرا از آن رونمایی شد و قرار است روز اول فوریه سال 2019 (دوازدهم بهمن ماه امسال، سه هفته قبل از عرضه این بازی) در دسترس قرار گیرد. چند راه برای دسترسی به دمو وجود دارد: اولا اینکه شما می‌توانید نسخه استاندارد بازی Anthem را پیش‌خرید کنید یا اینکه، شما باید یک اکانت در سرویس EA Origin داشته باشید؛ حال این اکانت می‌تواند یک اکانت پایه‌ای یا اکانت ویژه باشد، فرقی نمی‌کند، یا اینکه اگر برروی کنسول ایکس‌باکس وان در سرویس EA Access عضو هستید، از آن طریق نیز می‌توانید دمو را در اول فوریه در اختیار داشته باشید.

Anthem

راه دوم برای دسترسی به بازی Anthem پیش از آنکه منتشر شود، این است که در سرویس EA Origin، یک اکانت ویژه داشته باشید. این عضویت به شما اجازه می‌دهد تا پیش از موعد به بازی دسترسی داشته باشید. این اکانت ویژه در واقع به شما اجازه می‌دهد به تمام بازی‌های مهم کمپانی الکترونیک آرتز پیش از موعد دسترسی داشته باشید. با این روش شما می‌توانید بازی را در روز پانزدهم فوریه (26ام بهمن ماه) تجربه کنید.

راه سوم برای این کار، داشتن یک اکانت ساده در سرویس EA Origin برروی رایانه شخصی‌تان یا عضویت در سرویس EA Access برروی کنسول ایکس‌باکس وان‌تان است. با این روش آخر، شما می‌توانید مانند روش دوم بازی را از پانزدهم فوریه در اختیار داشته باشید، اما با این تفاوت که تا زمان عرضه که 22م فوریه باشد، تنها می‌توانید بمدت 10 ساعت این بازی را تجربه کنید. پس از 10 ساعت، بازی تا 22م فوریه برای شما قفل می‌شود.

بله، اگر کنسول پلی‌استیشن 4 داشته باشید، از این شانس‌ها نخواهید داشت (مایکروسافت بازی‌اش را انحصاری نمی‌کند؛ این‌گونه از پلی‌استیشن دارها انتقام می‌گیرد!!!) که البته غمی نیست، چون یکی دو هفته بعد از تاریخی که ایکس‌باکس وان دارها این بازی را تجربه می‌کنند، شما نیز می‌توانید این بازی را در دسترس داشته باشید. بازی Anthem روز 22م فوریه برای کنسول‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

کلام آخر

برای اخبار بیشتر از دنیای بازی‌های ویدیویی با پلازا همراه باشید؛ همچنین شما می‌توانید در بخش نظرات دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید. در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400