اندرو لینکلن احتمالا به عنوان کارگردان به The Walking Dead بازخواهد گشت

ترسناک ترین سریال های جهان
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اندرو لینکلن در شش قسمت اول فصل نهم سریال The Walking Dead آن را ترک خواهد کرد؛ حال خبر رسیده که او برای آموختن کارگردانی در پشت صحنه این سریال حضور خواهد داشت و احتمالا سال بعد در فصل دهم، خودش قسمتی از این سریال را کارگردانی کند.

بنظر می‌آید اندرو لینکلن (Andrew Lincoln)، بازیگر نقش «ریک»، به سریال The Walking Dead معتاد شده و نمی‌تواند این مجموعه تلویزیونی شبکه AMC و تیم سازنده آن را ترک کند! چند ماه پیش خبردار شدیم که اندرو لینکلن تنها برای حضور در شش قسمت دیگر در این سریال متعهد است؛ پس از این قسمت‌ها او به علت اتمام قرارداد و عدم تمایل برای تمدید آن، این سریال را ترک خواهد کرد. حال اندرو لینکلنی که هنوز این سریال را ترک نکرده، برنامه‌ دارد تا به گونه‌ای، گهگاهی به این سریال بازگردد. او خودش را آماده می‌کند؛ زیرا که قرار است تحت یک پروژه کارگردانی در فصل دهم سریال The Walking Dead به تیم سازندگان این سریال بازگردد و قسمتی از آن را رهبری کند. لینکلن در مصاحبه‌ای با سایت EW در این مورد این‌گونه بیان کرده است:

من به این سریال بازخواهم گشت؛ من بزودی برمی‌گردم تا در پشت صحنه این سریال، شاگرد یک کارگردان شوم و هدفم این است که سال بعد [برای فصل دهم] کارگردانی کنم. من نمی‌توانم زیاد از این سریال فاصله بگیرم؛ نمی‌توانم دوری را تحمل کنم. من بسیار به این سریال و ادامه داستان آن وابسته هستم.

اندرو لینکلن / The Walking Dead

همان‌طور که می‌دانید اندرو لینکلن از اولین سکانس سریال Walking Dead تاکنون، بازیگر نقش اول این سریال بوده است و حدود نه سال است که در این سریال زندگی می‌کند و با همین سریال به شهرت رسیده است. با این حال اگر روزی لینکلن قسمتی از این سریال را کارگردانی کند، برای این سریال اولین باری نخواهد بود که یکی از بازیگرانش، برروی صندلی کارگردانی قسمتی از آن نشسته است. پیشتر مایکل کودلیتز (Michael Cudlitz)، کسی که نقش آبراهام فورد (Abraham Ford) را در این سریال ایفا کرد و در نهایت کاراکترش توسط چوب بیسبال کاراکتر «نگان» کشته شد، به این سریال بازگشت و قسمتی از فصل نهم آن را کارگردانی کرد. آقای کودلیتز، قسمت روز هجدهم نوامبر (۲۷م آبان)  فصل نهم سریال The Walking Dead، که «استرادیواریوس» نام دارد را کارگردانی کرد. همچنین در سریال Fear The Walking Dead (سریالی فرعی از فرانچایز the Walking Dead) نیز آقای کولمان دومینگو (Colman Domingo) که از فصل اول این سریال نقش کاراکتر «ویکتور استراند» (Victor Strand) را بازی می‌کرده است، قسمتی از فصل چهارم سریال FTWD با عنوان «Weak» را کارگردانی کرده است.

یک شغل کارگردانی گاه‌گاهی برای اندرو لینکلن به او فرصتی ایده‌آل را اعطا می‌کند تا وابستگی خود به این سریال و تیم سازندگان‌اش را ارضا کند. اندرو لینکلن پیشتر یکی از دلایل ترک این سریال تلویزیونی را وقت بیشتر گذراندن با کودکانش بیان کرده بود. او همچنین به سایت EW گفت:

من دو فرزند خردسال دارم و همچنین در کشور دیگری زندگی می‌کنم. رفت و آمد کودکانم از آنجا به اینجا همراه با بزرگ‌تر شدن‌شان روز به روز سخت‌تر می‌شود. موضوع بسیار ساده است؛ وقتش رسیده که من به خانه‌ام بازگردم.

کلام آخر

فصل نهم سریال The Walking Dead روز هفتم اکتبر (۱۵م مهر ) روی آنتن شبکه AMC خواهد رفت. همان‌طور که می‌دانید «ریک گرایمز»، کاراکتری که نه سال است نقش اول این سریال است، قرار است در شش قسمت اول این فصل به‌گونه‌ای کشته شود و یکی از مهم‌ترین اتفاقات این سریال در قسمت‌‌های چهارم و پنجم آن رقم بخورد. برای اخبار بیشتر از این سریال با پلازا همراه بمانید؛ شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400