با این کاستوم رام گوشی شیائومی می 8 خود را به گوگل پیکسل 2 تبدیل کنید

شیائومی می 8 / کاستوم رام
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

اگر گوشی شما شیائومی می 8 است ولی از MIUI 10 آن راضی نیستید، می‌توانید با نصب یک کاستوم رام پوسته رابط کاربری گوشی خود را به پوسته رابط کاربری گوگل پیکسل 2 تبدیل کنید.

برای کسانی که گوشی شیائومی می 8 دارند و از رابط کاربری MIUI 10 آن راضی نیستند خبر خوبی داریم. یک کاستوم رام جدید اخیرا در سایت‌های مختلف برای دانلود وجود دارد که پوسته رابط کاربری گوشی گوگل پیکسل 2 را که بر پایه اندروید پای 9.0 نوشته شده در خود دارد؛ بدین ترتیب شما با در دست داشتن گوشی می 8 می‌توانید تمام تجربیات کار با گوگل پیکسل 2 و پوسته اندروید پای 9.0 را برای خود به ارمغان بیاورید.

این رام جدید آن قدر به رام اصلی گوشی گوگل پیکسل شباهت دارد که خود گوگل پلی هم ممکن است به اشتباه بیفتد. کاربر ارشد سایت XDA Developers به نام argraur یک رام را برای گوشی شیائومی می 8 در این سایت آپلود کرده که نسبت به رام خود این گوشی تغییراتی را در پایداری سیستم و تنظیمات آن اعمال کرده است. بجز این تغییرات، شما با کار کردن با این گوشی، کاملا حس می‌کنید که یک گوشی گوگل پیکسل 2 یا گوگل پیکسل 2 ایکس ال در دست دارید.

این رام، بر پایه اندروید پای 9.0 نوشته شده است. تمام ویژگی‌هایی که در رابط کاربری گوگل پیکسل وجود دارد (اعم از تصاویر پشت زمینه، حالت همیشه روشن بودن تصویر و موارد دیگر) در این رام وجود دارد.

CUSTOM ROM / کاستوم رام

جالب است بدانید که شما با داشتن این رام سفارشی می‌توانید به گوگل پلی رفته و برنامه Digital Wellbeing را دانلود کنید! این برنامه تنها مخصوص گوشی‌های گوگل پیکسل 2 و نوکیا 7 پلاس است. در حقیقت این رام گوگل پلی را هم گول زده است! البته دو نکته مهم را باید بدانید: اول اینکه، با وجود کار کردن NFC در گوشی شیائومی می 8 و کاستوم رام گوگل پیکسل، اما شما نمی‌توانید از NFC برای پرداخت‌های درون برنامه‌ای گوگل پلی استفاده کنید.

نکته دوم اینکه اگر تا بحال رام گوشی خود را عوض نکرده اید، کارهایی را باید بکنید که کمی دشوار هستند؛ اما نگران نباشید، آموزش‌های تصویری زیادی وجود دارد که به شما آموزش می‌دهد چگونه گوشی خود را برای اولین بار روت کنید، کرنل خود را فلش بزنید و سپس رام خود را عوض کنید. یکی از این آموزش‌ها را در این لینک می‌توانید مشاهده کنید.

کلام آخر

برای اخبار بیشتر از دنیای فناوری با پلازا همراه بمانید، شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها