عکس منتشر شده از فیلم John Wick 3 اسب سواری کیانو ریوز را نشان می دهد

john wick 3 parabellum
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

عکس تازه منتشر شده از فیلم John Wick 3: Parabellum که 27 اردیبهشت سال آینده اکران می‌شود، اسب‌سواری جان ویک در خیبان‌های نیویورک را نشان می‌دهد.

نظرهای مختلفی درباره کاراکتر جان ویک وجود دارد، اما نکته‌ای که نمی‌توان آنرا انکار کرد این است که زندگی او سرشار از هیجان و پیچ و تاب است. البته اینطور نیست که خود خواهان آن بوده باشد. در دو فیلم قبلی John Wick شخصیت اصلی داستان به نحوی مجبور شد تا از بازنشستگی خود دست بکشد و ردیف ردیف جنازه در پشت سر خود به جای بگذارد و در نهایت فیلم John Wick: Chapter 2 درحالی تمام شد که جان مجبور به فرار کردن شده بود. سال آینده وقتی که جان ویک با فیلم John Wick 3: Parabellum به پرده سینما بازگردد، همچنان سعی خواهد کرد تا از روبه‌رو شدن با آدم‌کش‌هایی که در هرگوشه از شهر کمین کرده‌اند پرهیز کند و در طی تمام این حوادثی که به اندازه کافی دیوانه کننده هستند، او مجبور می‌شود تا در خیابان‌های شهر نیویورک با اسب حرکت کند!

john wick 3

همچنین بخوانید :

برای رفت‌وآمد سریع و یا فرار در خیابان‌های شهر، معمولا از یک موتورسیکلت استفاده می‌کنند، اما به نظر می‌رسد جان ویک اعتقادی به آن ندارد! احتمالا وقایع سومین فیلم سینمایی او به نحوی رقم می‌خورند که او مجبور می‌شود تا سوار بر اسب از میان ترافیک شهر نیویورک عبور کرده و از دست دشمنان سوار بر موتوری که در تعقیب او هستند فرار کند. همچنین باتوجه به زخمی که روی پیشانی کیانو ریوز دیده می‌شود، جان احتمالا به تازگی آسیب دیده است و باید سعی کند تا قبل از اینکه اتفاق بدتری رخ دهد عقب نشینی کند. البته کار به همینجا ختم نمی‌شود، کارگردان چاد استاهلسکی به مجله Empire گفته است:

آشوبی که جان ویک در فیلم John Wick3: Parabellum در آن به سر می‌برد شامل اسب‌ها، سگ‌ها، گربه‌ها، یک کلاغ، دسته‌ای از کبوتران، تعقیب و گریز با موتورسیکلت و خودرو، هلی بری، لاورنس فیشبورن، ایان مک‌شین، لنس ردیک، شاتگان‌ها و نینجاها می‌شود.

بعضی از موارد اشاره شده توسط استاهلسکی پیش از این نیز افشا شده بودند، همانند فیشبورن، مک‌شین و ردیک، اما نینجاها؟! حتی با استانداردهایی که از فیلم‌های John Wick سراغ داریم هم حضور نینجاها در آن دیوانگی است. به علاوه باید دید که این نینجاها از آن مدل‌های سیاه پوشی هستند که تیغه‌های برنده پرتاب می‌کنند و یا اینکه قرار است از آن شاتگان‌ها استفاده کنند.

John Wick 3

با تصمیم مقامات بالارده، جان ویک به خاطر به قتل رساندن «سانتیو دانتونیو» در داخل یکی از ساختمان‌های هتل‌های زنجیره‌ای کانتیننتال از عضویت در گروه آنها برکنار شد. این اتفاق به معنی از دست دادن دسترسی و مزایای مربوط به دنیای زیرزمینی آنها بود. البته مجازات او به اینجا ختم نشده و با دوبرابر کردن جایزه  7میلیون دلاری که برای سر او تعیین شده بود و جهانی کردن این آگهی، اوضاع به مراتب وخیم‌تر شد. پس از آن جان ویک تنها با یک مارکر در جیب، یک ساعت وقت و با همراهی سگ باوفایش، باید در دقایق پایانی فیلم John Wick: Chapter 2 خود را به سرعت ناپدید می‌کرد. این احتمالا نقطه آغاز فیلم John Wick 3: Parabellum خواهد بود؛ زمانی که او مشغول جنگیدن و از راه برداشتن موانع برای خارج شدن از نیویورک است.

کلام آخر

در فیلم John Wick 3: Parabellum علاوه بر تعدادی از چهره‌های آشنا، شاهد حضور شخصیت‌های جدیدی از جمله «سوفیا» با بازی هلی بری، «کارگردان» با بازی آنجلیکا هیوستون، «قاضی» با بازی اسیا کیت دیلون، «زیرو» با بازی مارک داکاسیوس و «تیک تاک من» با بازی جیسون مانتزوکاس نیز هستیم. این فیلم تاریخ 17 ماه مه سال  2019 معادل با 27 اردیبهشت سال 98 اکران می‌شود. در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400