بازی The Walking Dead: The Final Season توسط اسکای باند نجات یافت

The Walking Dead: The Final Season
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

پس از تعطیلی تل‌تیل و وضعیت نامشخص بازی The Walking Dead: The Final Season، استودیوی اسکای‌باند گیمز برای تکمیل فصل نهایی این سری جذاب اعلام آمادگی کرد.

به دنبال تعطیلی ناگهانی استودیوی تل‌تیل گیمز (Telltale Games)، سرنوشت بازی The Walking Dead: The Final Season در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت. اخراج غم‌انگیز کارکنان تل‌تیل می‌توانست به این معنی باشد که داستان کلمنتاین پایانی نخواهد داشت و طرفداران در مورد آینده‌ این پروتاگونیست، پا در هوا رها می‌شوند. با این حال اسکای‌باند گیمز (Skybound Games)، شعبه‌ای از Skybound Entertainment برای تکمیل داستان کلمنتاین با تل‌تیل به توافق رسید تا پایانی درخور به این شخصیت محبوب ارائه دهد. اسکای باند بازی را تا تکمیل نهایی ادامه خواهد داد.

 

تل‌تیل اعلام کرد: بازی The Walking Dead: The Final Season بدون پایان نخواهد بود

این خبر حین نمایشگاه کمیک کان نیویورک و توسط بنیان‌گذار اسکای باند و خالق کمیک The Walking Dead یعنی رابرت کرکمن به گوش حضار رسید. کرکمن تأیید کرد که اسکای‌باند با کمک اعضای اصلی تل‌تیل، The Walking Dead: Final Season را به اتمام خواهند رساند. حالا که اسکای باند مسئولیت ساخت و انتشار بازی را برعهده گرفته، طرفداران بالاخره می‌توانند با خیال راحت منتظر پایان داستان کلمنتاین باشند.

The Walking Dead: The Final Season / تل‌تیل / اسکای باند
بازی The Walking Dead: The Final Season

توافق تل‌تیل و اسکای‌باند چند هفته پس از خبر شوکه کننده تل‌تیل اتفاق افتاد. چیزی که در ابتدا به یک تعدیل نیروی ساده شباهت داشت به فروپاشی و تعطیلی کمپانی منجر شد و بسیاری از طرفداران را با این سوال رها کرد که چه چیزی بر سر فصل آخر The Walking Dead و دیگر عناوین تل‌تیل خواهد آمد. پس از حذف نام The Walking Dead: The Final Season از فروشگاه‌های دیجیتالی، اوضاع بازی تیره و تار به نظر می‌رسید تا این که چند استودیوی سازنده برای ساخت ادامه ابراز همکاری کردند. متأسفانه در عین حال که The Walking Dead آخرین اپیزودهایش را دریافت می‌کند، بازی‌های دیگر تل‌تیل مثل The Wolf Among Us و Batman به دست فراموشی سپرده خواهند شد.

از طرفی با توجه به این که ساخت The Walking Dead: The Final Season قبل از تعطیلی استودیو تقریباً تمام شده بود، اسکای باند می‌تواند پروژه نیمه رها شده تل‌تیل را تکمیل کند. براساس منبع خبری ناشناس، ساخت اپیزود سوم کاملاً تمام شده بود و بعضی از صداگذاری‌های اپیزود چهارم ضبط شده بودند. در پایان اپیزود دوم بسیاری از طرفداران با تعلیق این که چه اتفاقی در آینده می‌افتد رها شده بودند و به زودی پاسخشان را دریافت خواهند کرد.

در عین حال که اسکای‌باند و تل‌تیل هیچ زمان مشخصی برای انتشار اپیزود بعدی بازی The Walking Dead: The Final Season به اشتراک نگذاشتند، طرفداران می‌توانند با خیال آسوده فصل نهایی بازی را آغاز کنند (البته اگر هنوز سراغش نرفته‌اند)، داستان کلمنتاین نیمه کاره رها نشده و کشتی نیمه شکسته بازی با سکان‌‌داری اسکای‌باند به ساحل خواهد رسید.

سخن پایانی

برای پیگیری اخبار بازی‌ های ویدیویی با پلازا همراه بمانید. شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه‌های خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها