صداپیشگان مکس پین و الن ویک در بازی Control حضور خواهند داشت

Control
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

کارگردان بازی Control در مصاحبه‌ای اعلام کرد که صداپیشگان کاراکترهای «مکس پین» و «الن ویک» در تیم هنرپیشگان بازی Control حضور دارند؛ او همچنین اطلاعات بسیاری از کاراکترهای داستان این بازی را آشکار ساخت. برای جزئیات با ادامه مطلب همراه باشید.

دیروز سایت DualShockers با آقای سم لیک (Sam Lake) کارگردان خلاق کمپانی رمدی (Remedy Entertainment) و همچنین خانم کورتنی هوپ (Courtney Hope)، صداپیشه کاراکتر جسی (Jesse) شخصیت اول بازی Control، مصاحبه‌ای برگزار کرد. این دو هنرمند، در این مصاحبه اطلاعات جدیدی را درمورد اینکه دیگران بازیگران حاضر در تیم سازندگان بازی Control چه کسانی هستند، در اختیار قرار دادند که شما می‌توانید در ادامه مطلب از این اطلاعات مطلع شوید.

Control Max Payne 3

در این مصاحبه مشخص شد که آقای جیمز مک‌کافری (James McCaffrey)، صداپیشه کاراکتر مکس پین (Max Payne) دوست داشتنی، و همچنین آقای متیو پورتا (Matthew Porretta)، صداپیشه کاراکتر اَلِن وِیک (Alan Wake)، در تیم هنرپیشگان بازی Control حضور خواهند داشت. البته، اگر نمی‌دانید باید بگویم که خانم کورتنی هوپ در بازی قبلی کمپانی رمدی، یعنی بازی Quantum Break نیز ایفای نقش کاراکتر «Beth» را برعهده داشت. آقای لِیک، در این مصاحبه بیان کرد که در تیم هنرپیشگان بازی Control، تمام ستارگان بازی‌های پیشین کمپانی رمدی و گاها دیگر کمپانی‌ها حضور دارند، و بقولی این تیم هنرپیشگان، تیم کهکشانی‌ و پرستاره‌ای است. همچنین در ادامه این مصاحبه بیان شد که کاراکتری که آقای مک‌کافری، نقش او را در این بازی ایفا می‌کند، شباهت‌های شخصیتی بسیاری با مکس پین دارد.

ما کاراکتری مشابه با همان کاراکتر رئیس سرویس مخفی‌ بدجنسی که در بازی قبلی‌مان حضور داشت را در این بازی نیز داریم، این بار این کاراکتر، رئیس سرویس فدرال Control است و با نام ترنچ (Trench) شناخته می‌شود. نقش این کاراکتر را جیمز مک‌کافری، کسی که صداپیشه مکس پین بود، ایفا می‌کند. در ذهن من پروسه ساخت فضای این بازی بدین شکل شروع شد که خب ما در این داستان یک سرویس مخفی دولتی داریم و می‌خواهیم این مرد مسن، پخته و بدبین را به عنوان رئیس این سرویس مخفی معرفی کنیم. پس از کمی تفکر گفتیم این مرد پخته سرسخت، شاید در ابتدا پسری جوان بوده که بعنوان یک پلیس ساده کارش را شروع کرده و سپس نردبان‌های ترقی را بالا رفته و رئیس این سرویس مخفی شده؛ سپس با این افکار از خود پرسیدیم که چه کسی می‌تواند این نقش را به خوبی ایفا کند؟ و خب بله جیمز مک‌کافری برای ایفای چنین نقش‌هایی زاده شده است.

Control Alan Wake

ما همچنین اطلاعات دیگری در مورد شخصیت ترنچ کشف کردیم که ممکن است در منطقه اسپویلر قرار داشته باشند و داستان بازی را لو دهند، بنابراین اگر نمی‌خواهید داستان این بازی برایتان لو برود، این پاراگراف را رد کنید. گویا شخصیت ترنچ در طول وقوع داستان بازی مرده است، حال اینکه این مرد مرده چگونه می‌تواند بر روند داستان جسی تاثیرگذار باشد را خدا می‌داند.

آقای لیک در مورد کاراکتری که متیو پورتا نقش او را ایفا می‌کند، اطلاعات زیادی را در اختیار نگذاشت:

متیو نقش رئیس بخش تحقیقات، دانشمند اصلی این سرویس مخفی را برعهده دارد و نام کاراکترش دکتر کسپر دارلینگ (Dr. Casper Darling) است. دارلینگ کسی است که بیشتر از همه در مورد وقایع غیرطبیعی که این سرویس با آن‌ها برخورد دارد، تحقیق می‌کند و قصد دارد حقایق علمی شناخته شده موجود در مورد این پدیده‌ها را افزایش دهد.

کلام آخر

بازی Control کمپانی رمدی، در تاریخ نامعلومی در سال 2019 برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد. برای اخبار بیشتر از این بازی و دیگر بازی‌ها با پلازا همراه بمانید. شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400