کمپانی مایکروسافت درصدد خرید استودیوی آبسیدین اینترتیمنت است

استودیو آبسیدین اینترتیمنت کمپانی مایکروسافت/ Obsidian Microsoft
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

بنا بر شایعات منتشرشده، خرید استودیو آبسیدین اینترتیمنت (Obsidian Entertainment) توسط کمپانی مایکروسافت (Microsoft) به مراحل پایانی خود رسیده است و به‌زودی توسط مایکروسافت اعلام خواهد شد.

اخیراً، وب‌سایت کوتاکو اعلام کرده است که خرید استودیو آبسیدین توسط مایکروسافت رو به پایان است و طبق اعلام سه منبع ناشناس، 90 درصد این معامله تمام‌شده است. سخنگو کمپانی مایکروسافت در جواب به صحت داشتن خرید استودیو آبسیدین توسط این غول نرم‌افزاری به وب‌سایت کوتاکو گفت:

ما در مورد شایعات و حدس و گمان هیچ نظری نداریم.

استودیو آبسیدین، بیشتر به خاطر ساخت بازی‌های مانند Knights of the Old Republic 2 ،Fallout: New Vegas و Pillars of Eternity در سبک محبوب نقش‌آفرینی معروف است. در سال 2003 بود که استودیو آبسیدین در شهر ارواین از ایالت کالیفرنیا تأسیس شد.

بازی Pillars Of Eternity

کلام آخر

در سال 2012، این استودیو با مشکلات مالی زیادی روبه‌رو شد که بسیاری گمان کردند که به‌زودی این استودیو ورشکست خواهد شد. بعد از مدتی این استودیو توانست کمپین کیک استارتر بازی Pillars of Eternity را راه‌اندازی کند و خوشبختانه این بازی با واکنش مثبت منتقدان و علاقه‌مندان به عناوین نقش‌آفرینی روبه‌رو شد. اواخر سال 2017 بود که این استودیو اعلام کرد که زین پس تمام بازی‌های ساخته‌شده به دست این استودیو، توسط خودشان منتشر خواهد شد و بدین منظور بخش خصوصی در این رابطه ایجاد شده است.

در نمایشگاه E3 امسال، کمپانی مایکروسافت با اعلام خبر خرید استودیوهای نینجا تئوری (Ninja Theory)، پلی گراند گیمز (Playground Games) و استودیو Compulsion بسیاری از طرفداران خود را خوشحال کرد. منبعی ناشناس به وب‌سایت کوتاکو گفت که مایکروسافت علاقه‌مند است که بخش بازی‌های رایانه شخصی خود را تقویت کند و بدین منظور استودیو آبسیدین را مناسب این کار می‌داند. در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها