نام شخصیت منفی فیلم خون آشامی Morbius کمپانی سونی فاش شد

فیلم موربیوس/ Morbius
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

طبق اطلاعات به‌دست‌آمده، نام شخصیت منفی فیلم موربیوس (Morbius) جدیدترین فیلم ابرقهرمانی کمپانی سونی، لوکسیاس کرون (Loxias Crown) هست. جرد لتو در نقش اصلی این فیلم بازی می‌کند.

فیلم موربیوس/ Morbius

اخیراً، وب‌سایت Hashtag Show اعلام کرده است، شخصیت منفی جدیدی در فیلم خون‌آشامی موربیوس (Morbius) قرار است در مقابل جرد لتو قدرت‌نمایی کند و نام این شخصیت لوکسیاس کرون خواهد بود. جالب این است که بدانید این شخصیت قبلاً در کامیک های مارول حضور نداشته است و مختص این فیلم خلق‌شده است. به نظر می‌رسد که این شخصیت مشکلات جدی با موربیوس و مرد عنکبوتی دارد. به‌هرحال، این شخصیت از همان مشکلاتی رنج می‌برد که خود موربیوس به آن نیز مبتلا است.

فیلم موربیوس/ Morbius

در ادامه توضیحات Hashtag Show در مورد این شخصیت آمده است که Morbius باید در این فیلم با لوکسیاس کرون مقابله کند و از طرفی دیگر، باید به هر طریقی جلوی هوس خون‌آشامی خودش را نیز بگیرد و در این رابطه با چالش‌های زیادی روبه‌رو شده است.

در حال حاضر، فیلم موربیوس در مراحل پیش از تولید خود قرار دارد و فیلم‌برداری این اثر اوایل سال آینده میلادی توسط سونی شروع خواهد شد. دنیل اسپینوزا، سازنده فیلم‌های Safe House و Life، کارگردانی این اثر را برعهده‌گرفته است و نوشتن فیلم‌نامه این فیلم بر دوش دو تن از اسم‌های معروف دنیایی سینما یعنی مت سازاما و بورک شارپلس افتاده است. همان‌طور که قبلاً اعلام‌شده بود، این عنوان ابرقهرمانی، فیلم بعدی کمپانی سونی بعد از Venom است. تهیه‌کنندگان فیلم موربیوس، آوی آراد (Avi Arad) و مت تولمچ (Matt Tolmach) خواهند بود که این دو تن نیز در ساخت Venom دست داشتند. مدتی می‌شود که از زمان اکران فیلم Venom می‌گذرد و بااینکه به‌شدت از طرف منتقدان طرد شد ولی در بحث فروش بسیار موفق ظاهرشده است.

کلام آخر

برای اخبار بیشتر از دنیای فیلم و سریال با پلازا همراه بمانید، شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها