تریلری از بخش تک نفره بازی Battlefield V منتشر شد

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

کمپانی الکترونیک آرتز (Electronic Arts) تریلر جدیدی از بخش داستانی تک‌نفره بازی Battlefield V منتشر کرد. این تریلر بخش‌های پنج‌گانه بازی را به تصویر می‌کشد و اطلاعات بسیاری از این بخش‌ها را در اختیار ما می‌گذارد.

همین ماه پیش، کمپانی الکترونیک آرتز (Electronic Arts) خودش را در شرایطی ناگزیر یافت و مجبور شد تاریخ عرضه بازی جدید استودیوی دایس (DICE، استودیوی زیرمجموعه کمپانی الکترونیک آرتز)، Battlefield V را از ماه اکتبر (ماه میلادی جاری) به ماه بعد یعنی نوامبر موکول کند. همان‌طور که می‌دانید هردو سری اصلی ژانر شوتر اول‌ شخص، یعنی سری‌های Call of Duty و Battlefield امسال بازی‌ای عرضه خواهند کرد؛ بازی‌های جدید این دو سری، Call of Duty: Black Ops 4 و Battlefield V جو تبلیغاتی بزرگی را برای بخش بتل رویال جدید و متفاوت‌شان ایجاد کردند؛ بخشی که مهم‌ترین بخش تبلیغات این دو بازی را به خود اختصاص می‌داد. همچنین سازندگان بازی Battlefield V برخلاف سازندگان Call of Duty: Black Ops 4 تصمیم گرفتند که مانند همیشه بخش تک‌نفره‌‌ای را در بازی‌شان بگنجانند. بخش داستانی تک‌نفره‌ای که در دوران جنگ جهانی دوم جریان دارد و بخش‌های متفاوتی از آن، جنگ چهارساله را همراه با به تصویر کشیدن کاراکترهای مهمی روایت خواهد کرد.

بازی Battlefield 5 مانند بازی قبلی سری‌اش یعنی Battlefield 1 در بخش داستانی، وقایع تقریبا کوتاه و متعددی را روایت می‌کند که به هرکدام از این وقایع «داستان جنگ» یا War Story گفته می‌شود. تریلر جدید بازی Battlefield V که امروز منتشر شد، بخش‌هایی از داستان‌های پنج‌گانه این بازی را به تصویر می‌کشد. بخش‌هایی که با نام‌های پیش‌گفتار (Prologue)، نوردلیس (Nordlys)، تیرایلوئر (Tirailluer) و زیر هیچ پرچمی (Under No Flag) شناخته می‌شوند، همچنین بخش داستانی‌ای با نام The Last Tiger (آخرین ببر) بعد از عرضه منتشر خواهد شد. شما می‌توانید این تریلر را در پایین تماشا کنید.

زمانی که بازی Battlefield 5 معرفی شد، با واکنش چندان مثبتی از سوی بازیکنان مواحه نشد؛ در واقع این بازی سعی دارد همراه با بازگرداندن طرفداران قدیمی، طرفداران جدیدی را نیز برای این فرانچایز دست و پا کند. بخش بتل رویال بازی Battlefield V با نام Firestorm شناخته می‌شود و پس از عرضه بازی منتشر خواهد شد. همچنین بخش چندنفره هوایی‌ نیز به این بازی اضافه شده و بخش همواره محبوب Conquest نیز به این بازی بازگشته است تا ریشه‌های این بازی را در زمین بازی‌های قدیمی این فرانچایز بدواند.

بازی Battlefield V همچنین اولین بازی شوتر اول‌ شخصی‌ است که کمپانی الکترونیک آرتز پس از بازی Star Wars Battlefront 2 نحس عرضه خواهد کرد. همان‌طور که می‌دانید بازی Star Wars Battlefront 2 به علت سیاست‌های پول‌پرستانه‌ای که سازندگان‌اش اجرا کردند، با واکنش تندی از سوی همگان مواجه، و به شکستی بزرگ در تاریخ کمپانی الکترونیک آرتز تبدیل شد. کمپانی الکترونیک آرتز اخیرا بیان کرد که از شکست اخیر خود درس عبرت گرفته و برای نشان دادن حسن نیتش اعلام کرد که تمام محتواهایی که پس از عرضه بازی Battlefield 5 به آن اضافه شوند، رایگان در اختیار همه بازیکنان قرار خواهند گرفت.

کلام آخر

بازی Battlefield V روز بیستم نوامبر مصادف با 29م آبان برای کنسول‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و همچنین رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. برای اخبار بیشتر از بازی‌های ویدیویی با پلازا همراه بمانید، شما همچنین می‌‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید. در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022