آیا کمپانی برادران وارنر واقعاً فیلم Justice League را فراموش کرده است؟

فیلم لیگ عدالت/Justice League
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

باوجوداینکه فیلم‌های مستقل متعددی بر اساس شخصیت‌های دی سی در دست‌ساخت ولی به نظر می‌رسد که کمپانی برادران وارنر هیچ علاقه‌ای نسبت به ساخت ادامه فیلم Justice League ندارد.

مدتی می‌شود که گزارش‌شده اعضای لیگ عدالت (Justice League)، دو رهبر خود را یعنی بن افلک و هنری کویل در نقش شخصیت‌های بتمن و سوپرمن از دست‌ داده است. البته می‌توان گفت که زن شگفت‌انگیز (Wonder Woman) با بازی گل گدوت و آن‌هم بعد از موفقیت زیاد قسمت اول فیلم مستقلش، همچنان در دنیای سینمایی دی سی حضور دارد ولی از طرفی دیگر، تنها جزییاتی که در مورد فیلم سایبورگ (Cyborg) با هنرنمایی ری فیشر می‌دانیم این است که جیسون موموآ (بازیگر نقش آرتور کوری یا همان Aquaman) گفت:«خوبِ ولی عالی نیست.»

در مورد فیلم مستقل شخصیت فلش (Flash) هم می‌توان گفت که از زمان تأیید ساخت آن (سال 2015)، چندین بار هست که کارگردان‌های این فیلم بنا به دلایلی تغییر کرده و حتی روند ساخت این پروژه به مرحله فیلم‌برداری نرسیده است.

سوپر من

بنا بر گزارش‌هایی که روز دوشنبه منتشرشده بود، همچنان ساخت فیلم فلش با مشکلات متعددی روبه‌روست و در حال حاضر به‌طور رسمی اعلام‌شده است که فیلم‌نامه این فیلم توسط فرانسیس دالی و جاناتان گلدشتین در حال نوشتن است و مشکل اصلی این فیلم این است که ازرا میلر بازیگر نقش فلش، سرخود را با سری فیلم‌های Fantastic Beasts گرم کرده است و چون فیلم‌برداری قسمت سوم Fantastic Beasts قرار است در ماه جولای 2019 (تیر 1398) شروع شود، فیلم‌برداری فیلم فلش نیز فعلاً معلق مانده است و زمان اکران فیلم Flash تا سال 2021 به عقب رانده‌شده هست. اگر بخواهیم از جنبه دیگری به این موضوع نگاه کنیم، می‌توان گفت که این نکته مثبتی برای فیلم هست و کمپانی برادران وارنر تا زمانی که به هدف اصلی خود یعنی فیلم‌نامه‌ای عالی نرسد، مطمئناً تولید فیلم Flash را شروع نخواهد کرد و هیچ عجله‌ای برای انجام این کار ندارد.

دی سی کمپانی بتمن

در حال حاضر، این بزرگ‌ترین فیلم جدید دی سی است. سال‌هاست، استودیو برای پیدا کردن ماهیت مناسب برای ابرقهرمانان خود تلاش کرده و به نظر می‌رسد که در مسیری درست قدم گذاشته است. شاید می‌خواهد نکات مثبت فیلم‌های دنیای سینمای مارول را اعمال کند و یا استودیو علاقه‌مند است که فیلم‌های بیشتری مانند Wonder Woman بسازد. درهرصورت، می‌توان آینده روشنی برای فیلم‌های دی سی تصور کرد؛ در این زمان که این مقاله را می‌خوانید، فیلم Shazam! به کارگردانی دیوید سندبرگ در دست‌ساخت است و همچنین می‌توان به رمانتیک جوکر و هارلی کویین اشاره کرد و از طرفی دیگر، فیلمی متفاوت بر اساس شخصیت معروف دنیایی دی سی یعنی جوکر، توسط تاد فلیپس (کارگردان سری فیلم‌های The Hangover) کارگردانی می‌شود و در این فیلم خواکین فینیکس در نقش جوکر بازی می‌کند و حتی می‌توان گفت که در تیم نویسندگان قسمت دوم عنوان نه‌چندان موفق Suicide Squad، جیمز گان معروف از دنیای سینمای مارول حضور دارد. جمیز گان، قبلاً کارگردانی دو قسمت اول فیلم‌های Guardians of the Galaxy بوده است و اخیراً به خاطر انتشار برخی از توییت‌های نژادپرستانه‌اش، از دنیای سینمای مارول اخراج شده هست. شاید بتوان برخی از فیلم‌های دی سی را اثری پوچ و بی‌ارزش تلقی کرد ولی می‌توان گفت که ظاهراً راه را رستگاری را پیدا کرده‌اند.

هارلی کویین

بعد از اکران عنوان ناموفق Batman v Superman: Dawn of Justice، تغییراتی زیادی در سیستم دی سی اعمال شد؛ کوین سوجیهارا به‌عنوان رهبر جدید دی سی معرفی شد و از طرفی دیگر، زک اسنایدر، جان برگ و جف جونز از دی سی خارج شدند و کارگردان فیلم‌های ترسناک یعنی والتر هامادا به‌عنوان رئیس بخش فیلم‌سازی دی سی تأیید شد.

چند سال پیش، برای رقابت با Avengers، عنوان عجله‌ای Justice League ساخته و با شکست بدی مواجه شد ولی امروز، تغییرات زیادی در بخش فیلم‌سازی دی سی اعمال‌شده است و شاید دیگر خبری از فیلم‌های ناموفق مانند Justice League نباشد.

کلام آخر

برای اخبار بیشتر از دنیای فیلم و سریال با پلازا همراه بمانید، شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 23.3 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 21.1 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 20.3 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.3 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 13.9 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400