قلمرو کوانتوم نقش مهمی را در فیلم Avengers 4 ایفا می‌ کند

the evengers 4 / Ant Man and the Wasp
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

مایکل داگلاس، بازیگر نقش هنک پایم (Hank Pym) در فیلم Ant-Man and the Wasp در برنامه‌ای تلویزیونی آشکار کرد که قلمرو کوانتوم نقشی کلیدی‌ را در داستان فیلم Avengers 4 ایفا خواهد کرد. برای جزئیات بیشتر با ادامه مطلب همراه باشید.

معرفی شدن «قلمرو کوانتوم» در فیلم مرد مورچه‌ای (Ant-Man) سال 2015 درهای جدیدی را در دنیای سینمایی مارول (Marvel Cinematic Universe) باز کرد و اکنون ابعاد جدیدی از هستی برای این دنیای سینمایی باز شده است. البته ما در تابستان امسال در فیلم Ant-Man and the Wasp باری دیگر نیز به قلمرو کوانتوم سری زدیم. از همان زمان اکران فیلم Ant-Man and the Wasp طرفداران سوال داشتند که آیا قلمرو کوانتوم در فیلم Avengers 4 حضور خواهد داشت یا نه. طبق گفته بازیگر نقش «هنک پایم» (Hank Pym) یعنی مایکل داگلاس (Michael Douglas)، این قلمرو در فیلم انتقام جویان جدید حضور دارد؛ او به سوال خبرنگاران در مورد ارتباط فیلم Ant-Man and the Wasp با فیلم Avengers 4 این‌گونه پاسخ داد:

منظورم همه چیز است؛ یعنی که قلمرو کوانتوم نقشی کلیدی‌ در همه چیز دارد. قلمرو کوانتوم نقش مهمی را در تمام قسمت‌های بعدی فیلم‌های مارول نیز ایفا خواهد کرد.

 

خب خیال طرفداران دنیای سینمایی مارول راحت شد. شک شما توسط مایکل داگلاس در اولین حضورش در برنامه On Air with Ryan Seacrest تایید شد، با توجه به اینکه این‌گونه فیلم‌ها چقدر در مورد فیلم‌نامه‌شان رازدار هستند، عرضه شدن این‌گونه اطلاعات مانند لنگه کفشی در بیابان نعمت است. البته هنوز مشخص نیست که آیا مایکل داگلاس در فیلم انتقام ‌جویان 4 باری دیگر نقش هنک پایم را ایفا می‌کند یا خیر؛ با این حال گویا آقای کوین فیژ (Kevin Feige) رئیس دنیای سینمایی مارول و یا کارگردان پیتون رید (Peyton Reed) یا یکی دیگر از کله‌گنده‌های استودیوهای مارول این اطلاعات ارزشمند درمورد آینده این سری را با داگلاس در میان گذاشته است.

Avengers 4

در فیلم Ant-Man and the Wasp، کاراکتر هنک پایم با الهام گیری از اسکات لنگ (Scott Lang، مرد مورچه‌ای) که توانست طی داستان فیلم اول Ant-Man به قلمرو کوانتوم وارد شود و سالم برگردد، به قلمرو کوانتوم سفر می‌کند تا همسرش، جنت ون داین (Janet van Dyne)، را نجات دهد؛ زنی که سی سال است در این قلمرو زندانی‌ است. طبیعتا پیچیدگی‌هایی در ابتدا وجود داشت، اما در نهایت این زوج در آغوش یکدیگر به زمین بازگشتند. متاسفانه، هم هنک پایم و هم همسرش جنت ون داین و دخترشان هوپ ون داین (Hope van Dyne، نام کاراکتر Wasp) همراه با نیمی از حیات در هستی، در جریان بشکن تانوس (Thanos) در فیلم Avengers: Infinity War از بین رفتند و به همین ترتیب اسکات در قلمرو کوانتوم به دام افتاد و نتوانست بیرون بیاید.

انتظار می‌رود که در فیلم Avengers 4 صحنه‌هایی از قلمرو کوانتوم به تصویر کشیده شوند تا مشخص شود که اسکات لنگ چگونه به سیاره ما بازمی‌گردد. جدا از این موضوع، ما علاوه بر اینکه هنوز نمی‌دانیم قلمرو کوانتوم چگونه در فیلم Avengers 4 حضور پیدا خواهد کرد، حتی نمی‌دانیم که این قلمرو کلا چگونه در فاز سوم دنیای سینمایی مارول نمود پیدا خواهد کرد.

 

البته تئوری‌هایی زیادی توسط طرفداران در این حوزه ارائه شده است؛ عده‌ای می‌گویند که قهرمانان باقی‌مانده دنیای سینمایی مارول به قلمرو کوانتوم می‌روند تا در زمان سفر کنند و جلوی کاری که تانوس می‌خواهد با جهان هستی کند را بگیرند و عده‌ای دیگر می‌گویند آن کاراکترهایی که در پایان فیلم Avengers: Infinity War به خاک تبدیل شدند در اصل نمرده‌اند، بلکه به‌گونه‌ای به قلمروی کوانتوم منتقل شده‌اند. با این حال به لطف مایکل داگلاس، ما اکنون مطمئنیم که قلمرو کوانتوم یکی از بخش‌های کلیدی داستان بازگشت نیمی از جهان هستی به حیات، در فیلم Avengers 4 که سال دیگر اکران می‌شود، خواهد بود.

کلام آخر

فیلم Avengers 4 روز سوم می سال 2019 (سیزدهم اردیبهشت سال بعد) در سرتاسر دنیا اکران خواهد شد. برای اخبار بیشتر از دنیای سینمایی مارول با پلازا همراه بمانید، شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید. در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022