آیا فورد موستانگ هیبریدی در این تیزر کوتاه رونمایی شد؟

فورد موستانگ هیبریدی 2020 / mustang hybrid
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

فورد موستانگ هیبریدی دستاورد فورد برای سال 2020 خواهد بود. با این حال در اقدامی جالب، نمایش کوتاهی از این خودرو در ویدیویی نشان داده شده است که می‌توانید آن را در ادامه مشاهده کنید.

شرکت خودروسازی فورد اعلام کرده بود که یک موستانگ هیبریدی را برای سال 2020 به ارمغان می‌آورد. با این حساب از آنجایی که این خودروساز آمریکایی همیشه نتایج دستاوردهای خود را از طریق تصاویر و ویدیوها به طرفدارانش نشان می‌دهد، در آخرین ویدیوی منتشر شده از این کمپانی نیز شاهد نسخه هیبریدی موستانگ هستیم.

در ثانیه‌های ابتدایی این فیلم شاهد تمرکز فورد بر روند پیشرفت خود در طول چند دهه گذشته و نمایش موستانگ قدیمی و بعد موستانگ جدید و همچنین موستانگ آینده هستیم. درواقع موستانگ آینده که در این ویدیو دیده می‌شود به آرم آبی رنگ موستانگ مزین است که با نور آبی زیبایی نیز احاظه شده است که در مرکز جلو پنجره خودرو خودنمایی می‌کند. آنچه که در بدنه جدید موستانگ هیبریدی می‌بینیم، هیچ شباهتی به نسخه‌های پیشین ندارد و این یعنی نسخه‌ای جدید از موستانگ برای طرفداران در راه است. این در حالی است که الکتریکی بودن این خودرو و حضور الکتریسته در تامین انرژی آن به وضوح نمایش داده می‌شود.

فورد موستانگ هیبریدی 2020 / mustang hybrid

موستانگ هیبریدی جدید در بخش جلوپنجره شاهد تغییرات مشخصی است. درواقع در تیزر منتشر شده نشان اسب پونی فورد، روشنایی خاصی به خود گرفته که به هیبرید بودن این خودرو اشاره خواهد داشت. این در حالی است که در قسمت بعدی شاهد قطعات داخلی خودرو از جمله تجهیزات موتور نیز با رنگ آبی هستیم. اما با این حساب هنوز هم موتور V8 در تصویر مشخص است ولی خب در مورد مشخصات کامل این پیشرانه هنوز اطلاعات دقیقی در دست نداریم. این موارد با توجه به اطلاعاتی که فورد تاکنون در اختیار طرفدارانش قرار داده است مطابقت دارد.

چراکه این خودروساز خبر انتشار خودرویی هیبردی را اعلام کرده بود؛ پس این را می‌توانیم با اطمینان بیان کنیم که محصول 2020 فورد، خودرویی هیبریدی است نه یک خودروی الکتریکی. دیگر موردی که تصاویر منتشر شده از این خودروی هیبردی نشان می‌دهد، طراحی کاملا متفاوت آن است که چیزی فراتر از نمایش ظاهری یک خودرو را به نمایش می‌گذارد. درواقع بدنه خوش تراش، عضلانی و چراغ‌های جلو، به مدل‌های فعلی شبیه نیستند. از این موضوع، چنین برداشت می‌شود که با چنین خودروهایی در نسل آتی فورد موستانگ روبه‌رو خواهیم بود. با این حال با توجه به خبرهای منتشر شده تصور می‌کنیم که موستانگ هیبریدی در سال 2020 معرفی شده و در سال 2021 نیز روانه بازار گردد.

مک وان موستانگ / mach 1 mustang

کلام آخر

باتوجه به اینکه فورد، نام مک وان را برای خودروی شاسی بلند تمام الکتریکی خود انتخاب کرده بود و از آنجایی که این نام با موستانگ نیز گره خورده، مقامات شرکت اعلام کردند که خودروی شاسی بلند نامی متفاوت خواهد داشت. با این حال موستانگ هیبرید احتمالا همان مک وان باشد. چراکه در ویدیوی منتشر شد می‌توانید مک وان را پیش از موستانگ جدید و سپس مدل هیبردی آن مشاهده کنید. البته همه این‌ها در حد پیش‌بینی است که با استناد به خبرها و شایعات بیان می‌شود و در مورد خبرها و رویدادهای اصلی باید منتظر اعلام و بیانیه‌های رسمی از سوی فورد باشیم.

اگر تاکنون وسوسه نشده‌اید که این ویدیو را ببینید شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید برایان کرانستون معروف، که احتمالا شاهد بازی وی در سریال بریکینگ بد (Breaking Bad) بوده‌اید در این ویدیو صحبت خواهد کرد.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401