کارگردان فیلم ترسناک Hereditary عنوان جدیدی در دست ساخت دارد

فیلم ترسناک Hereditary
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

بنا بر اطلاعات منتشرشده، فیلم جدید کارگردان عنوان بسیار موفق و ترسناک Hereditary یعنی آری استر (Ari Aster) دوباره یک فیلم ترسناک خواهد بود.

ari aster / آری استر

به‌راحتی می‌توان گفت که فیلم موفق و ترسناک Hereditary، جزو عناوین امسالی است که ما را بسیار غافلگیر کرد؛ این فیلم توسط هنرمندی گمنام به نام آری استر (Ari Aster) کارگردانی شده بود که نام او بعد از اکران این فیلم بر سر زبان‌ها افتاد و به‌نوعی راه صدساله را یک شبه طی کرد. داستان این فیلم، به زیبایی هرچه‌تمام‌تر نوشته‌شده بود؛ طوری که همچنان به اعتقاد برخی از سینما دوستان، بسیار بحث‌برانگیز بوده است و یکی از نکات جالب داستان این فیلم این است که ریشه در واقعیت دارد. فیلم Hereditary با بودجه 10 میلیون دلاری ساخته شده بود و توانست 100 میلیون دلار فروش داشته باشد. بسیاری از منتقدان معتقد هستند که بعد از داستان قوی این فیلم، هنرنمایی زیبای تونی کولت (Toni Collette)، یکی دیگر از نقاط قوت این فیلم بوده است.

به نظر می‌رسد که آری استر بازهم درصدد است با عنوانی قوی و منسجم در سبک ترسناک به پرده‌های سینما بازگردد. همان‌طور که قبلاً اشاره‌شده بود، فیلم بعدی آری استر نیز در ژانر ترسناک خواهد بود و طبق اعلام استودیو A24، قرار است در تاریخ 9 ماه آگوست 2019 (جمعه، 18 مردادماه 1398) اکران شود. داستان این عنوان بدون نام که قبلاً اعلام‌شده بود بر اساس اساطیر ترسناک اسکاندیناوی هست، ازاین‌قرار خواهد بود:

زن‌ و شوهری سوئدی برای بازدید از دوستان خود به شهرک روستایی سفر می‌کنند که در این شهرک قرار است جشنواره‌ای تابستانی برگزار شود. داستان از آنجایی شروع می‌شود که این جشنواره توسط فرقه‌ای بت‌پرست به خشونت کشیده می‌شود.

در ماه ژوئن بود که آری استر در مورد فیلم بعدی خود به وب‌سایت هالیوود ریپورتر گفت:

فیلم بعدی‌ام در مرحله پیش‌تولید قرار دارد که به‌زودی در کشور مجارستان فیلم‌برداری شروع می‌شود. استودیو A24 به‌خوبی در این مسیر مرا همراهی می‌کند و باید بگویم که در حقیقت این فیلم اثری ترسناک خواهد بود که بر اساس اساطیر ترسناک اسکاندیناوی در دست ساخت است.

بازیگران این فیلم ترسناک، شامل جک رینور (ستاره فیلم Sing Street)، فلورانس پوه (بازیگر فیلم Lady Macbeth) و ویل پول‌تر می‌شود.

کلام آخر

برای اخبار بیشتر از فیلم و سریال با پلازا همراه بمانید، شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها