مارول احتمالا آنتونی مکی را جانشین کاپیتان آمریکا می کند

New Captain America After Avengers 4
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

گویا ممکن است کاراکتر بعدی‌ که قرار است پس از اکران فیلم Avengers 4 جانشین «کاپیتان آمریکا» باشد، یک فرد سیاه‌پوست باشد. نزدیک‌ترین حدس در این مورد کاراکتر فالکن (Falcon) با بازی آنتونی مکی (Anthony Mackie) است.

اکثر اطلاعاتی که ما از فیلم Avengers 4 می‌شنویم به این موضوع اشاره دارند که بازیگر کاراکتر «کاپیتان آمریکا»، کریس ایوانز (Chris Evans) از این فرانچایز جدا خواهد شد و همراه با جدایی او، کاراکترش استیو راجرز (Steve Rogers) نیز قرار است لباس کاپیتان آمریکا را ببوسد و کنار بگذارد. پس از انتشار این اخبار، طرفداران در مورد اینکه پس از جدایی استیو راجرز از لباس کاپیتان آمریکا، چه کاراکتری قرار است در نقش کاپیتان آمریکا ظاهر شود، حدس‌هایی می‌زدند.

New Captain America After Avengers 4
سباستین استن در نقش باکی بارنز در فیلم Captain America: The Winter Soldier

حال، فرانک گریلو (Frank Grillo)، کسی که در فیلم‌های Captain America: The Winter Soldier و Captain America: Civil War نقش کاراکتر کراس‌بونز (Crossbones) را ایفا کرد، در مصاحبه‌ای با لری کینگ حرف‌های جالبی زد:

نمی‌دانم، اما شایعاتی منتشر شده‌اند مبنی بر اینکه کاراکتر جایگزین استیو راجرز برای پوشیدن لباس کاپیتان آمریکا ممکن است کاراکتری آفریقایی آمریکایی باشد؛ حتی ممکن است یک زن باشد. بهرحال سازندگان در حال جستجو برای مورد مناسب هستند.

این بیانیه تعجب برانگیز است؛ مخصوصا با توجه به این موضوع که بسیاری از طرفداران باور داشتند که کمپانی مارول (Marvel) در حال آماده‌سازی سباستین استن (Sebastian Stan، بازیگر نقش باکی بارنز) برای پوشیدن لباس کاپیتان آمریکاست، همان‌طور که در کتب مصور مارول اتفاق افتاد. اما با توجه به اخبار جدید دنیای سینمایی مارول (Marvel Cinematic Universe)، قرار است یکی دیگر از قهرمانان جای کاپیتان آمریکا را بگیرد و ممکن است همان‌طور که گریلو گفت، این شخصیت فردی سیاه‌پوست باشد. حدس اول من در این مورد آنتونی مکی (Anthony Mackie) بازیگر نقش سم ویلسون (Sam Wilson) یا فالکن (لقب کاراکتر او) است.

Sam Wilson / Falcon / New Captain America After Avengers 4

فالکن از همان ابتدای ذوب شدن یخ کاپیتان آمریکا با او دوست بوده، این دو تجربیات مشترک بسیاری در مبارزات داشته‌اند و استیو راجرز همواره اهمیت زیادی که فالکن به همرزمان‌اش می‌دهد را تحسین کرده است. این دو در بدترین و بهترین شرایط‌ با یکدیگر متحد بودند و همین موضوع باعث می‌شود سم ویلسون یا فالکن، کاراکتر مناسبی برای رهبری تیم انتقام جویان و پوشیدن لباس کاپیتان آمریکا باشد. در سری داستان‌های مصور All New Captain America که در سال 2014 شروع شد نیز، استیو راجرز مسن، ویلسون را بعنوان جانشین خود انتخاب می‌کند.

کلام آخر

سم ویلسون بارها در دنیای سینمایی مارول خودش را بعنوان یک قهرمان اثبات کرده و جزو معدود کاراکترهایی‌ست که لیاقت حضور در ردیف اول تیم Avengers را دارد. برای اخبار بیشتر از دنیای سینمایی مارول با پلازا همراه بمانید، شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022