حضور حسگر اثر انگشت در زیر صفحه نمایش گلکسی اس 10 تایید شد

Fingerprint Sensor / حسگر اثر انگشت
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بعد از حضور حسگر اثر انگشت در زیر صفحه نمایش پرچمداران جدید هواوی و لنوو، این‌بار خبرهای تایید شده نشان از وجود حسگر اثر انگشت در درون صفحه نمایش پرچمدار آینده سامسونگ یعنی گلکسی اس 10 می‌دهند.

همانطور که پیشتر در خبرهای قبلی شاهد رونمایی از جدیدترین پرچمداران هواوی و لنوو تحت عنوان آنر مجیک 2 (Honor Magic 2) و لنوو زد 5 پرو (Lenovo Z5 Pro) با قابلیت حسگر اثر انگشت در زیر صفحه نمایش بوده‌ایم، این‌بار خبرهای جدید نشان از حضور حسگر اثر انگشت در درون صفحه نمایش پرچمدار آینده سامسونگ یعنی گلکسی اس 10 (Samsung Galaxy S10) می‌دهند.

 

سامسونگ گلکسی اس 10

یکی از مهمترین اخبار دیروز، خبر تایید استفاده سامسونگ از حسگراثر انگشت کوآلکام (Qualcomm) در درون صفحه نمایش آخرین پرچمدار خود یعنی گلکسی اس 10 بوده است. این دومین تایید حضور حسگر اثر انگشت در درون صفحه نمایش پرچمدار آینده سامسونگ است که این‌بار توسط Ice Universe منتشر شده است. تا کنون اخبار بسیار زیادی در رابطه با پرچمداران سامسونگ توسط Ice Universe منتشر شده بود که به واقعیت تبدیل شده‌اند؛ از این‌رو می‌توان این خبر را تا حدودی نزدیک به واقعیت دانست. علاوه براین خبر، این ناشر افزود که تکنولوژی این حسگر اثر انگشت به مدت یک سال منحصر به محصولات سامسونگ است و کمپانی کوالکام تکنولوژی جدید حسگر اثر انگشت خود را منحصراً به مدت یک سال تنها در اختیار محصولات سامسونگ قرار می‌دهد.

گلکسی اس ۱۰ / Galaxy S10 UD fingerprint

با توجه به اطلاعات جدید منتظر شده، حسگر اثر انگشت جدید سرعت عملکرد بسیار بالاتری نسبت به نسخه قبلی خود خواهد داشت. مهمتر از آن اینکه این حسگر اثر انگشت محیط وسیعی از صفحه نمایش این پرچمدار را پوشش می‌دهد.

در واقع مشکل اصلی حسگرهای اثر انگشت درون صفحه نمایش امروزی این است که شما مجبور هستید تا انگشتان خود را در یک نقطه کوچک مشخص در صفحه نمایش بگذارید تا از این حسگرها به منظور بازگشایی اسمارت‌فون خود استفاده کنید. اما اطلاعات جدید منتشر شده، نشان از پوشش قسمت‌های به مراتب وسیع‌تری از صفحه نمایش گلکسی اس 10 را می‌دهد که به این حسگر مجهز هستند. در واقع می‌توان گفت که در این اسمارت‌فون، دیگر مشکلی در رابطه با پیدا کردن جای حسگر انگشت در صفحه نمایش نخواهید داشت.

کلام آخر

این اولین بار نیست که تاکنون خبر حضور حسگر اثر انگشت در این پرچمدار را می‌شنویم. اما نکته جالب دیگر در رابطه با اطلاعات جدید منتشر شده این است که این حسگر‌ها با استفاده از اسکن سه بعدی (3D) اثر انگشت شما به راحتی قادر به بازگشایی اسمارت فون هستند؛ در نتیجه خیسی دستان شما تاثیری در بازگشایی این حسگرها نخواهند داشت.

در نهایت در صورتی که اخبار منتشر شده صحیح باشد، می‌توان گفت که تکنولوژی حسگر اثر انگشت درون صفحه نمایش در حال حاضر با پیشرفت بسیار زیادی مواجه شده است و در واقع بهترین زمان برای عرضه این تکنولوژی به مصرف‌کنندگان است. در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401