بازی بعدی سری Titanfall احتمالا در سال 2019 عرضه خواهد شد

Titanfall
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

کمپانی الکترونیک آرتز (Electronic Arts) اعلام کرد که استودیوی ریسپاون (Respawn)، سازنده سری بازی‌های Titanfall، تا پایان سال 2019 چند بازی مختلف را عرضه خواهد کرد که یکی از آنها بازی سوم سری Titanfall خواهد بود.

کمپانی الکترونیک آرتز (Electronic Arts به اختصار EA) اعلام کرد که استودیوی ریسپاون (Respawn)، سازنده فرانچایز شوتر اول شخص Titanfall، برنامه دارد تا پیش از پایان سال 2019 میلادی، چند بازی ویدیویی را روانه بازار کند. هم کمپانی الکترونیک آرتز و هم استودیوی ریسپاون پس از این اعلامیه، درمورد هویت این بازی‌ها که قرار است پیش از سال 2020 عرضه شوند، نم پس ندادند.

این اعلامیه طی کنفرانس مالی این فصل بیان شد. مدیرعامل الکترونیک آرتز در این کنفرانس بیان کرد :«ما چند پروژه در دست ساخت داریم که شامل پروژه‌هایی از استودیوی ریسپاون نیز می‌شوند، یکی از آن پروژه‌ها قرار است در فصل تعطیلات بعدی (تابستان) عرضه شود.» طبق این اطلاعات و اطلاعات پیشین، استودیوی ریسپاون هم‌اکنون در حال کار برروی سه بازی‌ است و گویا حداقل دو بازی از این سه بازی قرار است بجای تابستان بعدی، تا پیش از پایان سال بعد میلادی عرضه شوند. تا جایی که ما خبر داریم، استودیوی ریسپاون در حال کار برروی یک بازی‌ با نام Star Wars: Jedi Fallen Order، یک بازی از سری Titanfall و یک بازی VR (واقعیت مجازی) با هویتی نامعلوم است.

Titanfall

اطلاعات در دسترس مربوط به این سه بازی بسیار کم هستند، با این حال مدیرعامل استودیوی ریسپاون در نمایشگاه E3 امسال، توانست چند جزئیات مختصر از بازی Star Wars: The Fallen Jedi Order را نام ببرد. یکی از این جزئیات این بود که این بازی برای عرضه در تابستان سال 2019 برنامه‌ریزی شده است. بنابراین می‌توانیم بگوییم که بازی Star Wars: Jedi Fallen Order همان بازی‌ است که مدیرعامل EA به آن اشاره کرد. بجز این اطلاعات، ما هیچ‌چیز دیگری در مورد این بازی، یا دو بازی دیگر استودیوی ریسپاون نمی‌دانیم؛ چه این استودیو دارد ساخت بازی سوم Titanfall را به اتمام می‌رساند یا بازی واقعیت مجازی نامعلوم‌اش در اولویت قرار دارد، مشخص نیست.

آقای وینس زمپلا (Vince Zampella) یکی از موسسان استودیوی ریسپاون، پیشتر در مورد بازی بعدی Titanfall با سایت گیم اسپات صحبت کرده بود. او در این مصاحبه به عملکرد نسبتا ضعیف بازی Titanfalll 2 در زمینه فروش نیز اعتراف کرد؛ ناسلامتی بازی Titanfall 2 از نظر منتقدان یکی از بهترین بازی‌های سال خود و یکی از بهترین بازی‌های شوتر اول شخص به حساب می‌آید، پس دلیل فروش کم این بازی اکشن و عامه پسند که از قضا خوش‌ساخت و قوی نیز بوده، چه می‌تواند باشد؟ مشخصا یکی از مهم‌ترین دلایل عدم فروش بیشتر بازی Titanfalll 2 این بود که تاریخ عرضه این بازی دقیقا میان تاریخ عرضه دوتا از بهترین بازی‌های شوتر اول‌شخص یعنی Battlefield 1 و Call of Duty: Infinite Warfare قرار داشت. بنابراین حدس ما این است که کمپانی EA درس عبرت گرفته باشد و بازی سوم Titanfall را در فصل تابستان (فصلی که بازی‌های ویدیویی زیادی در آن عرضه می‌شوند) عرضه نکند. اگر قرار باشد بازی Titanfall 3 زمان نامعلومی در سال 2019 عرضه شود، حدس ما این است که اوایل این سال عرضه خواهد شد؛ با این حال هیچ‌چیز مشخص نیست، تنها باید منتظر ماند و دید.

Star Wars: Jedi Fallen Order

با اینکه چیز حاصی نیست، اما گفتیم بهتر است با شما هم به اشتراک بگذاریم. ما کمی اطلاعات بیشتر از بازی Jedi Star Wars: Jedi Fallen Order در اختیار داریم که بسیار مختصر است. داستان این بازی میان وقایع فیلم‌های Revenge of the Sith و A New Hope جریان خواهد داشت؛ همچنین این بازی، بازیکنان را در نقش یک جدای پاداوان (Jedi Padawan) که از محفل 66 (Order 66) فرار کرده است، قرار خواهد داد. به گفته زمپلا، این بازی در یکی از تاریک‌ترین ادوار تاریخ دنیای Star Wars جریان خواهد داشت.

کلام آخر

برای اخبار بیشتر از دنیای بازی‌های ویدیویی با پلازا همراه بمانید، شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400