آیا جان سینا کاپیتان آمریکای بعدی سینما است؟

John Cena / کایپتان آمریکا
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

جان سینا (John Cena)، ستاره و قهرمان سابق مسابقات کشتی کج (WWE) که اکنون فعالیت‌های هنری در زمینه سینما و تلویزیون انجام می‌دهد، در صفحه شخصی اینستاگرام خود، تصویر محافظ شخصیت کاپیتان آمریکا را به اشتراک گذاشته است.

در حال حاضر نامشخص است که چگونه روند تولید استودیو فیلم سازی مارول (Marvel Studios) پس از اکران فیلم انتقام جویان 4 (Avengers 4) تغییر می‌کند. این فیلم نشان دهنده پایان یک دوره از سری آثار ابرقهرمانی به شمار می‌آید. بااینکه مدت قرارداد خیلی از ستارگان پایان رسیده است، امکان دارد در این فیلم تعدادی از ابرقهرمان کشته شوند یا با پایان فیلم، بازنشستگی خود را اعلام کنند. اما چیزی که می‌دانیم این است که پس از انتقام جویان 4، فیلم مستقل Black Widow (بیوه سیاه)، قسمت دوم فیلم Black Panther (پلنگ سیاه) و قسمت سوم فیلم Guardians Of Galaxy (نگهبان کهکشان ها) جزو کارهای در حال ساخت شرکت مارول به حساب می‌آیند و فرض بر این است که تعدادی از قهرمانان بازمی‌گردند. اما شخصیت‌های Iron Man (مرد آهنین)، Captain America (کاپیتان آمریکا) و Thor (ثور) چه می‌شوند؟

بسیاری از طرفداران گمان می‌کنند که «استیو راجرز» در انتقام جویان 4 (Avengers 4) در نهایت می‌میرد یا از کار خود بازنشسته می‌شود و یک قهرمان جدید زره کاپیتان آمریکا را بر تن می‌کند و اکنون، بازیگر و ستاره مسابقات کشتی کج، جان سینا تصویری از زره محافظ کاپیتان آمریکا را در صفحه رسمی اینستاگرامش به مدت یک هفته به اشتراک گذاشته است که ذهن خیلی از افراد را با این تصویر، درگیر کرده است.

John Cena / جان سینا

اگر جان سینا (John Cena) جایگزین کریس ایوانز برای نقش کاپیتان آمریکا شود، این می‌تواند خبر بدی برای فالکون (آنتونی مک کی) و سرباز زمستان (سباستین استن) باشد، چون آن‌ها در بعضی از کمیک‌ها به عنوان کاپیتان امریکای جدید معرفی‌شده‌اند.

کلام آخر

چیزی که می‌تواند مطرح شود این است که آیا جان سینا نقشی را در قسمت دوم فیلم Black Panther ایفا می‌کند یا خیر. همان طور که در سکانس پس از تیتراژ فیلم Black Panther دیدیم، شخصیت «باکی بارنز» (Bucky Barnes) به همراه «شوری» (Shuri) به بازسازی دوباره شهر واکاندا پرداختند قبل از اینکه باکی در فیلم Avengers: Infinity War به تیم مبارزه ملحق شود. در آن لحظه کاملاً واضح است که نقش وی به طور نزدیکی با داستان Black Panther ارتباط دارد و ممکن است پیدا کردن کاپیتان آمریکای بعدی، جزو بخشی از داستان قسمت دوم فیلم Black Panther قرار گیرد. اگر این‌طور باشد، پس جان سینا (John Cena) با توجه به تصویری که در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است، امکان دارد نقشی در این داستان ایفا کند.

بنابراین تا آن موقع باید صبر پیشه بگیریم که ببینیم پایان انتقام جویان 4 چگونه رقم می‌خورد. نظر شما خوانندگان چیست؟ آیا جان سینا می‌تواند جای کریس ایوانز را پر کند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
محمد
.
21 اردیبهشت 1398، 13:18
پاسخ
0
1
جان سینا بره کشتی شو بده بهتره و اگه نظر منو بخواید اینه که هیچ کس به غیر از کریس ایوانز مناسب این شخصیت نیست و امیدوارم که دوباره یه روزی به دنیای مارول برگرده
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401