عنوان و تاریخ اکران نسخه مناسب نوجوانان فیلم Deadpool 2 مشخص شد

Once Upon a Deadpool
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

تاریخ اکران و عنوان نسخه سانسورشده فیلم Deadpool 2  که برای رده‌بندی سنی بالای 13 سال مناسب سازی شده، مشخص شد. قسمت اعظمی از این نسخه سانسور شده، همان تصاویر فیلم Deadpool 2 اصلی‌ است.

همانطور که می‌دانید، سری فیلم‌های Deadpool به علت محتوای بزرگسالانه‌شان، در رده بندی سنی بزرگسال (بالای 18 سال) قرار می‌گیرند و افراد جوان‌تر از 18 سال، نمی‌توانند این فیلم را در سینما مشاهده کنند. اخیرا متوجه شدیم که یک نسخه سانسور شده از فیلم Deadpool 2 در دست تدوین است؛ نسخه‌ای که قرار است برای رده‌ سنی «13 سال به بالا» (رده سنی نوجوانان یا اصطلاحا PG-13) مناسب‌سازی‌ شود. حال خبردار شدیم که نسخه مناسب نوجوانان فیلم Deadpool 2، قرار است با عنوان «Once Upon a Deadpool» روز دوازدهم دسامبر (مصادف با 21ام آذر ماه) در یک «دوره محدود» در ایالات متحده آمریکا اکران شود. این فیلم تنها تا 12 روز و تا روز 24ام دسامبر (سوم دی ماه) روی پرده‌های سینما حضور خواهد داشت. برخی فکر می‌کنند که این نسخه فیلم Deadpool 2 که برای نوجوانان سانسور شده، تنها در پی سیاست‌های پول پرستانه ناشر فیلم Deadpool 2 ساخته شده و اکران خواهد شد؛ دیدگاهی که شاید چندان از واقعیت دور نباشد.

به گزارش خبرگزاری Deadline، قسمت اعظمی از فیلم Once upon a Deadpool را همان تصاویر فیلم Deadpool 2 تشکیل می‌دهند، اما کمی از خشونت همین تصاویر نیز کاسته شده و لحن شوخی‌ها در این تصاویر نیز کمی مودبانه‌تر شده است. همچنین در فیلم Once upon a Deadpool یک سکانس چند صحنه‌ای اضافه نیز حضور دارد که توسط خود رایان رینولدز (Ryan Reynolds، بازیگر نقش ددپول) و نویسندگان فیلم Deadpool 2، آقایان پاول ورنیک (Paul Wernick) و رت ریس (Rhett Reese) نوشته شده‌ است؛ این سکانس بصورت انحصاری برای این نسخه مناسب نوجوانان فیلم ددپول 2 فیلم‌برداری شده است. بطور کلی هشت صحنه جدید در فیلم Once upon a Deadpool وجود دارد که طبق گزارشی همه این صحنه‌ها در طی یک روز فیلم‌برداری شده‌اند.

Deadpool 2

یکی دیگر از المان‌های مهم نسخه نوجوانان Deadpool 2، هزینه شدن بخشی از درآمد اکران این فیلم، برای ایجاد آگاهی و انجام کارهای خیریه در زمینه بیماری سرطان است. یک دلار از پول هر بلیطی که برای این فیلم بفروش رود، به کمپین «گور بابای سرطان!»، که برای مودبانه‌تر بودن «Fudge Cancer» نوشته می‌شود، اهدا خواهد شد. (قیمت بلیط سینما در آمریکا بطور متوسط 8 دلار است).

همانطور که گفته شد، یک سکانس جدید چند صحنه‌ای در فیلم Once Upon a Deadpool حضور دارد، در این سکانس بازیگر جدیدی با نام «فرد سَوِج» (Fred Savage) حضور دارد، کسی که حدود سی سال پیش در نقش یک پسرک کوچک در فیلم قدیمی مشهور The Princess Bride بازی کرد. گویا در این صحنه جدید فیلم Once upon a Deadpool، ددپول «سوج» را گروگان می‌گیرد و به تقلید از صحنه‌ای در فیلم The Princess Bride، قبل خواب برای او قصه می‌خواند! حال که «فرد سوج» یک مرد بالغ چهل ساله است، این صحنه به یک کمدی ناب تبدیل خواهد شد.

رایان رینولدز در مصاحبه با خبرگزاری Deadline گفت:« کمپانی فاکس قرن بیستم (20th Century Fox) از سال 2006 است که از من یک فیلم مناسب برای رده سنی 13 سال به بالا می‌‌خواهد. من در سال 2006 به این خواسته کمپانی فاکس جواب رد دادم، اما این دفعه به دو شرط خواسته این کمپانی را در این مورد قبول کردم؛ اولا اینکه یک بخشی از درآمد این فیلم باید صرف امور خیریه شود و دوما اینکه من می‌خواهم در این فیلم «فرد سوج» را گروگان بگیرم! البته کمی طول کشید تا بتوانم آنها را قانع کنم تا شرط دومم را بپذیرند.

فرد سوج به خبرگزاری Deadline گفت :«با اینکه مشارکت من در این فیلم اصلا داوطلبانه نبود، اما خوشحالم که بخشی از درآمد این فیلم قرار است در اختیار کمپین «گور بابای سرطان!» قرار گیرد؛ زیرا می‌دانم که این کمپین به سرطانی‌ها کمک می‌کند و کمی از پول بدست آمده از این فیلم را نیز حلال می‌کند!!

فیلم Deadpool 2 در ماه می (اردیبهشت) امسال اکران شد و در طول اکرانش 734 میلیون دلار فروش داشت. فیلم اول سری Deadpool که در سال 2016 اکران شد، به موفقیت کمی بزرگتری دست یافت و طی دوره اکران خود، 780 میلیون دلار بلیط سینما فروخت. باید توجه داشته باشید که تماشاگران فیلم‌های سری Deadpool فقط محدود به بزرگسالان و افراد بالای 18 سال بودند و با این حساب، این ارقام فروش، رقم‌های کوچکی نیستند و نشان‌دهنده موفقیت عظیم دو فیلم فرانچایز Deadpool هستند. با این موفقیتی که دو فیلم اول این سری کسب کردند می‌توانید مطمئن باشید که فیلم Deadpool 3 نیز نهایتا دو یا سه سال دیگر ساخته و اکران شود.

کلام آخر

برای اخبار بیشتر از دنیای سینما با پلازا همراه بمانید؛ نظر شما در مورد عرضه نسخه سانسورشده فیلم Deadpool 2، فیلمی که به شوخی‌های بزرگسالانه‌اش معروف است، چیست؟ لطفا در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401