بازسازی انیمیشن‌ های Shrek و Puss in Boots در دست‌ ساخت است

شرک / shrek
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

نسخه جدید از سری انیمیشن‌های شرک (Shrek) و گربه چکمه‌پوش (Puss in Boots)، توسط استودیو ایلومنیشن انترتینمنت (Illumination Animation) ساخته می‌شود؛ کریس ملداندری (Chris Meledandri)، تهیه‌کننده سری جدید خواهد بود.

به دنبال ساخت یک دنیایی سینمایی عالی و بی‌نقص و طبق گزارش‌های وب‌سایت ورایتی، سری انیمیشن‌های موفق Shrek و هر چیزی که در ارتباط با آن (شخصیت گربه چکمه‌پوش) هست، قرار است بازسازی شود. نسخه جدید این غول سبز بدنام همراه با دوست پرحرفش، توسط ایلومنیشن انترتینمنت، سازنده سری مینیون‌ها (Minions) ساخته می‌شود.

شرک / shrek

همچنین بخوانید :

کریس ملداندری، رئیس ایلومنیشن انترتینمنت، وظیفه اصلی ساخت نسخه جدید شخصیت‌های شرک، فیونا، خر و گربه چکمه‌پوش را برای نسل جدید عهده‌دار شده است. کریس ملداندری علاقه‌مند هست که صداپیشه‌های اصلی، به نسخه جدید این سری بازگردند و طبق صحبت‌های کریس ملداندری، یکی از دلایل محبوبیت این انیمیشن بیشتر به خاطر صداپیشگی فوق‌العاده مایک مایرز (صداپیشه شخصیت شرک)، کامرون دیاز (صداپیشه شخصیت فیونا) و ادی مورفی (صداپیشه شخصیت خر) بوده است. کریس ملداندری می‌گوید:

چالش اصلی من این است که یک ادامه معمولی بر اساس سری انیمیشن‌های موفق قبلی نسازم و همچنین باید بگویم که خود را در مقابل آن حس نوستالژیکی که مرا به گذشته می‌برد مسئول می‌دانم.

در حال حاضر، ملداندری دقیقاً نمی‌داند که او و به همراه استودیو، چگونه کار روی این بازسازی را شروع کند ولی بسیار خوشحال است که پیشنهاد ساخت نسخه جدید بر اساس این دنیای غنی را به این استودیو داده‌اند.

کلام آخر

برای اولین بار در سال 2001 بود که انیمیشن Shrek در سرتاسر جهان و توسط استودیو محبوب دریم‌ورکس انیمیشن (DreamWorks Animation) اکران شد و به خاطر موفقیت بسیار زیاد آن، سه قسمت دیگر به همراه چندین انیمیشن فرعی و موزیکال ساخته شد. لازم به ذکر است که استودیو دریم‌ورکس در سال 2016 توسط کامکست (Comcast)، با مبلغ 3.8 میلیارد دلار خریداری شد و در آن زمان بود که کریس ملداندری، برای نظارت بر روی دریم‌ورکس و ایلومنیشن انترتینمنت انتخاب شد؛ هرچند که امروز نقش مشاوره را برای استودیو دریم‌ورکس ایفاء می‌کند. در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها