کیانو ریوز نقشی مرموز را در Toy Story 4 ایفا خواهد کرد

Toy Story 4 / داستان اسباب بازی 4
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

Toy Story 4 در 21 ژوئن 2019 با حضور اسباب بازی های جدید و کیانو ریوز، ستاره فیلم جان ویک و سه‌گانه ماتریکس در نقش یکی از این اسباب بازی ها، اکران خواهد شد.

شرکت پیکسار که در تملک دیزنی قرار دارد، به زودی داستان اسباب بازی 4 را با حضور اسباب بازی‌های جدید معرفی می کند. نقش یکی از این اسباب بازی‌ها توسط کیانو ریوز، ستاره فیلم‌های جان ویک و سه‌گانه ماتریکس ایفا خواهد شد. تیم الن که ایفاگر نقش باز لایتیر است، در گفتگو با جیمی فلن خبر از حضور ریوز در این انیمیشن کمدی داد اما دیزنی هنوز این موضوع را تایید نکرده است.

الن گفت کاراکتر ریوز در این فیلم همانند باز لایتیر دارای «یک لبه» است. به گفته الن، اسباب بازی که ریوز نقشش را ایفا می‌کند واقعاً کوچک است اما گفت نمی‌تواند اطلاعات بیشتری را مطرح کند. بنابراین ما باید برای فهمیدن اطلاعات کامل در این زمینه، کمی بیشتر صبر کنیم. Toy Story 4 قرار است اسباب بازی‌های بیشتری را معرفی کند که توسط اشخاصی چون تونی هیل، کیگان مایکل کی و جردن پیل صداگذاری شده‌اند.

Toy Story 4 / داستان اسباب بازی 4

همچنین در طول این مصاحبه، الن از نحوه طرح‌ریزی Toy Story 4 به شکل «عمیق و پوینده»، به ویژه در پایان‌بندی آن صحبت کرد. او گفت که در پایان کار، بسیار احساساتی شده و اضافه کرد که پایان‌بندی داستان اسباب بازی 4، شباهت زیادی به فیلم «بر باد رفته» دارد.

داستان اسباب بازی 4، توسط جاش کولی کارگردانی شده است. وی قبلاً در تیم نویسندگان انیمیشن «درون و بیرون» که به سفارش پیکسار و جوناس ریورا تهیه می‌شد، حضور داشت. در ابتدا در سال 2014، تاریخ انتشار این فیلم انیمیشن سال 2017 اعلام شد اما مشکلاتی پیش آمد که باعث تاخیر در تاریخ اکران فیلم شدند؛ از جمله جابه‌جایی‌های مکرر در تیم کارگردانی که در نهایت به جابه‌جایی تاریخ انتشار این فیلم با فیلم شگفت‌انگیزان 2 انجامید. قرار بود وظیفه کارگردانی Toy Story 4 بر عهده رئیس سابق دیزنی، جان لستر باشد اما طرح اتهامات آزار جنسی، سبب شد وی پا پس کشیده و در نهایت شرکت دیزنی را ترک کند.

الن تنها کسی نیست که درباره پایان تاثیر گذار Toy Story 4 صحبت کرده است. تام هنکس که صداپیشگی شخصیت وودی را بر عهده دارد، پیشتر در مصاحبه‌ای گفته بود:

وقتی متوجه شدم آنها قرار است چکار کنند، با خود گفتم «اوه، این لحظه‌ای تاریخی است».

داستان اسباب بازی 4 قرار است در 21 ژوئن 2019 اکران شود. شرح رسمی خلاصه داستان اعلام شده، به این شرح است:

وودی همیشه نسبت به جایگاهش در این جهان اطمینان خاطر داشت و اولویت او این بود که حواسش به بچه باشد، خواه اندی یا بانی. اما زمانی که بانی یک اسباب بازی جدید به نام فورکی را به اتاقش اضافه می‌کند، مخاطرات یک سفر جاده‌ای به همراه دوستان جدید و قدیمی، به وودی نشان می‌دهد که دنیا می‌تواند چه جای بزرگی برای یک اسباب بازی باشد.

سخن پایانی

آیا شما داستان اسباب بازی ها را دیده‌اید؟ به نظر شما کیانو ریوز احتمال دارد به جای کدام شخصیت صحبت کند؟ نظرات خود را در پلازا با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401