دومین تریلر مینی سریال جنایی I Am the Night منتشر شد

مینی سریال I Am the Night
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

شبکه TNT آمریکا، دومین تریلر رسمی مینی سریال I Am the Night (من شب هستم)، با بازی کریس پاین (Chris Pine) و کارگردانی پتی جنکینز (Patty Jenkins) را منتشر کرد.

شبکه TNT تریلر جدید مینی سریال I Am the Night (من شب هستم)، ساخته‌ی پتی جنکینز (Patty Jenkins) را منتشر کرد. این مینی سریال شش‌ قسمتی توسط سم شریدان (Sam Sheridan) نوشته‌ شده است و کریس پاین (Chris Pine) نقش اصلی سریال را بازی می‌کند. داستان سریال درباره یک نظامی سابق است که تبدیل به یک خبرنگار شده و قصد دارد به جستجوی رستگاری برود تا پرده از راز رسوایی هالیوود بردارد که این رسوایی با پرونده قتل دالیای سیاه ارتباط دارد. ایندیا آیسلی (India Eisley) نقش «فونا هودل» را در سریال ایفا می‌کند. فونا هودل دختری است که از زمان بدو تولدش در سال 1949، مادرش را از دست می‌دهد و اکنون در تلاش است رازهایی را کشف کند که وی را در ادامه به مسیر تاریک و خطرناک رهسپار می‌کند.

ایندیا آیسلی در سریال I Am the Night

با تماشای تریلر، احساس می‌شود که سریال در بالاترین حد ستایش، شباهت بسیاری با اثر جاودانه L.A Confidential (پرونده محرمانه لس آنجلس) دارد. پتی جنکینز به نظر می‌رسد که هنوز در ساخت یک اثر نوآر جذاب عمل می‌کند و فضای پریشان سریال با فیلم‌برداری شگفت انگیزش، نگاه مدرنی را حفظ کرده است. این اتفاق می‌افتد که باید در کنار بسیاری از سریال‌های بزرگ تلویزیون، این مجموعه را هم نیز تماشا کنیم. به‌خصوص این‌که مجموعه از رمان دالیای سیاه (The Black Dahila) نوشته‌ی جیمز الروی (James Ellroy) اقتباس یافته است و بنابراین کنجکاوی ما را بیشتر کرده است که روایت پتی جنکینز را از جنایت واقعی و جنجالی هالیوود را ببینیم. حداقل، جلوه‌های سورئال و تصاویر ناراحت‌کننده از ساخته قبلی جنکینز یعنی Wonder Woman (زن شگفت انگیز) بسیار به دور هستند.

در خلاصه داستان سریال I Am The Night  آمده است:

سریال I Am The Night به تهیه‌کنندگی پتی جنکینز، داستان جالب دختری به نام فونا هودل را شرح می‌دهد که از زمان تولد کسی را نداشته و اکنون وی شروع می‌کند تا رازهای مربوط به گذشته‌اش را کشف کند. او مسیر شومی را در پیش می‌گیرد که وی را بیش‌ازحد به دکتر جورج هودل، متخصص زنان بدنام هالیوود نزدیک می‌کند؛ مردی که بیشترین فسادهای اخلاقی را در هالیوود دارد.

سخن پایانی

پخش این مینی سریال از بیست و هشتم ماه ژانویه سال ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۸ بهمن ۹۷) آغاز می‌شود. تریلر سریال را می توانید در پایین تماشا کنید:

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها