احتمالاً بازی جدید راک استدی در The Game Awards 2018 معرفی می شود

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

به نظر می‌رسد که پروژه بعدی استودیوی راک استدی، نسخه جدیدی از سری سوپرمن با عنوان Superman: The Worlds Finest است که در مراسم The Game Awards 2018 به‌طور رسمی معرفی می‌شود.

ظاهراً قرار نیست که شایعات مربوط به پروژه جدید استودیو راک استدی (Rocksteady)، روزی تمام شود؛ بنا بر شایعات منتشرشده، استودیو راک استدی (خالق سه‌گانه تحسین‌شده و موفق Batman: Arkham)، بر روی عنوانی جدید بر اساس یکی از معروف‌ترین شخصیت‌های کامیک های دی سی (DC)، یعنی شخصیت سوپرمن (Superman) در حال کار است و احتمال می‌رود که بازی در مراسم The Game Awards 2018 معرفی شود.

راک استدی Superman: The Worlds Finest

اخیراً، عنوان جدیدی بانام Superman: Worlds Finest در وب‌سایت Game System Requirements لیست شده است؛ نکته جالب این است که در کنار توضیحات بازی، نام استودیو راک استدی به چشم می‌خورد؛ بااینکه خبر به‌طور رسمی توسط راک استدی و برادران وارنر تأیید نشده است، اما لازم به ذکر است که این وبسایت قبلاً ساخت بازی Devil May Cry V را قبل از تأیید رسمی، فاش کرده بود.

متأسفانه، اطلاعات دیگری از بازی جدید سوپرمن که توسط راک استدی در دست‌ساخت است منتشر نشد؛ با توجه به اینکه نزدیک به دو هفته دیگر مراسم The Game Awards 2018 برگزار می‌شود، ممکن است که این بازی جز 10 عنوان جدیدی باشد که قبلاً جف کیلی (مجری و تولیدکننده مراسم)، به آن اشاره‌کرده بود.

اولین بار در سال 2009 بود که استودیو تقریباً گمنام راک استدی، عنوانی را ساخت که به گواه تمامی منتقدان و طرفداران، بهترین بازی ساخته‌شده بر اساس کامیک های دنیای DC است که آن بازی چیزی نبود جز Batman: Arkham Asylum که بعد از انتشار بازی، استودیو راک استدی ره صدساله را یک‌شبه طی کرد و راک استدی به چنان موفقیت عظیمی دست‌یافت که حتی در کارکنان استودیو در خواب هم چنان چیزی نمی‌دیدند.

راک استدی / Rocksteady

بعد از عرضه موفقیت‌آمیز بازی Batman: Arkham Asylum، استودیو راک استدی توسط کمپانی برادران وارنر (مالک DC) خریداری شد تا بتوانند کار خود را باقدرت تمام‌تر ادامه دهند. راک استدی، از محبوبیت بازی Batman: Arkham Asylum اطلاع داشت و تمامی تلاش خود را به کار گرفت که عنوانی درخور نام شخصیت محبوب بتمن بسازد و بالاخره بازی Batman: Arkham Asylum در سال 2011 عرضه شد که بعد از انتشار موفقیت‌آمیز بازی، استودیو راک استدی توانست در کنار استودیو تراز اول صنعت بازسازی قرار بگیرد و بالاخره باعرضه بازی Batman: Arkham Knight در سال 2015، پرونده این سری را برای همیشه بست.

سخن پایانی

برای اخبار بیشتر از دنیای بازی‌های ویدیویی با پلازا همراه بمانید، شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022