استودیوی راک استدی ساخت بازی براساس سوپرمن را تکذیب کرد

سوپرمن / Superman
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

پیشتر شایعاتی منتشر شده بودند مبنی براینکه استودیوی راک استدی در حال ساخت یک بازی براساس سوپرمن است؛ حال این کمپانی علاوه بر اعلام غیبتش در مراسم TGA، اعلام کرد که بازی بعدی این استودیو یک بازی سوپرمن نیست.

شایعاتی اخیرا منتشر شده بودند مبنی بر اینکه استودیوی راک استدی (Rocksteady)، سازنده بازی‌های اصلی سری Batman: Arkham (یعنی همه بازی‌های این سری به جز بازی Batman: Arkham Origins)، در حال کار کردن برروی بازی براساس کاراکتر سوپرمن است. مخصوصا الان که برگزاری مراسم The Game Awards نردیک است و تهیه‌کنندگان این مراسم قول معرفی 10 بازی جدید در این مراسم را داده‌اند، بسیاری حدس ‌می‌زدند که ممکن است بازی سوپرمن استودیوی راک‌استدی، یکی از بازی‌های جدید حاضر در این مراسم باشد. در واقع، طبق گفته استودیوی راک‌استدی، این استودیو هیچ بازی‌ جدیدی را در مراسم The Game Awards معرفی نمی‌کند و در حال ساخت یک بازی سوپرمن هم نیست.

batman arkham knight / بتمن راک استدی

یکی از کارگردانان استودیوی راک‌استدی، آقای سفتون هیل (Sefton Hill) کسی بود که انتظارات طرفداران را پایین آورد. او اخیرا توییتی منتشر کرد که در آن بیان کرده بود: «ما مشتاقانه منتظر مراسم The Game Awards هستیم! ما هنوز سخت در حال کارکردن برروی پروژه جدیدمان هستیم، بنابراین انتظار رونمایی یک بازی جدید را از استودیوی راک‌استدی نداشته باشید. زمانی که پروژه ما آماده دیده شدن باشد، اولین نفری که خبردار می‌شود شما طرفداران خواهید بود. اسپویلر: پروژه ما، بازی سوپرمن نیست.»

در واقع این توییت احتمال حضور سوپرمن را در بازی بعدی این استودیو خط نمی‌زند، بلکه اشاره دارد که بازی بعدی این استودیو بازی مختص به سوپرمن نیست؛ بسیاری فکر می‌کنند که بازی بعدی این استودیو قرار است یک بازی با حضور چندین ابرقهرمان مختلف از لیگ عدالت (Justice League، گروهی از ابرقهرمانان مانند انتقام‌جویانِ کمپانی مارول) باشد. آری، احتمال دارد که آقای هیل قصد داشته انتظارات طرفداران را پایین بیاورد تا آنها در مراسم TGA با این اعلامیه سورپرایز شوند، اما به نظر من احتمال‌ صحت چنین ماجرایی کم است.

آگهی‌های شغلی که استودیوی راک‌استدی اوایل امسال منشر کرده بود، نشان می‌دادند که همان‌طور که انتظار می‌رفت، این استودیو درحال کار برروی یک پروژه عظیم یا اصطلاحا AAA است. اما نکته جالب‌تر این آگهی‌ها این بود که در آنها نوشته شده بود، بازی جدید راک‌استدی برای نسل بعدی پلتفرم‌ها عرضه خواهد شد؛ این موضوع بدین معناست که عرضه این بازی، احتمالا سالها با ما فاصله دارد.

Superman Rocksteady Games batman / بازی سوپرمن و بتمن راک استدی

در حین اینکه استودیوی راک استدی به همکاری با کمپانی دی‌سی (DC Comics) می‌پردازد، استودیوهای کریستال دینامیکس (Crystal Dynamics) و ایدوس مونترئال (Eidos Montreal) دارند با رقیب دی‌سی، کمپانی مارول (Marvel) کار می‌کنند و یک بازی با محوریت انتقام‌جویان (Avengers) در این دو استودیو هم‌اکنون در حال ساخت است. همچنین اعلام شده که کارگردانان فیلم‌های Avengers: Infinity War و Avengers 4، جو و انتونی روسو (Joe & Anthony Russo) نیز در مراسم TGA امسال حضور خواهند داشت؛ با اینکه این دو برادر تنها به عنوان اعلام‌کننده جوایز در این مراسم حضور دارند، طرفداران بازهم امیدوارند که خبری از بازی Avengers یا تریلری از فیلم Avengers 4 در این مراسم منتشر شود.

سخن پایانی

برای اخبار بیشتر از دنیای بازی‌های ویدیویی با پلازا همراه بمانید، شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400