شایعه: بازسازی عنوان Resident Evil 3 در دست ساخت است

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اگر همه‌چیز به‌خوبی پیش برود، به‌زودی ریمیک عنوان ترسناک و به‌شدت مورد انتظار Resident Evil 3 توسط کمپانی کپکام (Capcom)، به‌طور رسمی معرفی خواهد شد.

در حالی بسیاری از طرفداران بازی‌های ترسناک منتظر عرضه بازسازی رزیدنت اویل 2 (Resident Evil 2) هستند، به نظر می‌رسد که رزیدنت اویل 2 تنها بازسازی کمپانی کپکام نیست و ممکن است که یکی دیگر از آرزوهای طرفداران سری فوق محبوب رزیدنت اویل، رنگ واقعیت به خود بگیرد؛ طبق اطلاعات به‌دست‌آمده، کمپانی کپکام در حال حاضر بر روی بازسازی عنوان ترسناک Resident Evil 3 کار می‌کند.

اخیراً یکی از کاربران فروم Resetera، به نام Dusk Golem در تایپک رزیدنت اویل 2 به نکات جالبی در رابطه با پروژه بعدی کمپانی کپکام اشاره‌کرده بود؛ طبق گفته‌های این کاربر، کپکام در حال حاضر هم‌زمان بر روی رزیدنت اویل 2 و رزیدنت اویل 3 در حال کار است و بازسازی Resident Evil 3 در آینده‌ای نه‌چندان دور به‌طور رسمی معرفی خواهد شد. Dusk Golem در ادامه صحبت‌های خود گفته که بازی رزیدنت اویل 3، تنها «بازسازی» کمپانی کپکام نخواهد بود و پروژه‌های بیشتری درراه است. متأسفانه، دقیقاً مشخص نیست که زمان عرضه بازی رزیدنت اویل 3، چه موقع خواهد بود.

رزیدنت اویل 3 / resident evil 3

تعجب‌آور نیست که اگر بازسازی رزیدنت اویل 3 در دست‌ساخت باشد؛ قبلاً کمپانی کپکام اعلام کرده بود در پروژه‌های آینده خود، چند بازسازی بازی‌های قدیمی نیز حضور خواهد داشت. جالب این است که بدانید Dusk Golem در پایان صحبت‌های خود گفته است که دوست دارد بازسازی Resident Evil – Code: Veronica هم توسط کپکام ساخته شود. نسخه اصلی بازی رزیدنت اویل 3 در سال 1999 بود که برای پلتفرم پلی استیشن 1 عرضه شد. داستان رزیدنت اویل 3 در تداخل زمانی و مکانی با داستان رزیدنت اویل 2 قرار دارد و از 28 سپتامبر سال 1998 آغاز و تا 1 اکتبر همان سال یعنی در مدت سه روز و در شهر راکون به وقوع می‌پیوندد. شخصیت اصلی بازی، جیل ولنتاین یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌ها در سری رزیدنت اویل بود که در نسخه اول رزیدنت اویل نیز حضور داشته است. یکی از دلایل محبوبیت رزیدنت اویل 3، وجود هیولای معروفی به نام نمسیس بوده است؛ لازم به ذکر است که حتی تصویر این تایرنت ترسناک بر روی جلد بازی نیز حک شده بود.

کلام آخر

نمسیس به عنوان شخصیت اصلی منفی در بازی رزیدنت اویل 3 ظاهر شده بود. او در شهر راکون رها شد و دستور از بین بردن تمام اعضای S.T.A.R.S را داشت. نمسیس به‌صورت شخصیتی بی‌رحم، قوی، پراستقامت و نسبتاً باهوش و فهم بالا نمایش داده می‌شود. برخلاف تایرنت‌های مدل قبلی او، نمسیس توانایی خود را در به‌کارگیری از جنگ‌افزار و سلاح‌های گرم برای رسیدن به هدف خود نشان می‌دهد. نظرات خود را در پلازا با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022