مریل استریپ: مردم باید از ترامپ بترسند

مریل استریپ / Mary Louise Streep
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

مریل استریپ (Mary Louise Streep) بازیگر نامدار سینما، تئاتر و تلویزیون در یک برنامه تلویزیونی گفت که باید از ترامپ ترسید.

مریل استریپ برنده 3 جایزه اسکار است و منتقدان سینما و تلویزیون او را بزرگترین بازیگر در قید حیات می‌دانند؛ اما رییس جمهور فعلی آمریکا گفته که او زیاد محبوب نیست!

استریپ در سخنرانی بعد از دریافت جایزه یک عمر دستاورد هنری گلدن گلوب 2017 (Golden Globe 2017)، تلویحا رفتار غیر انسانی ترامپ و تمسخر یک خبرنگار معلول را محکوم کرده بود. او بدون آنکه مستقیما از ترامپ نامی ببرد، به شدت از این رفتار انتقاد کرد. ترامپ هم در پاسخ به این موضوع بارها در توییتر خود اعلام کرده که چنین اتهامی صحت ندارد و قصد تمسخر آن خبرنگار را نداشته است.

مجری برنامه Late Show توییتی کنایه آمیز از ترامپ را برای استریپ خواند که گفته بود: «گمان می‌کنم این بزرگترین افتخاری است که او کسب کرده است». استریپ هم در قسمتی از برنامه گفت: «باید از ترامپ ترسید.»

استریپ هچنین از گذشته و تجربیاتش صحبت کرد و در مورد نقشش در فیلم «بازگشت مری پاپینز» (Mary Poppins Returns) گفت؛ این فیلم در تاریخ 19 دسامبر 2018 اکران خواهد شد. او فیلم «ستاره‌ای متولد شده است» (A Star is Born) را ستایش کرد و یکی از نامزدهای دریافت جوایز امسال خواند. A Star is Born فیلمی به کارگردانی و نقش‌آفرینی برادلی کوپر (Bradley Cooper)‌ است.

مریل استریپ / Mary Louise Streep
لین مانوئل میراندا، مریل استریپ و امیلی بلانت

او در پاسخ به سوال مجری در مورد همزادپنداری و همدردی با نقش‌هایی که تا به حال بازی کرده است گفت:

چه حسی به شما دست می‌دهد وقتی می‌بینید شخصی که بالاترین مقام سیاسی کشورتان است، خالی از حس همدلی و همدردی است؟! مطمئن نیستم که او حتی منظور شما را بفهمد.

او در ادامه صحبت‌های خود درباره این موضوع گفت:

من از او می‌ترسم؛ از چیزی که هست و خواهد بود می‌ترسم. در واقع می‌توانم او را درک کنم. فرض کنید ساعت 3 بامداد طوفان بزرگی در راه است و او می‌بیند که فرزندانش در خطر هستند. هر کسی او را درک می‌کند. اگر فرزندان من هم در معرض خطر بودند، هر کاری که از دستم بر می‌آمد برای امنیت آن‌ها می‌کردم؛ بنابراین به نظرم ما باید نگران باشیم.

استریپ همچنین توضیح داد که قبل از ورود به دنیای بازیگری، در آزمون دانشکده حقوق (LSAT) دانشگاه ییل شرکت کرده و با نمرات خوب قبول شده بود؛ اما ترجیح داده که در رشته درام تحصیل کند. استریپ نگرانی از شخصیت و تصمیم‌گیری‌های ترامپ و اطمینانش از این موضوع را با جمله‌ای طعنه‌‌آمیز بیان کرد و گفت: «من بهترین رتبه را داشتم و از ژنرال‌ها بیشتر می‌دانم.»

او بارها تاکید کرده که هیچوقت فکر نمی‌کرد بتواند بازیگر مهمی در تئاتر یا سینما شود، چون می‌دانسته که بینی‌اش خیلی بزرگ است. استریپ در مورد فیلم جدید برادلی کوپر گفت:

من فیلم « ستاره‌ای متولد شده است» را دیده‌ام و با آن ارتباط برقرار کردم؛ فیلم خیلی خوبیست.

او اولین فیلم کوپر در مقام کارگردانی را «درخشان» توصیف کرد و علاوه بر فیلم کوپر، از فیلم‌های سوارکار (The Rider)، اولین اصلاح شده (First Reformed)، استن و اولی (Stan and Ollie) بعنوان فیلم‌های خوبی که ارزش دیدن دارند نام برد. فراموش نکنیم مریل استریپ در فیلم بازگشت مری پاپینز نقش «توپسی» (Topsy) دختر عموی مری را بازی کرده است. او درباره توپسی گفت:

من شخصیت پیچیده‌ای دارم و او هم شخصیت بسیار پیچیده‌ای دارد. با این تفاوت که توپسی بسیار صبورتر از من است. بازی در این نقش را خیلی دوست داشتم؛ فیلم خیلی خوبی است. در واقع این فیلم من نیست، فیلم امیلی بلانت (Emily Blunt) و لین مانوئل میراندا (Lin-Manuel Miranda) است؛‌ آن‌ها فوق‌العاده هستند و به نظرم این فیلم هدیه کوچکی در ایام کریسمس به مردم است.

کلام آخر

نظر شما در مورد بازی‌های مریل استریپ چیست؟ آیا اظهار نظر او در مورد دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده صحیح بود؟ نظرات خود را در پلازا با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401