سامسونگ بزرگترین نمایشگر سینمایی LED اونیکس دنیا را در چین نصب می‌ کند

Onyx Cinema LED screen / نمایشگر سینمایی ال ای دی اونیکس
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

پس از رونمایی از نمایشگر سینمایی LED تحت برند اونیکس در سال گذشته حال سامسونگ قصد دارد بزرگترین نمایشگر سینمایی LED اونیکس را در چین نصب کند.

مدتی است که نمایشگر سینمایی ال ای دی (LED) سامسونگ با برند اونیکس (Onyx) در سینماهای دنیا جایگزین پرده‌های سینمای قدیمی می‌شوند. اونیکس برند جدید سامسونگ برای تولید نمایشگر سینمایی LED است که نسل جدید پرده سینما محسوب می‌شود. این غول فناوری کره جنوبی با برند جدید خود بخوبی توانسته فناوری را به سینما پیوند بزند و دنیای زیبایی را برای مخاطبین سینمایی خود بوجود بیاورد. سامسونگ سال گذشته در کره جنوبی از اولین نمایشگر سینمایی اونیکس خود رونمایی کرد. حال بنظر می‌رسد که راه ورود نسل جدید نمایشگرهای سینمایی سامسونگ به سینماهای آمریکا، آلمان، اتریش، سوئیس، تایلند، چین، هند و سایر بازارهای جهانی باز شده باشد.

سامسونگ در ادامه مسیر تولید نمایشگر سینمایی ال ای دی اونیکس (Onyx Cinema LED) رو جمعه 16 آذر (7 دسامبر) در سینما کاپیتال (Capital Cinema) در پکن از بزرگترین نمایشگر اونیکس رونمایی کرد. عرض این نمایشگر سینمایی 14 متر است؛ یعنی تقریبا 1.4 برابر عرض مدل‌های اولیه 10 متری نمایشگرهای سینمایی اونیکس و مساحت صفحه آن دوبرابر بیشتر از مدل‌های اولیه است. سامسونگ هدف از تولید نسخه بزرگتری از این نمایشگرهای سینمایی را توجه به نیاز مخاطب به پرده نمایش بزرگ‌تر و کسب سود تجاری بیشتر عنوان می‌کند.

 Onyx Cinema LED screen / نمایشگر سینمایی ال ای دی اونیکس

همچنین بخوانید :

نصب این پرده سینمای غول پیکر 14 متری سامسونگ در چین توجه سایر سینماداران دنیا را به امکان تهیه پرده‌های سینمایی بزرگ‌تر جلب کرده است. تمام ویژگی‌هایی که از یک نمایشگر اونیکس انتظار می‌رود از جمله وضوح تصویر 4K، قابلیت تصاویر HDR، ترکیب رنگی شفاف و یکدست و کنتراست بالاتر در این نمایشگر سینمایی LED غول پیکر مشاهده می‌شوند. همچنین این نمایشگر سینمایی از نوع نمایشگر سه بعدی 3D-ready است. نمایشگر سینمایی LED اونیکس مجهز به سیستم صوتی اونیکس Harman’s JBL تجربه سینمایی فوق العاده‌ای برای مخاطب سینما به ارمغان می‌آورد.

سئوگ جی کیم (Seog-gi Kim) معاون اجرایی واحد نمایشگر بصری سامسونگ می‌گوید:

نمایشگر اونیکس جدید سامسونگ گام مهمی در صنعت نمایشگرها محسوب می‌شود و نوید نسل تازه‌ای از سینما برای کل دنیا است. خوشحالیم که با همکاری سینما کاپیتال می‌خواهیم این استاندارد و معیار تازه برای کیفیت تصاویر در نمایشگرهای بزرگ را به مخاطب نشان دهیم.

کلام آخر

آیا شما از تلویزیون‌های LED سامسونگ استفاده می‌کنید؟ نظر شما در مورد نمایشگر جدید سامسونگ در سینماها چیست؟ نظرات خود را در پلازا با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها