پوستر فیلم Sonic the Hedgehog تاحدودی ظاهر جدید سونیک را نشان می دهد

سونیک خارپشت / Sonic the Hedgehog
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

«سونیک خارپشت» (Sonic the Hedgehog) جدیدترین فیلم سگا (Sega) بر اساس شخصیت معروف بازی‌ کامپیوتری سونیک است. بعد از چند ماهی که سگا ساخت این فیلم را تایید کرد، اکنون پوستری از آن منتشر شده است.

شرکت ژاپنی سازنده بازی‌های ویدیویی سگا (Sega Games Co., Ltd) چند ماه پیش اعلام کرد که انیمیشن سینمایی بر اساس بازی Sonic the Hedgehog (سونیک خارپشت) ساخته می‌شود. به تازگی پوستری از این فیلم منتشر شده و کنجکاوی طرفداران این جوجه‌تیغی محبوب را برانگیخته است. استودیو پارامونت انیمیشن (Paramount Animation)، اورجینال فیلم (Original Film)، سگا،‌ بلور استودیو (Blur Studio) و Marza Animation Planet در ساخت این انیمیشن شرکت خواهند داشت. گفته شده است که این انیمیشن از ترکیب روش‌ معمول گرافیک کامپیوتری (CG)‌ و لایو اکشن (Live Action) ساخته خواهد شد. این فیلم با بازی هنرمندانی چون جیمز مارسدن (James Marsden) و جیم کری (Jim Carrey) در نقش شخصیت‌های کلیدی فیلم ساخته می‌شود.

سونیک خارپشت / Sonic the Hedgehog

بجز تیزر کوتاهی از پوستر این فیلم،‌ هیچ گونه عکس یا ویدیوی دیگری منتشر نشده است و تصوری از شخصیت‌های این انیمیشن وجود ندارد. در پوستر متحرکی که IGN در توییتر خود منتشر کرده است، به نظر می‌رسد سونیک بیشتر از گذشته به انسان شبیه است. پوستر نشان می‌دهد که او با سرعتی فوق‌العاده زیاد و آذرخش‌گونه می‌دود و همچون خارپشتی انسان‌نما در تصویر ثابت می‌ماند.

کلام آخر

فیلم Sonic the Hedgehog، اولین فیلمی نیست که با الهام از شخصیت کارتونی بازی‌های ویدیویی ساخته می‌شود. این فیلم‌ها با استفاده از روش‌های جدیدتر و مدرن، شخصیت‌های کلاسیک کارتونی را در قالبی واقعی‌تر و امروزی‌تر به بیننده عرضه می‌کنند. برای نمونه می‌توان به فیلم Detective Pikachu (کارآگاه پیکاچو) اشاره کرد که در سری انیمیشن پوکمون (Pokémon) به عنوان یک شخصیت اصلی حضور داشته است. تریلر اول این فیلم منتشر شده و قرار است سال 2019 عرضه شود. مشخصا فیلم Sonic the Hedgehog هم قرار است انیمیشنی واقع‌گرایانه‌تر از شخصیت کارتونی سونیک باشد. Sonic the Hedgehog حداقل راهی یک‌ساله را در پیش دارد و برای دیدن نتیجه کار باید منتظر بود. نظرات خود را در پلازا با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها