زمان اکران فیلم ترسناک Scary Stories to Tell in the Dark مشخص شد

فیلم ترسناک Scary Stories to Tell in the Dark
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

فیلم ترسناک Scary Stories to Tell in the Dark قرار است در 9 ماه آگوست 2019 (جمعه، 18 مردادماه 1398) اکران شود؛ گی‌یرمو دل تورو جز تیم نویسندگان فیلم است.

بالاخره و بعد از مدت‌ها انتظار، زمان اکران فیلم «داستان‌هایی ترسناک برای زمان تاریکی» (Scary Stories to Tell in the Dark) همراه با انتشار لوگوی ترسناک فیلم، مشخص شد. مجموعه داستان کوتاه ترسناک کودکانه آلوین شوارتز در دهه 80 – 90 میلادی بسیار موردتوجه قرارگرفته بود؛ محبوبیت اصلی این داستان‌های ترسناک برمی‌گردد به نقاشی‌های فوق‌العاده استیفن امل که شهرت زیادی را برای او به همراه داشت.

کمپانی سی.بی.اس فیلمز (CBS Films) در سال 2013 بود که حقوق ساخت فیلم سینمای Scary Stories to Tell in the Dark را تصاحب کرد و مدتی بعد از آن اعلام کرد که مراحل پیش از تولید فیلم شروع‌ شده است؛ به‌هرحال، 3 سال می‌شود که فیلم Scary Stories to Tell in the Dark در برزخ تولید گیر افتاده بود و یکی از دلایل آن، شلوغ شدن برنامه کاری گی‌یرمو دل تورو (Guillermo del Toro) بوده است.

در حقیقت، مدت کمی بعد از آنکه گی‌یرمو دل تورو موفق به دریافت جایزه اسکار برای فیلم The Shape of Water شده بود، بودجه مورد نیاز برای ساخت فیلم Scary Stories to Tell in the Dark نیز در ماه آپریل مهیا شده بود؛ فیلم به دست کارگردان نروژی، یعنی آندره ورودال (André Øvredal) قرار است کارگردانی شود و از طرفی دیگر، گی‌یرمو دل تورو نیز جز تهیه‌کنندگان فیلم خواهد بود.

فیلم ترسناک Scary Stories to Tell in the Dark

طبق اعلام استودیو لاینزگیت (Lionsgate) و سی.بی.اس فیلمز، تاریخ فیلم Scary Stories برای 9 ماه آگوست 2019 (جمعه، 18 مردادماه 1398) تنظیم‌ شده است و در توضیحات داستان فیلم آمده است:

فیلم Scary Stories to Tell in the Dark با الهام از معروف‌ترین داستان‌های ترسناک کودکانه در تمامی دوران ساخته‌ شده است و داستان آن در مورد تعدادی نوجوان در یک شهر هست که باید به هر نحوی که شده، مشکل مرگ‌های ناگهانی و عجیب این شهر کوچک را حل کنند.

کلام آخر

ستارگان فیلم Scary Stories to Tell in the Dark، شامل دین نوریس، آستین آبرامز، زو کلتلی، مایکل گارزا، گابریل راش و ناتالی گنزورن می‌شود. نظرات خود را در پلازا با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها