فروش عالی فیلم Aquaman همچنان ادامه دارد

فیلم آکوامن/Aquaman
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

‌حتی با وجود اینکه فیلم آکوامن (Aquaman) در آمریکای شمالی اکران نشده، اما همچنان می‌فروشد؛ این فیلم 260 میلیون دلار فقط در باکس آفیس بین‌المللی و تنها در 10 روز فروخته است.

کمپانی برادران وارنر (Warner Bros) باید این روزها بسیار حال‌ و روز خوبی داشته باشد، زیرا بعد از مدت‌ها، عنوانی ابرقهرمانی در سینماها اکران کرده که چه از نگاه منتقدان و چه از طرف سینما دوستان و مخصوصاً آثار ابرقهرمانی، بسیار فیلم موفق و پرفروشی بوده است و آن‌هم چیزی نیست جز فیلم آکوامن که به دست جیمز وان (James Wan)، کارگردانی شده بود.

فیلم آکوامن/Aquaman

بنا بر گزارش‌های منتشرشده Box Office Mojo، فیلم Aquaman، به کارگردانی جیمز وان توانسته در باکس آفیس جهانی، 261.3 میلیون دلار فروش داشته باشد؛ سوای فیلم زن شگفت‌انگیز (Wonder Woman) با هنرنمایی گل گدوت (Gal Gadot)، فیلم Aquaman توانسته نظر مثبت منتقدان را جلب کند و همچنین میانگین نمرات وب‌سایت راتن تومیتوز به این اثر ابرقهرمانی، 70 درصد بوده است. لازم به ذکر که فیلم Aquaman، برای دست یافتن به رکورد جهانی زن شگفت‌انگیز، کیلومترها فاصله دارد؛ فیلم بسیار موفق زن شگفت‌انگیز، توانسته در سطح جهانی 409.28 میلیون دلار فروش داشته باشد و از طرفی دیگر نیز در باکس آفیس آمریکای شمالی هم 412.56 فروش داشت. از 261 میلیون دلار فروش فیلم آکوامن، فقط در کشور چین 189 میلیون دلارفروش داشته بود.

قهرمان دیگری در باکس آفیس نیز حضور دارد؛ انیمیشن بسیار موفق و تحسین‌شده کمپانی سونی، یعنی عنوان Spider-Man: Into the Spider-Verse، توانست در اولین هفته اکران خود در آمریکای شمالی، 35.4 ملیون دلار سود به جیب سازندگان سرازیر کند و از طرفی دیگر و آن‌هم در باکس آفیس جهانی، 21 میلیون دلار فروش داشت. آخرین اثر استودیو ایلومینیشن اینترتینمنت و یونیورسال استودیوز، یعنی The Grinch، به فروش 23.3 میلیون دلاری در 65 منطقه همچنان ادامه می‌دهد. انیمیشن The Grinch، موفق شد در ششمین هفته اکران خود در باکس آفیس جهانی، 372.7 میلیون دلار بفروشد.

Mortal Engines

و ناامیدی بزرگ این هفته، فیلم تخیلی و حماسی Mortal Engines است که در اولین هفته اکران خود، توانست فقط 7 میلیون دلار در آمریکای شمالی و 42.3 میلیون دلار در سطح جهانی فروش داشته باشد. پیتر جکسون، جز تهیه‌کنندگان فیلم Mortal Engines است.

کلام آخر

از دیگر فیلم‌های باکس آفیس می‌توان به Bohemian Rhapsody که در سطح جهانی 455 میلیون دلار فروش داشت و همچنین عنوان تخیلی Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald نیز موفق به فروش 595 میلیون دلار در سطح جهانی شده است، اشاره کرد. با ما در بخش نظرات پلازا همراه باشید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها