استیکرهای پرسشی در استوری اینستاگرام به قابلیت های جدیدی مجهز شدند

استیکرهای پرسشی اینستاگرام / question sticker instagram
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اینستاگرام با دستاوردهای جدید خود در حال پیشی گرفتن از سایر رقبا است. حالا آپدیت جدید اینستاگرام ویژگی‌های جدیدی را برای بخش استوری و استیکرهای پرسشی به همراه دارد.

اینستاگرام اخیرا ویژگی‌های جدیدی اضافه کرده است که می‌تواند کمک قابل توجهی به ارتقای جایگاه آن در میان سایر شبکه‌های اجتماعی کند. در این راستا می‌توان به روش‌های جدید تعامل با مخاطبین اشاره کرد. درواقع اینستاگرام دستاوردهای جدیدی را برای استوری به ارمغان آورده است. یکی از این دستاوردها به استیکر تعاملی جدیدی اشاره دارد که به شکل شمارش معکوس است. درواقع این نوع استیکر تعاملی می‌توان در استوری استفاده کرد. علاوه بر این کاربران می‌توانند از استیکرهای پرسش سوال برای ویدیوهای لایو استریم و همین‌طور سوال برای پیشنهاد موسیقی در استوری خود استفاده کنند. شاید در این زمینه بتوانیم بگوییم که تمام ویژگی‌های استوری اینستاگرام با هم میکس شده‌اند.

ویژگی جدید استیکرهای پرسشی در اینستاگرام/ instagram story

استیکر پرسشی در نوع خود ابزاری قابل توجه است؛ به‌طوری که کاربران به واسطه آن می‌توانند به سوالات پاسخ دهند که حالا در ویژگی‌های جدید با موسیقی همراه خواهد بود. درواقع ضربه زدن بر روی پاسخ بیننده، آهنگی را پخش خواهد کرد. پاسخ از طریق متن و یا موسیقی در استوری امکان‌پذیر خواهد بود. در حقیقت گزینه به اشتراک گذاری آهنگ باعث خواهد شد تا برنامه دوربین برای کاربر باز شود و همان‌طور که آهنگی در پس زمینه در حال پخش شدن است، کاربر بتواند عکسی را ثبت کند و یا ویدیویی را به اشتراک بگذارد. این در حالی است که افکت‌های جدیدی نیز اکنون به برنامه دوربین اینستاگرام اضافه شده است که به واسطه آن‌ها کاربران می‌توانند میزان صدا را در آهنگ‌ها تنظیم کنند. این افکت‌ها به وسیله تب Music قابل تنظیم خواهند بود.

ویژگی جدید استیکرهای پرسشی در اینستاگرام/ instagram story

علاوه بر این ویژگی، اکنون کاربران از استیکرهای پرسشی می‌توانند در لایو استریم و یا ویدیوهای لایو اینستاگرام استفاده کنند. گفتنی است که این ویژگی به سازماندهی بهتر روند پرسش و پاسخ کمک خواهد کرد. اگر در جریان باشید تا قبل از این سوالات در بخش لایو ممکن بود از چشم فردی که لایو را برگزار می‌کند، دور بماند و یا در میان متن چت افراد دیگر گم شود. اما بروزرسانی که به تازگی شاهد آن هستیم، باعث خواهد شد سوالات انتخابی توسط کاربر بر روی نمایشگر نشان داده شوند و بنابراین مخاطبین می‌توانند ببینید که کدام سوالات پاسخ داده شده است. همچنین سوالات نیز قبل و یا در جریان ویدیو لایو می‌توانند از سوی دنبال‌کنندگان پرسیده شوند؛ درنتیجه در جریان برگزاری لایو کاربران می‌توانند سوال خود را مطرح کرده و فردی که لایو را برگزار می‌کند نیز با انتخاب استیکر سوال مربوطه را پاسخ دهد.

استیکرهای شمارش معکوس، از دیگر ویژگی‌های استوری‌های اینستاگرام در آپدیت جدید است که کاربران می‌توانند در لحظه‌شماری‌های مهم مانند نشان دادن آغاز سال نو و یا لحظه شماری برای پایان یک روز کاری از آن استفاده کنند. جالب است بدانید که این استیکر تا پایان شمارش در استوری باقی می‌ماند. همچنین دوستان و سایر کاربران نیز می‌توانند با ضربه زدن روی آن، استیکر شمارش معکوس را در استوری خود به اشتراک بگذارند. علاوه بر این زمانی که شمارش معکوس تمام می‌شود، اینستاگرام با ارسال نوتیفیکیشنی آن را به اطلاع کاربران می‌رساند.

کلام آخر

جالب است بدانید آپدیت جدید به همراه ویژگی‌های بیان شده از امروز 28 آذر 97 برای کاربران نسخه اندروید و iOS اینستاگرام در دسترس خواهد بود. با ما در بخش نظرات پلازا همراه باشید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 23.3 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 21.1 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 20.3 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.3 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 13.9 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400