عدم برقراری تماس تلفنی، مشکل جدید گوگل پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال

Google Pixel 3 XL / گوگل پیکسل ۳ ایکس ال
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

پس از مشکلات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری گوشی‌های سری قبلی پیکسل، حال نوبت به پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال رسیده است که مشکل عدم برقراری تماس تلفنی دارند.

پس از رونمایی گوگل از دو گوشی پیکسل 2 (Pixel 2) و پیکسل 2 ایکس ال (Pixel 2 XL) داستان و مشکلاتی در رابطه با این دو دستگاه در دنیای فناوری بوجود آمد. بسیاری از کاربران از گوشی‌های جدید خود ناراضی بودند؛ مشکلات و اعتراضاتی که باعث ورود یک شرکت حقوقی به ماجرا شدند. این شرکت حقوقی پیگیر خواسته‌های مالکان دو گوشی پیکسل ۲ و پیکسل ۲ ایکس ال شد و پرونده قضایی علیه شرکت‌های ال جی، اچ تی سی (سازندگان گوشی های پیکسل نسل دوم) و گوگل به جریان انداخت. نهایتا شرکت گوگل با ارائه آپدیت نرم‌افزاری، توانست مشکلات این دو گوشی را برطرف کند.

ظاهرا مشکلات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری گوشی‌های سری پیکسل گوگل تمام شدنی نیستند. مدتی پس از رونمایی پرسروصدای پیکسل 3 ایکس ال (Pixel 3 XL) اخباری در رابطه با مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری این گوشی منتشر شدند. اختلال سیستم صوتی از مشکلات اصلی پیکسل 3 ایکس ال بود؛ صدای نامتوازن و بلندگوی نامناسب که تجربه خرید ناخوشایندی برای مالکان این گوشی گوگل بدنبال داشتند. ماه گذشته نیز گزارش‌هایی در رابطه با مشکل صفحه نمایش این گوشی منتشر شد. سوختگی نمایشگر گوشی پیکسل 3 ایکس ال تاثیر منفی روی خریداران و کاربران این مدل گذاشت. حال نسل سوم گوشی‌های پیکسل گوگل با مشکلات تازه‌ای مواجه شده است.

گوگل پیکسل 3 ایکس ال/ Google-Pixel-3-XL

به نقل از خبرگزاری اندروید پولیس (Android Police) مشکل تازه‌ای که در پیکسل 3 (Pixel 3) و پیکسل 3 ایکس ال مشاهده شده، عدم برقراری ارتباط حین تماس تلفنی صوتی است. در این راستا، برخی از کاربران بتازگی مدعی شده‌اند که در چند ثانیه اول تماس تلفنی، طرف مقابل صدای آن‌ها را نمی‌شنود؛ مشکلی که ظاهرا حتی کاربرانی که جدیدترین مدل این گوشی که از سوی ورایزون (Verizon) ارائه شده را خریداری کرده‌اند نیز با آن مواجه‌اند.

مشکلات برقراری تماس تلفنی در گوشی‌های پیکسل سری 2018 به همین یک مورد ختم نمی‌شود. یکی از کاربران گوشی پیکسل 3 ایکس ال در رابطه با مشکلاتی که حین تماس تلفنی دارد می‌گوید:

قطع و وصل صدا، صدای نامفهوم و بریده، اکو شدن صدا و قطع طولانی صدا بطوری‌که دو طرف مکالمه هیچ چیزی نمی‌شنوند، از جمله مشکلاتی است که موقع صحبت کردن با این گوشی دارم.

کاربران دیگری هم به مشکلاتی از این دست اشاره کرده‌اند. البته ظاهرا مشکل برقراری ارتباط در تماس تلفنی بصورت متناوب پیش می‌آید و همیشگی نیست. به استناد اظهارات کاربران، ریست کردن و برگرداندن به تنظیمات اولیه کارخانه نیز فایده‌ای نداشته است.

تعداد انگشت شماری از کاربران هم عنوان می‌کنند که مشکل برقراری تماس تلفنی پس از غیرفعال ساختن قابلیت تماس پیشرفته برطرف شده است، اما با اینحال هنوز تعداد زیادی از کاربران با مشکل قطع و وصل صدا یا نرسیدن صدا در تماس‌های تلفنی روبرو هستند.

کلام آخر

با نگاهی به عملکرد گوگل در حل مشکلات پیش آمده گوشی‌های پیکسل قبلی، انتظار می‌رود که گوگل تمهیداتی هم در رابطه با رفع باگ‌های نرم افزاری و سخت افزاری پیکسل 3 ایکس ال اتخاذ کند. برخی از کاربران اعلام کرده‌اند که با آپدیتی که گوگل آذرماه (دسامبر) در اختیار کاربرانش قرار داده، تمام مشکلات مربوط به بخش ارتباطات برطرف شده‌اند؛ اما بیشتر کاربران پیکسل 3 و پیکسل 3 ایکس ال همچنان با مشکل تماس‌های تلفنی مواجه هستند. حال باید منتظر ماند و دید که گوگل چه تصمیمی در این رابطه برای راضی نگه داشتن کاربرانش اتخاذ خواهد کرد. با ما در بخش نظرات پلازا همراه باشید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401