تصاویری از قاب محافظ منتسب به آیپد مینی 5 لو رفت

iPad mini / آیپد مینی
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

جدیدترین عکس‌های لو رفته از قاب محافظ منتسب به آیپد مینی جدید، وجود تفاوت‌ها و تشابهاتی را با نسل قبلی این محصول نشان می‌دهد. با ما همراه باشید تا با این محصول بیشتر آشنا شویم.

با توجه به وضع بازار تبلت‌ها، آن چه انتظار می‌رود این است که تقاضا برای نمایشگرهای بزرگ باعث از رده خارج شدن تبلت‌های با نمایشگرهای کوچک‌تر شود. در این میان به نظر می‌رسد آیپد مینی یک استثنا باشد؛ چرا که همچنان به خوبی فروش می‌رود و نه تنها طرفداران آن هر روزه بیشتر می‌شوند، بلکه تعداد خریداران آن نیز دائما در حال افزایش است، آن قدرکه اپل را متقاعد کند تا با تولید نسخه جدید، به این محصول دوست داشتنی فرصت دیگری بدهد. عکس‌های لورفته‌ای که منتسب به آیپد مینی ۵ دانسته شده‌اند حاوی شواهدی هستند که باعث می‌شوند به احتمال وجود یک نسخه دیگر آیپد یعنی آیپد پرو مینی پی ببریم.

در گذشته هدف از تولید آیپد مینی، پر کردن فاصله بین آیفون با نمایشگر کوچک و آیپد با نمایشگر بزرگ‌ بود. با عرضه آیفون‌های با نمایشگر بزرگ‌تر به نظر می‌رسید که دیگر نیازی به آیپد مینی نباشد. اما به نظر می‌رسد آیپد مینی هنوز هم می‌تواند برای برخی کار‌آمد باشد.

عکس‌هایی از یک قاب محافظ که به نظر می‌رسد متعلق به آیپد مینی ۵ باشد خبر از تغییرات گسترده در طراحی این آیپد کوچک می‌دهد. ساختار عمودی‌ای که برای محل قرارگیری دوربین این دستگاه در نظر گرفته شده می‌تواند به این معنی باشد که فلاش در پایین دوربین تعبیه خواهد شد. نکته عجیب این است که درست در مرکز قسمت بالای این قاب محافظ سوراخی برای میکروفون در نظر گرفته شده‌ است. همچنین چهار شکاف دیگر در این قاب محافظ دیده می‌شوند، دو تا در بالا و دو تا در پایین که احتمالا جایگاه بلندگوهای چهارگانه این تبلت باشند که نسبت به نسل قبلی تعداد آن‌ها دوبرابر شده‌ است.

خبر خوب این است که جک هدفون از نسل جدید آیپد مینی حذف نشده است. این می‌تواند به این معنی باشد که پورت لایتنینگ هم در نسل جدید حاضر خواهد بود. در کناره این قاب محافط نیز سوراخ ناشناخته‌ای وجود دارد که ممکن است برای یک نوع اتصال هوشمند جدید در نظر گرفته شده باشد اما شاید برای صحبت کردن در مورد یک اتصال هوشمند هنوز کمی زود باشد. احتمال قوی‌تر این است که این سوراخ کارکردی مخصوص به خود این قاب داشته باشد.

کلام آخر

با توجه تغییرات ایجاد شده، احتمال ضعیفی وجود دارد که آیپد مینی ۵ مانند آیپد نسل ششم قابلیت پشتیبانی از قلم اپل را داشته باشد. اگر چنین باشد این آیپد ۷.۹ اینچی نه تنها می تواند پلی بین آیفون‌ها و آیپدهایی باشد که هر روزه در حال بزرگ تر شدن هستند بلکه می‌تواند محصول آیپد را به گذشته و هویت خود نیز پیوند بزند. با ما در بخش نظرات پلازا همراه باشید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها