وان پلاس ۷ با نمایشگر تمام صفحه، بدون ناچ و با طراحی کشویی لو رفت

OnePlus 7/وان پلاس 7
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

تصویری از وان پلاس ۶ تی در کنار گوشی نامشخصی منتشر شده که با توجه به نمایشگر تمام صفحه، نبود ناچ و طراحی کشویی به احتمال زیاد متعلق به وان پلاس ۷ است.

بتازگی Slashleaks تصویری منتشر کرده که احتمال می‌رود متعلق به وان پلاس ۷ (OnePlus 7) باشد. در این تصویر لو رفته یک گوشی نامشخص که احتمالا وان پلاس ۷ است با گوشی وان پلاس ۶ تی (OnePlus 6T) مقایسه می‌شود. هردو گوشی درون جعبه هستند تا اسم‌ آن‌ها نامشخص بماند (هرچند که روش معمول برای آزمایش همین است) اما با این حال ویژگی‌ها و جزئیات اصلی مشخص هستند.

OnePlus 7 leaked photo/تصویر لورفته گوشی وان پلاس 7

در این گوشی جدید خبری از بریدگی بالای نمایشگر (ناچ) نیست و ظاهرا از طراحی کشویی برخوردار است. اگر این حدس درست باشد، باید گفت که بالاخره وان پلاس ۷ توانست رویای نمایشگر تمام صفحه را در دنیای فناوری محقق سازد.

ویژگی‌هایی در این تصویر وجود داشته که با اطمینان می‌توان گفت که تصویر لو رفته متعلق به گوشی وان پلاس ۷ است. بلندگو و ظاهر مشبک آن کاملا جدید است اما اندازه و شکل حفره‌های آن تقریبا شبیه بلندگوی گوشی وان پلاس 6 تی است؛ نوعی تکامل منطقی در شکل و ترکیب‌بندی که احتمالا توسط همان تولید کننده تجهیزات اصلی (OEM) طراحی شده باشد. در تصویر زیر می‌توانید بلندگو را مشاهده کنید:

همچنین هیچکدام از گوشی‌های کشویی فعلی موجود در بازار چنین بلندگوی عریضی ندارند. حداقل می‌توان گفت که گوشی که در تصویر مشاهده می‌شود تا پیش از این دیده نشده بود. تفاوت حاشیه‌ها در تصاویر را می‌توان نادیده گرفت.؛ چرا که گوشی لو رفته که در تصویر مشاهده می‌کنید داخل جعبه قرار دارد و طبعا مقایسه آن با وان پلاس ۶ تی از داخل جعبه غیرممکن است اما ظاهر امر نشان می‌دهد که منتظر گوشی چندان باریکی نباشید. در سمت راست بالای دکمه پاور دقیقا همان جایی که در حال حاضر در گوشی وان پلاس ۶ تی مشاهده می‌شود، اسلایدر هشدار بافت دار به رنگ قرمز قرار گرفته است:

OnePlus 7 leaked photo/تصویر لورفته گوشی وان پلاس 7

بیشترین اطلاعات را می‌توان از جعبه اطراف این تلفن در تصویر لو رفته بدست آورد. دو بریدگی مشاهده می‌شود که احتمالا محل قرار گرفتن دوربین و سنسور باشد اما در سمت دیگر چیزی مشاهده نمی‌شود و خالی است. تنها دلیل احتمالی برای وجود این برش‌ها در فضای خالی این است که احتمالا این قسمت همیشه خالی نمی‌ماند.

بنظر می‌رسد که ردپای علاقه اخیر شرکت خواهر وان پلاس یعنی شرکت اوپو (Oppo) به مکانیسم‌های کشویی در این تصویر لو رفته وجود داشته باشد: نوعی مکانیسم کشویی که دوربین و سنسورها قرار است زیر این بریدگی‌ها قرار بگیرند. با توجه به اینکه دوربین جلو در این تصویر مشاهده نمی‌شود احتمال وجود دوربین سلفی کشویی را بیشتر می‌کند.

OnePlus 7 leaked photo/تصویر لورفته گوشی وان پلاس 7

با تمام این اوصاف نمی‌توان با قطعیت گفت که تصویر لو رفته مربوط به وان پلاس ۷ است، اما جزئیات موجود در تصویر حاکی از این هستند که این تصویر به احتمال 99 درصد باید وان پلاس ۷ باشد.

اگر از خوانندگان همیشگی پلازا باشید حتما می‌دانید که معمولا بدنبال شایعه پراکنی نیستیم اما این تصویر لو رفته از لحاظ منطقی کاملا با ویژگی‌های پیش‌بینی شده برای وان پلاس ۷ همخوانی دارد. در عین حال این احتمال نیز می‌رود که گوشی متعلق به سازنده دیگری باشد.

معمولا گوشی‌های شرکت وان پلاس از نظر ظاهری شباهت زیادی با گوشی‌های اوپو دارند و همین شباهت ظاهری دلیل دیگری است که این تصویر لو رفته را متعلق به وان پلاس ۷ بدانیم. با تمام این اوصاف باید منتظر ماند تا هویت واقعی این گوشی مشخص شود.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022