یوتیوب در حال تست ویژگی پیشنهادات هوشمند در زیر ‌ویدیوها است

youtube / یوتیوب
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

یوتیوب قصد دارد ویژگی پیشنهادات هوشمند را به نسخه موبایل و دسکتاپ خود اضافه کند که به شکل حباب‌های آبی رنگ برای پیشنهاد کلیدواژه‌ها، موضوعات مرتبط و معرفی کانال‌های جدید هستند.

یوتیوب می‌خواهد از حباب‌های آبی رنگ، که زیر کادر پخش ویدیو ظاهر می‌شوند، برای کمک به کاربر جهت فیلتر کردن نتیجه‌ها استفاده کند. ایده اصلی این حباب‌ها، پیشنهاد ویدیوها به کاربران بر اساس سلیقه آنها است.

یوتیوب / youtube

به عنوان مثال، زیر یک ویدیوی مرتبط با مسابقات MMA، پیشنهادات هوشمند به صورت حباب آبی رنگ ارائه شده است. تقسیم‌بندی آنها به این صورت است: تمام ویدیوها با کلیدواژه MMA، ویدیوهای مرتبط با شبکه پخش ویدیو، ویدیوهای مرتبط از نظر موضوعی و پیشنهادات مخصوص شما.

سایت ورج اشاره کرده که یوتیوب در حال کار روی پیشنهادات هوشمند است تا کاربران را به لینک درستی هدایت کند. نحوه کار دقیق این پیشنهادات هنوز مشخص نشده است. بنابراین تا انتشار جزئیات بیشتر از سوی یوتیوب باید منتظر بمانیم.

YouTube هر چند وقت یک‌بار ویژگی‌های جدیدی را اضافه می‌کند که همگی در جهت پیشرفت و رضایت کاربران هستند. چند وقت پیش بود که مسئولین YouTube حالت تصویر در تصویر را معرفی کردند که باعث می‌شد تا ویدیوهای در حال پخش به صورت یک پنجره شناور روی صفحه باقی بمانند و شما بتوانید به‌طور همزمان به جستجوی سایر ویدیوها درون یوتیوب بپردازید. علاوه بر این یوتیوب در ماه آذر در راستای حذف محتواهای آزاردهنده، میلیون‌ها کانال و ویدیو را حذف کرد. بیشتر ویدیوها به دلیل اسپم حذف شدند، اما موارد دیگری مثل محتوای مستهجن یا نامناسب برای کودکان نیز از دلایل یوتیوب برای حذف ویدیوها و کانال‌ها بودند.

کلام آخر

حالا باید ببینیم که YouTube چه زمانی ویژگی حباب‌های پیشنهاد دهنده را به شکل عمومی عرضه می‌کند. احتمالا این ویژگی می‌تواند به کاربران برای دسترسی راحت‌تر به محتوای مورد نظرشان کمک کند. نظرات خود را در پلازا با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها