هنری کویل و الک بالدوین احتمالا در فیلم های آینده Mission: Impossible حضور دارند

ماموریت غیرممکن / Mission: Impossible
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

هنری کویل (Henry Cavill) و الک بالدوین (Alec Baldwin) ممکن است در فیلم‌های Mission: Impossible 7 و Mission: Impossible 8 که کریستوفر مک‌کوری (Christopher McQuarrie) نویسندگی و کارگردانی خواهد کرد، حضور داشته باشند.

تا به‌حال شش فیلم سینمایی از سری فیلم‌های اکشن جاسوسی Mission: Impossible ساخته و اکران شده است. تام کروز (Tom Cruise) در همه این فیلم‌ها که با صحنه‌های بدل‌کاری‌ فوق‌العاده‌‌ و مهیجش معروف است، حضور داشته و در نقش یک مامور مخفی به‌نام ایتن هانت (Ethan Hunt) بازی می‌کند. با حضور کریستوفر مک‌کوری به عنوان نویسنده و کارگردان در قسمت‌های پنجم و ششم (Mission: Impossible – Rogue Nation و Mission: Impossible – Fallout) و ثبات بیش از پیش در استفاده از بازیگران و نقش‌ها، موجب موفقیت بیشتر این مجموعه فیلم شده است.

هنری کویل / Henry Cavill
تام کروز و هنری کویل

در فیلم Mission: Impossible -Fallout شاهد حضور مجدد چند شخصیت محبوب که در فیلم‌‌های گذشته این مجموعه نیز حضور داشته‌اند، بودیم. میشل موناهن (Michelle Monaghan) که نقش همسر سابق تام کروز یعنی جولیا را بازی می‌کند و همچنین الک بالدوین که در نقش آلن هانلی (Alan Hunley) در گروه IMF حاضر شده است. مک‌کوری در این فیلم چند شخصیت جدید نیز خلق و به تصویر کشید؛ یکی از این شخصیت‌ها بیوه سفید (White Widow) با بازی ونسا کربی (Vanessa Kirby) است که در چند صحنه فیلم حضور دارد. اما بدون شک مهمترین شخصیت جدید فیلم، آگوست واکر (August Walker) است که نقش او را هنری کویل (Henry Cavill) ایفا می‌کند؛ یک مامور CIA که با سبیل و حرکات دست و بازوی خاصش طرفداران زیادی پیدا کرده است. بیشتر شهرت این بازیگر به خاطر ایفای نقش سوپرمن در فیلم Man of Steel (مرد پولادین) است.

هنری کویل / Henry Cavill
هنری کویل

با توجه به اینکه هر دو شخصیت هانلی و واکر در فیلم Mission: Impossible -Fallout کشته می‌شوند، به نظر نمی‌رسید که در فیلم آینده مک‌کوری حضور داشته باشند؛ اما براساس گزارش هالیوود ریپورتر اخیرا مشخص شده که کریستوفر مک‌کوری قصد دارد از طریق فلش‌بک داستانی، صحنه‌هایی از فیلم را به گذشته این دو شخصیت اختصاص دهد. مشخص نیست که آن‌ها در یک فیلم و یا هر دو فیلم حضور خواهند داشت و در قالب قبلی یا متفاوت حاضر خواهند شد. هر چند که منبع این خبر موثق است، اما برای اطمینان باید تا نوشتن فیلم‌نامه نهایی توسط مک‌کوری صبر کرد.

اگر بازگشت کویل و بالدوین برای نقش‌آفرینی در دوگانه هفتم و هشتم ماموریت غیرممکن قطعی شود، این سوال بوجود می‌آید که مک‌کوری چطور می‌خواهد حضور آن‌ها بصورت فلش‌بک را با داستان اصلی و محوری فیلم تطبیق دهد. مک‌کوری تنها کارگردانی است که دو فیلم از مجموعه Mission: Impossible را به تصویر کشیده است و انتخاب دوباره او برای ساخت دو قسمت دیگر از این مجموعه نشان‌ می‌دهد که در این‌کار بسیار موفق بوده است. به نظر می‌رسد که مک‌کوری در ساخت M:I-7 و M:I-8 نیز مانند گذشته موفق خواهد بود.

الک بالدوین / Alec Baldwin
تام کروز و الک بالدوین

با همه این تفاسیر، داستان فیلم‌های هفتم و هشتم این مجموعه پرطرفدار چیست؟

هانلی و واکر هر دو با CIA‌ مرتبط بوده‌اند و این نشانه‌ای از نقش بسیار مهم آنها در گروه IMF است. هانلی یکی از مدیران سابق و واکر یکی از بهترین ماموران CIA هستند. البته نام مستعار واکر، جان لارک (John Lark) است. لارک رهبر باقیمانده اعضای یک گروه تروریستی به‌نام حواریون (Apostles) است. این فلش‌بک‌ها می‌تواند نشان دهد که حواریون چگونه به CIA نفوذ کرده و به اتان نزدیک شده‌اند و اگر واکر (لارک) در گذشته به عنوان مامور CIA‌ بوده، پس با هانلی که در آن زمان یکی از مدیران CIA‌ بوده است، برخورد و ارتباط داشته است.

کلام آخر

هیچ‌کدام از موارد اشاره شده بالا به طور رسمی تایید نشده است و تا زمانی‌که مک‌کوری نوشتن فیلم‌نامه را به پایان نرساند، نمی‌توان آن‌ را تایید کرد. مک‌کوری امیدوار است که بتواند فیلم‌های هفتم و هشتم Mission: Impossible را به صورت پشت سر هم، امسال و سال 2020 جلوی دوربین ببرد. پارامونت قصد دارد که Mission: Impossible 7 تابستان 2021 و دقیقا یک‌سال بعد، Mission: Impossible 8 را به اکران عمومی بگذارد. باتوجه به زمان شروع فیلمبرداری و اکران اعلام شده از طرف پارامونت و مک‌کوری، تا آخر امسال (2019) مشخص خواهد شد که بالدوین و کویل در این دو فیلم حضور خواهند داشت یا خیر. نظرات خود را در پلازا با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400