فیلم Aquaman 2 در دست ساخت است؛ جیمز وان به یک شرط باز می گردد

آکوامن 2/Aquaman 2
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

طبق گزارشی که توسط وبسایت معتبر Deadline منتشر شده است، ساخت قسمت دوم فیلم بسیار موفق آکوامن (Aquaman 2) شروع شده است و جیمز وان (James Wan) در صورتی کارگردانی فیلم را قبول می‌کند که فیلم‌نامه‌ای بی‌نقص داشته باشد.

طبق گزارش منتشر شده توسط وب‌سایت Deadline، پروژه ساخت فیلم آکوامن 2 (Aquaman 2)، به‌طور رسمی توسط کمپانی برادران وارنر (Warner Bros) و بخش فیلم‌سازی دی سی (DC Films)، شروع شده است و از طرفی دیگر، گزارش‌شده است که جیمز وان (James Wan)، کارگردانی فیلم را بر عهده نخواهد گرفت، مگر اینکه فیلم‌نامه خوبی برای او آماده شود. آخرین فیلم در دنیای سینمای دی سی (DCEU)، ماجراجویی شخصیت آرتور کوری یا همان آکوامن را در دنیای زیرآب روایت می‌کند و جالب این است که بدانید فیلم Aquaman، اولین فیلم ابرقهرمانی بود که توسط جیمز وان کارگردانی می‌شد.

آکوامن 2/Aquaman 2

همچنین بخوانید :
اولین بار در فیلم بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت (Batman v Superman: Dawn of Justice)، شاهد حضور شخصیت آرتور کوری با هنرنمایی جیسون موموا (Jason Momoa) بودیم و بعد از این عنوان نیز جیسون موموا در فیلم‌های Justice League و Aquaman بازی کرده بود که در اصل، فیلم Aquaman به ریشه‌های این شخصیت می‌پرداخت. فیلم آکوامن، مورد تعریف و تمجید اکثراً منتقدان قرارگرفته بود و از طرفی دیگر، این عنوان توانست در باکس آفیس جهانی بسیار موفق ظاهر شود و تا امروز توانسته 1.091 میلیارد دلار فروش داشته باشد که با این فروش حیرت‌انگیز، تبدیل به پرفروش‌ترین فیلم دنیای دی سی شد؛ حتی رکورد فیلم‌های The Dark Knight و The Dark Knight Rises به کارگردانی کریستوفر نولان را نیز شکست.

کلام آخر

اکنون با توجه به فروش عالی قسمت اول فیلم، ساخت قسمت دوم توسط برادران وارنر زیاد هم تعجب‌آور نیست؛ اما چه کسی بر روی صندلی کارگردانی فیلم خواهد نشست؟! همانطور که گفته شد، کارگردان قسمت اول یعنی جیمز وان در صورتی این کار انجام خواهد داد که فیلم‌نامه بی‌نقص به دست او برسد. نظرات خود را در پلازا با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها