گری اولدمن، ارمی همر و اوانجلین لیلی در فیلم Dreamland هم‌بازی می‌شوند

گری اولدمن / ارمی همر / اوانجلین لیلی / Gary Oldman / Armie Hammer / Evangeline Lilly
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

فیلم Dreamland که قرار است ابتدا در برلین به نمایش درآید، افرادی چون گری اولدمن، ارمی همر و اوانجلین لیلی را به عنوان بازیگر دارد.

بازار فیلم اروپا حالا پرستاره‌تر از همیشه شده، به‌خصوص آنکه گری اولدمن، ارمی همر و اوانجلین لیلی را در یک فیلم در کنار هم گرد آورده است. این سه بازیگر مطرح هالیوود قرار است در فیلم Dreamland ساخته نیکولاس جرکی کنار یکدیگر بازی کنند. نیکولاس جرکی پیش از این در سال 2012 با فیلم Arbitrage به چهره‌ای مشهور تبدیل شده بود.

بازیگر زن آلمانی، ورونیکا فرس نیز در این پروژه حضور دارد که قرار است به موضوع بحران جهانی مواد مخدر بپردازد. فیلمبرداری اصلی در شهرهای مونترال و دیترویت در جریان است و لیسا ویلسون قصد دارد تا این فیلم را از طریق گروه Solution Entertainment Group در برلین به تماشاگران معرفی کند. ویلیام موریس اندیور نیز حقوق اکران این فیلم را برای سینماهای آمریکا در اختیار گرفته است.

در فیلم Dreamland سه داستان در مورد دنیای مواد مخدر با یکدیگر تداخل پیدا می‌کنند: یک فروشنده مواد مخدر قرار است نوعی عملیات قاچاق مواد را بین کانادا و آمریکا اجرا کند؛ یک مهندس معمار که به تازگی از اعتیاد به مواد اکسی کانتین رهایی پیدا کرده، متوجه می‌شود که پسرش در جریان مواد روان‌گردان نقش دارد؛ همچنین یک استاد دانشگاه به ارتباطات کارمند تحقیقاتی خود با یک شرکت تولیدکننده دارو پی می‌برد که نوعی داروی تسکین درد غیراعتیادآور ساخته است. تمامی این داستان‌ها قرار است در بستری از داستان‌های گنگستری و پرپیچ و تاب روایت شوند.

جرکی پیش از این، فیلم Arbitrage را با بازی ریچارد گر ساخت که از نظر منتقدین و تماشاچیان بسیار موفق بود و توانست رکوردهای زیادی را از نظر فروش به دست آورد. وی در مورد این فیلم گفت:

تاثیرات نابودکننده مواد مخدر تمام جوامع ما را تحت تاثیر قرار داده است. گری، ارمی و اوانجلین بازیگرانی فوق‌العاده هستند که می‌توانند داستان این فیلم را برای تماشاچیان به خوبی روایت کنند.

جرکی همراه با کاسیان الوس (Cassian Elwes) تهیه‌کننده فیلم Dallas Buyers Club قرار است در این فیلم تهیه‌کنندگی را نیز بر عهده داشته باشند و حمایت مالی فیلم توسط کمپانی فیلمسازی Green Room Films زیر نظر جرکی و همین طور طی همکاری با بانک MUFG Union  صورت می‌گیرد.

کلام آخر

فیلم Dreamland قرار است با همکاری کمپانی‌های فیلم‌سازی Green Room Films ، Tuesday Films ، Matisse Pictures ، Construction Film و Burn Later Productions ساخته شود و محصول مشترک کانادا و بلژیک و همچنین دو شرکت Les Productions LOD و Bideford Productions به شمار می‌رود. نظرات خود را با ما در پلازا به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022