آمار فروش فیلم Deadpool 2 و تمام آنچه که باید از ددپول 3 بدانیم + تریلر

deadpool 2 / ددپول 2
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

فیلم Deadpool 2 که در اواخر اردیبهشت اکران خود را آغاز کرد، با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد و هم‌اکنون فروش این فیلم به میزانی رسیده که لقب پرفروش‌ترین فیلم با رده‌‌بندی بزرگسال را از آن خود کرده است.

فیلم Deadpool 2 که در اریبهشت ماه اکران شد به موفقیت بزرگی در باکس آفیس دست یافت و در لیست پرفروش‌ترین فیلم‌های با رده‌بندی سنی «بزرگسال» (R)، رتبه اول را کسب کرده است. فیلم‌های با رده بندی بزرگسال، فیلم‌هایی هستند که محتوای‌شان برای کودکان نامناسب است و برای افراد زیر 17 سال توصیه نمی‌شوند. مانند فیلم اول Deadpool، در فیلم دوم این مجموعه نیز رایان رینولدز (Ryan Reynolds) نقش این ابرقهرمان شوخ و بی‌ادب را ایفا می‌کند؛ فیلم Deadpool 2 در اواخر اردیبهشت ماه در حالی اکران شد که مخاطبان‌اش انتظارات بسیاری از آن داشتند. در اصل فیلم Deadpool 2 باید با استانداردهای فیلم اول مطابقت می‌داشت و داستانی جذاب‌تر از داستان فیلم اول به مخاطب ارائه می‌داد؛ همچنین این فیلم باید حداقل به اندازه فیلم اول که در سال 2016 منتشر شده بود، در باکس‌ آفیس به فروش می‌رسید. فیلم اول Deadpool در باکس‌ آفیس جهانی 783 میلیون دلار فروش داشت، با توجه به اینکه این فیلم رده‌بندی سنی بزرگسال را با خود یدک می‌کشید، این میزان فروش موفقیت بزرگی برای‌اش محسوب می‌شد.

 

تریلر فیلم Deadpool 2

طبیعتا فیلم Deadpool 2 نیز مانند فیلم سابق‌اش در رده‌ سنی بزرگسال جای گرفت، اما این محدودیت، نتوانست جلوی فروشش را بگیرد و این فیلم در هفته آغازین اکران خود به فروش بالای 125.5 میلیون دلاری دست پیدا کرد. این مقدار فروش تقریبا با فروش فیلم اول ددپول در هفته ابتدایی اکران‌اش (132 میلیون دلار) برابری می‌کند. فیلم Deadpool 2 از همان ابتدای اکران‌ تا همین حالا، چه در کشور آمریکا و چه در سرتاسر جهان، همواره جزو پرفروش‌ترین فیلم‌های هفته بوده و اثبات کرده که این «مزدور پرحرف» محبوبیت زیادی در میان مردم دنیا دارد.

deadpool 2 / ددپول 2

فروش فیلم Deadpool 2 هم در آمریکا و هم در سرتاسر جهان آن‌قدر خوب بوده که هم‌اکنون این فیلم به فروش کلی 785 میلیون دلاری رسیده است. حال این فیلم با این میزان فروش، رتبه نخست لیست پرفروش‌ترین فیلم‌های مخصوص بزرگسالان دست یابد. رتبه دوم پرفروش‌ترین فیلم با رده‌بندی سنی بزرگسال نیز متعلق به فیلم اول Deadpool است که فروش کلی‌ آن بالغ بر 783 میلیون دلار است. در رتبه سوم لیست هم، فیلم The Matrix Reloaded با فروش کلی 742 میلیون دلار قرار دارد.

تا به امروز فیلم Deadpool 2 در باکس‌آفیس خانگی (منظور در کشور آمریکا)، 324 میلیون دلار فروش داشته که این میزان فروش، این فیلم را به پنجمین فیلم پرفروش مخصوص بزرگسالان در کشور آمریکا تبدیل می‌کند. پرفروش‌ترین فیلم مخصوص بزرگسالان در آمریکا، The Passion of the Christ با فروش 370 میلیون دلار است، پس از آن فیلم اول Deadpool با فروش 363 میلیون دلار در رتبه دوم، فیلم American Sniper با فروش 350 میلیون دلار در رتبه سوم و IT با 327 میلیون دلار فروش، در رتبه چهارم قرار دارند. همچنین تاکنون فیلم Deadpool 2 در سرتاسر جهان (به جز آمریکا) 460 میلیون دلار فروش داشته است.

این فیلم برای رایان رینولدز، دیوید لیج (کارگردان فیلم) و دیگر دست‌اندرکاران و همچنین برای کمپانی فاکس قرن بیستم یک موفقیت بزرگ محسوب می‌شود. Deadpool 2 ثابت کرد که ژانر ابرقهرمانی بزرگسالان تازه کار خود را شروع کرده و تا سالهای سال فیلم‌های دیگر برای این ژانر ساخته خواهند شد. همچنین موفقیت این فیلم به کمپانی فاکس قرن بیستم و دیزنی برای ساخت فیلم X-Force اعتماد به‌ نفس بیشتری می‌دهد.

 

همه آنچه درمورد فیلم Deadpool 3  (ددپول 3) می‌دانیم

deadpool 3 / (ددپول 3)

یک سال پس از اکران فیلم ددپول 2، اخبار قسمت جدید این فیلم هرچند کم اما به تازگی منتشر شده‌اند. کارگردان قسمت قبل یعنی دیوید لیچ در قسمت جدید این سمت را نخواهد داشت و احتمالا کارگردان جدیدی جایگزین او شود. از سوی دیگر، در تیم بازیگران همانطور که انتظار می‌رفت تنها رایان رینولدز به عنوان بازیگر نقش اول اعلام موجودیت کرده است .

Deadpool 3 توسط راب لیفرد و فابیان نیسزا نوشته می‌شود که تیم نویسندگی این فیلم را مدیریت می‌کنند و در ددپول 3 بعضی از بازیگران فیلم X-Men نیز حضور خواهند داشت.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
رضا تقی پور
.
13 اسفند 1397، 15:44
پاسخ
0
0
مطمئنا به اندازه قسمت اول deadpool خوبه چیزی که توی ترلیر ها مشخصه هم صحنه های اکشن خفن و عالی و هم کمدی داره
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400