اونجرز پایان بازی: هر آنچه باید قبل از تماشای فیلم انتقام جویان 4 بدانید

انتقام جویان آخر بازی/Avengers: Endgame
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

فیلم «انتقام جویان 4اونجرز پایان بازی» (Avengers Endgame) اخیرا اکران شده و توانسته موفقیت‌های چشمگیری به دست آورد. در این مطلب قصد داریم اطلاعات لازم در خصوص «انتقام جویان آخرین بازی» را در اختیار شما قرار دهیم.

بیش از 10 سال و پس از 22 فیلم، Avengers Endgame (اونجرز پایان بازی) بالاخره اکران شد و قطعا اونجرز جدید بزرگ‌ترین رویداد سینمایی سال 2019 است. این فیلم رکوردهای زیادی را با موفقیت خیره کننده خود در باکس آفیس جابجا کرده است. فیلم‌های اونجرز بازیگران محبوب زیادی را در خود دارند که یکی از دلایل موفقیت آن است. بیش از 10 سال پس از شروع دنیای سینمایی مارول با فیلم Iron Man، اکنون انتقام جویان اخرین قسمت 22 فیلم خواهد بود که داستان تانوس را به اتمام می‌رساند. بازیگران اونجرز 4 همان‌هایی هستند که در فیلم‌های خودشان از بین این 22 فیلم حضور داشته‌اند. قبل از اینکه به دنبال دانلود اونجرز 4 دوبله فارسی باشید، با ما همراه شوید تا در ادامه با مروری بر هر آنچه که باید از اونجرز آخر بازی بدانید داشته باشیم.

انتقام جویان 4/Avengers: Endgame

فهرست عناوین این مطلب:

 • انتقام جویان آخر دوباره رکوردهای باکس آفیس را جابجا کرد
 • «اونجرز پایان بازی» امتیاز عالی از Rotten Tomatos کسب کرد
 • تریلر جدید «انتقام جویان آخرین بازی» تانوس و ارتش او را نشان می دهد
 • صحنه بعد از فهرست سازندگان اونجرز آخر بازی
 • اونجرز اند گیم تریلر دوم
 • تریلر اول و تریلر سوپر بول اونجرز بازی نهایی
 • اونجرز اند گیم کی میاد
 • عنوان اونجرز 2019
 • شخصیت ها و بازیگران انتقام جویان 4
 • داستان اونجرز آخرین بازی

 

انتقام جویان 4 دوباره رکوردهای باکس آفیس را جابجا کرد

انتقام جویان آخرین قسمت از فاز 3 دنیای سینمایی مارول است و دوباره توانسته رکوردهای باکس آفیس را جابجا کند. این فیلم توانست 1.2 میلیارد دلار در کل دنیا در پایان هفته افتتاحیه خود به دست آورد که از این مقدار، بیش از 350 میلیون دلار آن برای آمریکای شمالی است.

اونجرز پایان بازی/Avengers: Endgame

اونجرز بازی نهایی توانست رکورد بزرگترین افتتاحیه تاریخ را که قبلا با 640 میلیون دلار در اختیار Avengers Infinity War بود را بشکند. این فیلم همچنین توانسته رکورد بزرگترین افتتاحیه آمریکای شمالی را هم بشکند که قبلا با 250 میلیون دلار باز هم در اختیار فیلم قبلی این مجموعه بود.

اونجرز پایان بازی توانسته سریع‌ترین زمان رسیدن به مرز 1 میلیارد دلار را بشکند و تنها در 5 روز به این رکورد دست یافته است. باز هم اینفینیتی وار رکورد قبلی را در اختیار داشت که در 11 روز از این مرز رد شد.

 

«اونجرز پایان بازی» امتیاز عالی از Rotten Tomatos کسب کرد

امتیاز سایت Rotten Tomatoes برای «اونجرز آخر بازی» مشخص شده و تایید می‌کند که با یک فیلم فوق‌العاده طرف هستیم. در زمان نگارش این نوشته، فیلم اونجرز آخرین بازی دارای امتیاز 95% است که نشان می‌دهد همه از اونجرز جدید خوششان آمده است. البته هیچ کس نیاز به تایید خوب بودن این فیلم نداشت چرا که میلیون‌ها نفر از سراسر دنیا در هر صورت این فیلم را تماشا خواهند کرد، اما این امتیاز نشان می‌دهد که اونجرز آخرین بازی ارزش صبر را داشته است.

 

تریلر جدید «انتقام جویان آخرین بازی» تانوس و ارتش او را نشان می دهد

درست یک روز قبل از اکران انتقام جویان آخر در آمریکا، مارول تیزری را منتشر کرد که تانوس و ارتش بزرگ او را نشان می‌دهد. بقیه تریلر شامل صحنه‌هایی است که قبلا دیده‌ایم. در داخل این ویدیو عبارت «همه چیز به اینجا ختم می‌شود» را هم می‌بینیم.

 

 

صحنه بعد از فهرست سازندگان اونجرز آخر بازی

از زمان اکران فیلم Iron Man در سال 2008، مارول همیشه بعد از نمایش فهرست سازندگان فیلم، صحنه‌ای را قرار می‌دهد. طرفداران هم این سوال را دارند که آیا فیلم اونجرز پایان بازی هم که 22 فیلم را به اتمام می‌رساند، به این سنت پایبند خواهد بود.

در این مورد باید بگوییم که انتقام جویان آخرین بازی یک استثنا است و شاهد چنین صحنه‌ای نیستیم. این نشان می‌دهد که مارول با اونجرز جدید یک دوره را به اتمام رسانده و وقتی فیلم تمام شد، می‌خواهد فقط در سکوت بنشینید و به آنچه که تماشا کردید فکر کنید.

 

اونجرز اند گیم تریلر دوم

در تریلر رسمی انتقام جویان آخر چیز زیادی نشان داده نمی‌شود که احتمالا همین بهتر است. به جای اینکه در تریلر شاهد نحوه مقابله با تانوس باشیم، وضعیت انتقام جویان را پس از شکست می‌بینیم. شکست برای اونجرز مفهوم جدیدی است چرا که آن‌ها قبل از تانوس با شکست مواجه نشده بودند. اما آن‌ها به این راحتی تسلیم نمی‌شوند و تمام تلاش خود را برا مقابله با تانوس در اونجرز جدید انجام می‌دهند.

 

تریلر اول و تریلر سوپر بول اونجرز بازی نهایی

اولین تریلر رسمی فیلم «اونجرز بازی نهایی» طبق قولی که مارول داده بود، در اواخر سال 2018 منتشر شد. در این تریلر برای اولین بار عنوان این فیلم مشخص شد که قرار است Avengers Endgame باشد.

 

بعد از اینکه اولین تریلر فیلم اونجرز 2019 منتشر شد، تریلر دیگری هم ویژه مسابقات سوپر بول پخش شد که انتقام جویان در حال آماده شدن برای مبارزه با تانوس هستند.

 

اونجرز اند گیم کی میاد

فیلم اونجرز آخر بازی در 26 آوریل 2019 (6 اردیبهشت 1398) اکران شده است، بنابراین نیاز نیست دیگر سوال «اونجرز اند گیم کی میاد» را از دوستان خود بپرسید. مدت زمان رسمی فیلم هم 3 ساعت و 2 دقیقه است که آن را تبدیل به طولانی‌ترین فیلم مارول کرده است.

 

عنوان اونجرز 2019

مارول ماه‌ها عنوان فیلم اونجرز جدید را مخفی نگه داشت اما در نهایت چیزی بود که همه انتظار داشتند. کلمه Endgame در عنوان فیلم اونجرز آخرین بازی مربوط به دیالوگی است که دکتر استرنج در Avengers Infinity War می‌گوید. قبل از دادن سنگ زمان به تانوس، او به استارک می‌گوید که «ما اکنون در اند گیم هستیم».

منظور از اند گیم، مرحله نهایی یک بازی مثل شطرنج است که تعداد کمی مهره باقی مانده است. همانطور که می‌دانید در اونجرز بازی نهایی هم تنها چند نفر از قهرمانان باقی مانده‌اند و شرایط بسیار حساس است.

 

شخصیت ها و بازیگران انتقام جویان 4

همچنین بخوانید :
با اینکه تانوس در فیلم قبلی پیروز شده اما همه انتقام جویان توسط تانوس کشته نشدند و تعداد زیادی از آن‌ها نجات پیدا کردند. در اونجرز بازیگران محبوب و معروف زیادی حضور دارند که در ادامه به آن‌هایی که شخصیتشان نجات پیدا کرده اشاره می‌کنیم. بلک ویدو (Black Widow) با بازی اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson)، کاپیتان آمریکا (Captain America) با بازی کریس ایوانز (Chris Evans)، انت من (Ant-Man) با بازی پائول راد (Paul Rudd)، هاک آی (Hawkeye) با بازی جرمی رنر (Jeremy Renner)، هالک (Hulk) با بازی مارک رافلو (Mark Ruffalo)، ام باکو (M’Baku) با بازی وینستون دوک (Winston Duke)، راکت راکون (Rocket Roccoon) با بازی بردلی کوپر (Bradley Cooper)، نبولا (Nebula) با بازی کارن گیلان (Karen Gillan)، ماشین جنگ (War Machine) با بازی دان چیدل (Don Cheadle)، پپر پاتس (Pepper Potts) با بازی گوئینت پالترو (Gwyneth Paltrow)، وانگ (Wong) با بازی بندیکت وانگ (Benedict Wong)، هوگان خوشحال (Happy Hogan) با بازی جان فاوریو (Jon Favreau)، مرد آهنی (Iron Man) با بازی رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr.)، اوکوی (Okoye) با بازی دانای گوریرا (Danai Gurira)، تور (Thor) با بازی کریس همسورث (Chris Hemsworth)، والکری (Valkyrie) با بازی تسا تامپسون (Tessa Thompson) و در نهایت کاپیتان مارول (Captain Marvel) با بازی بری لارسون (Brie Larson) از جمله شخصیت‌ها و بازیگران اونجرز 4 هستند که در انتقام جویان آخر حضور دارند و زنده هستند.

انتقام جویان آخر بازی/Avengers: Endgame

 

داستان اونجرز آخرین بازی

چیزی زیادی تاکنون درباره داستان انتقام جویان 4 نمی‌دانیم و تنها چیزی که مشخص شده آن است که انتقام جویان نقشه‌ای دارند. اما اطلاعی از جزئیات آن نداریم.

بر اساس چیزی که از تریلر اونجرز 2019 دیده‌ایم، می‌دانیم که هر آنچه اسکات لنگ (انت من) قرار است به اونجرز بگوید بسیار مهم است. لازم به یادآوری است درست قبل از اینکه لنگ به قلمرو کوانتومی (Quantum Realm) در پایان فیلم Ant-Man and the Wasp برود، جانت وان دین (Janet Van Dyne) به او هشدار داد که از گرداب‌های زمانی دوری کند. ما نمی‌دانیم لنگ چطور از قلمرو کوانتومی فرار کرده است اما می‌دانیم که هشدار وان دین به او بسیار مهم است.

بسیاری از شایعات و نظریات درباره داستان اونجرز 2019 به این مورد اشاره دارند که انتقام جویان به گذشته می‌روند و سنگ‌های اینفینیتی را قبل از تانوس به دست می‌آوردند. البته نباید در این میان نقش کاپیتان مارول را فراموش کرد که قرار است در اونجرز جدید حضور داشته باشد.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران3 دیدگاه
avatar
سعید عباس زاده
.
12 اردیبهشت 1398، 22:30
پاسخ
0
1
وای وای واییی... یعنی عاشق سری فیلم های کمپانی مارول و فیلم های ابر قهرمانیشم. بی صبرانه منتظر کیفیت اورجینالش هستم
avatar
یاسر وحدتی
.
11 اردیبهشت 1398، 16:30
پاسخ
0
1
خدایا چقدر صبر کردن برا این فیلم سخته کی کیفیت اصلی فیلم اونجرز 4 میاد؟ تریلرهاش خیلی خفنه. نمیخوام کیفیت پرده اش رو دانلود کنم.
avatar
Hana
.
03 مرداد 1398، 17:11
پاسخ
0
0
@یاسر وحدتی
هشت مرداد میاد
avatar
Omid
.
11 اردیبهشت 1398، 16:23
پاسخ
0
1
عجب فیلمیه این اونجرز 4 من واقعا منتطرش بودم. من که هنوز ندیدم ولی هایپ هایپم. بی صبرانه منتظرم نسخه خوبش بیاد و بشینم نگاه کنم. تو این قسمت انتقام جویان 4 قرار بود هالک بیاد نمی‌دونم که هس یا نه. ولی واقعا اسمه خوبی انتخاب شده براش: اونجرز پایان بازی. واقعا آخرشه
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400