معرفی بهترین اپلیکیشن های تغییر صدا در اندروید و iOS (با لینک دانلود)

voice changing apps / نرم افزار تغییر صدا هنگام مکالمه برای ایفون
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

شنیدن صحبت‌های خود با صدایی دیگر بسیار جالب بوده و شوخی کردن با دیگران با این صداها هم سرگرم کننده است. در این مطلب قصد داریم چندین نرم افزار تغییر صدا هنگام مکالمه برای ایفون و اندروید را معرفی کنیم.

راه‌های مختلفی برای سرگرم شدن با موبایل به جای استفاده از بازی‌ها وجود دارد که یکی از آن‌ها، استفاده از یک برنامه تغییر صدا است. با استفاده از این برنامه‌ها می‌توانید صدای خود را تغییر دهید و افکت‌های صوتی مختلفی روی آن‌ها اعمال کنید. برخی از این اپلیکیشن‌ها هم هستند که می‌توان با استفاده از آن‌ها، هنگام مکالمه با دوستان‌تان صدای خود را تغییر دهید و با آن‌ها شوخی بکنید. در این مطلب می‌خواهیم ابتدا به معرفی برنامه های تغییر صدا هنگام مکالمه پرداخته و سپس بهترین اپلیکیشن های تغییر صدا برای ایفون و اندروید را به شما معرفی کنیم و نحوه کار کردن با آن‌ها را به شما آموزش بدهیم. برای آشنا شدن با نحوه مدیریت حرفه‌ای ضبط صدا در گوشی می‌توانید به این مطلب مراجعه کنید.

عناوین مطلب:

 • معرفی 3 نرم افزار تغییر صدا هنگام مکالمه برای ایفون و اندروید
  • MagicCall: نرم افزار تغییر صدا هنگام مکالمه برای اندروید
  • Call Voice Change: نرم افزار تغییر صدا هنگام مکالمه برای ایفون
  • Funcall: نرم افزار تغییر صدا هنگام مکالمه برای ایفون و اندروید
 • دانلود اپلیکیشن تغییر صدا برای اندروید و آیفون
  • اپلیکیشن Voice changer with effects
  • اپلیکیشن Voice Changer
  • اپلیکیشن Narrator’s Voice

 


معرفی 3 نرم افزار تغییر صدا هنگام مکالمه برای ایفون و اندروید


 

MagicCall: نرم افزار تغییر صدا هنگام مکالمه برای اندروید

نرم افزار تغییر صدا برای اندروید / MagicCall-–-Best-Voice-Changer-On-Call-Prank-Dial

با استفاده از این نرم افزار تغییر صدا برای اندروید می‌توانید با دوستان و خانواده خود شوخی‌های جالبی بکنید. با MagicCall می‌توانید صدای خود را هنگام مکاله به صورت همزمان تغییر دهید و همچنین از صداهای پس زمینه مختلفی در این اپلیکیشن استفاده کنید. از جمله این صداها می‌توان به آهنگ جیمز باند یا آهنگ‌های رومانتیک اشاره کرد. شما می‌توانید مکالمات خود را در این برنامه ضبط کرده و در شبکه‌های اجتماعی مختلف از جمله واتساپ و فیسبوک به اشتراک بگذارید. یکی دیگر از ویژگی‌های جالب این اپلیکیشن تغییر صدا قابلیت تغییر صدای مرد به زن و برعکس است.

دانلود MagicCall برای اندروید

 

Call Voice Change: نرم افزار تغییر صدا هنگام مکالمه برای ایفون

نرم افزار تغییر صدا برای ایفون / Call-Voice-Changer-IntCall

اگر به دنبال نرم افزار تغییر صدا هنگام مکالمه برای ایفون هستید، Call Voice Change می‌تواند یکی از گزینه‌های شما باشد. این اپلیکیشن به شما اجازه می‌دهد تا هنگام مکالمه، زیروبمی صدای خود را تغییر داده و افکت‌های صوتی بسیار را ارائه می‌کند. قبل از خرید این برنامه تغییر صدا برای آیفون می‌توانید آن را به صورت دمو استفاده کنید. در این حالت می‌توانید به صدایی که شخص مورد نظر قرار است آن را بشنود، گوش کنید و از آن به مدت دو دقیقه برای برقراری تماس با دیگران با صدای تغییر یافته خود استفاده کنید. قیمت خرید دقایق بیشتر، 1 دلار برای 5 دقیقه تا 40 دلار برای 170 دقیقه متغیر است. این نرم افزار تغییر صدا هنگام مکالمه برای آیفون در دسترس است.

دانلود برای iOS

 

Funcall: نرم افزار تغییر صدا هنگام مکالمه برای اندروید و ایفون

برنامه تغییر صدا برای ایفون و اندروید / Funcalls-best-Voice-Changer-Call-Recording

این نرم افزار تغییر صدا هنگام مکالمه برای ایفون و اندروید یکی از بهترین‌ها است که می‌توانید با استفاده از صداهای مختلف، با دوستان خود شوخی کنید. شما می‌توانید صدای خود را هنگام مکالمه زنده تغییر داده و این مکالمه‌ها را ضبط کنید تا بعدا با دیگران به اشتراک بگذارید. افکت‌های صوتی مختلفی برای این برنامه وجود دارند که شامل، صدای حیوانات، انفجار، ترسناک و … می‌شوند. با استفاده از این اپلیکیشن تغییر صدا می‌توانید تماس‌های بین المللی با خطوط موبایل و خانگی در بیش از 150 کشور دنیا برقرار کنید.

دانلود برای اندروید | دانلود برای iOS

 


دانلود اپلیکیشن تغییر صدا برای اندروید و آیفون


 

اپلیکیشن Voice changer with effects

این اپلیکیشن برای تغییر صدا به کار برده می‌شود که جزو پرطرفدارترین اپلیکیشن‌های این حوزه است و بیشترین دانلود را در سیستم عامل اندروید داشته است. این برنامه رایگان بوده و واقعا کار کردن با آن ساده است.

خیلی ساده برنامه را باز کنید و دکمه ضبط یا Record را در وسط صفحه فشار دهید. هنگامی که ضبط شما تمام شد، می‌توانید با افکت‌های صوتی مختلف آن صدای ضبط شده را تغییر داده و صدای خودتان را شبیه به فرازمینی‌ها کنید یا شبیه به ربات صحبت کنید. قبل از ذخیره قطعه ضبط شده، کاربران می‌توانند به صدای مورد نظر گوش بدهند و یا آن افکت را تغییر بدهند.

برنامه افکت صدا برای ایفون و اندروید / voice changing app

شما حتی می‌توانید صداهای ضبط‌ شده را روی یک تصویر قرار دهید. به عنوان مثال، اگر تولد دوستتان است، می‌توانید روی عکس مورد نظرتان صدای تولدت مبارک را بگذارید و برایش بفرستید.

برنامه ادیت صدا برای ایفون / Voice-Changer

یکی دیگر از ویژگی‌های اضافی که کاربران می‌توانند از آن لذت ببرند، پیانو است. شما می‌توانید روی صدای خود قطعه موسیقی با پیانو هم بگذارید.

Voice-Changer / اپلیکیشن تغییر صدا

برای دسترسی به صدای ضبط شده، دکمه منو در گوشه سمت چپ بالا را ضربه بزنید و سپس روی صداهای ذخیره شده یا Saved recordings ضربه بزنید.

ویکی صدا برای ایفون / Voice-Changer

اگر به این برنامه خیلی علاقمند شده‌اید و نمی‌خواهید تبلیغات دائمی روی برنامه آزارتان دهد، می‌توانید با پرداخت 4 دلار اپلیکیشن را بدون دریافت تبلیغات خریداری کنید.

Voice-Changer / برنامه تغییر صدا اندروید

دانلود برای اندروید | دانلود برای iOS

 

اپلیکیشن Voice Changer

دیگر برنامه تغییر صدا برای اندروید و آیفون که می‌خواهیم به شما پیشنهاد کنیم، اپلیکیشن Voice Changer نام دارد که توسط شرکت Smart Apps & Smart Tools طراحی و توسعه یافته و این برنامه هم رایگان است. ویژگی خوب این برنامه،  رابط کاربری منحصر به فرد و کاربر پسند آن بوده که ویژگی‌های خوبی دارد و باعث شده ما آن را به شما معرفی کنیم.

البته این برنامه تغییر صدا هم خیلی شبیه به برنامه قبلی بوده و برای ضبط صدا باید دکمه قرمز رنگ را فشار دهید و برای متوقف کردن ضبط مجددا دکمه قرمز رنگ را فشار دهید. این برنامه هم دارای افکت‌های صوتی خوبی است که می‌توانید روی صدای خود بگذارید.

Voice-Changer نرم افزار تغییر صدا هنگام مکالمه برای ایفون

برای بررسی و تست صدای ضبط شده، روی دکمه گوشه سمت چپ بالای صفحه نمایش ضربه بزنید. کاربران می‌توانند افکت‌های صوتی را تغییر دهند و آن را ذخیره کرده یا با دوستان خود به اشتراک بگذارند. حتی می‌توانند، آن را به عنوان آهنگ زنگ گوشی خود تنظیم کنند.

برنامه تغییر صدای اندروید / Voice Changer

یکی از ویژگی‌های موجود در برنامه این است که شما می‌توانید روی آهنگ‌های دانلود شده روی گوشی موبایل‌تان هم افکت گذاری کرده و تغییر صدا اعمال کنید. این گزینه را امتحان کنید، امتحان کردنش ضرری که ندارد هیچ ،جالب هم هست.

اپلیکیشن تغییر صدا برای اندروید و آیفون / Voice-Changer

دانلود برای اندروید | دانلود برای iOS

 

اپلیکیشن Narrator’s Voice

آخرین انتخاب ما کمی با دو تای دیگر متفاوت است. این برنامه به جای اضافه کردن افکت به صدای ضبط شده شما، می‌تواند متن نوشته شده توسط شما یا هر متن و تکست را برای شما بخواند و شبیه به یک راوی عمل می‌کند. این برنامه هم در سیستم عامل اندروید و هم سیستم عامل iOS رایگان است.

نرم افزار اکو دادن به صدا ایفون / Voice-Changer

اگر از صدای راوی رضایت داشتید می‌توانید آن قطعه را ذخیره کنید. دکمه ذخیره را فشار دهید تا فایل برای شما ذخیره شود. فایل‌های ذخیره شده از این اپلیکیشن به صورت خودکار در برنامه موسیقی دستگاه شما ذخیره می‌شوند.

برنامه تغییر صدا / Voice-Changer

برای تغییر صدای راوی یا همان نریتور می‌توانید دکمه منو در گوشه سمت چپ بالای صفحه را فشار دهید. بعد وارد Configuration یا  پیکربندی شوید و سپس گزینه Voice را انتخاب کنید. شاید بتوان گفت در بین دستیاران هوشمند از نظر هوش مصنوعی، کورتانا مایکروسافت بهترین آنهاست. البته هوش مصنوعی‌های دیگر هم عملکرد مناسبی دارند.

برای استفاده از هوش مصنوعی در خواندن یک متن نوشته شده به زبان دیگری غیر از زبان انگلیسی، باید به قسمت پیکربندی یا Configuration بروید و زبان مورد نظر را انتخاب کنید. سپس صدای راوی را انتخاب کنید.

Voice-Changer نرم افزار تغییر صدا اندروید)

دانلود برای اندروید | دانلود برای iOS

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران4 دیدگاه
avatar
محمد
.
07 اسفند 1398، 12:38
پاسخ
1
0
آخه خدایی اول تست کنید که تو کشور ما میشه یا نه بعد بزارید ..بی سوادا
avatar
پری
.
24 خرداد 1398، 13:40
پاسخ
0
0
خیلییییی باحاااال بوود.مرسی،من برنامه Call Voice Change رو نصب کردم رو گوشیییم خیلی باحاله... خوراک اذیت کردن دوستان!! :))
avatar
Omid
.
23 خرداد 1398، 17:02
پاسخ
0
0
اپ Voice Changer فوق العادس؟
avatar
علی محمودی
.
23 خرداد 1398، 14:48
پاسخ
0
0
ممنون از مطلب خوبتون. نرم افزار مجیک کال خیلی عالیه
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401