دانلود فیلم ترسناک آنابل به خانه می ‌آید 2019 + نمرات منتقدین

مونا جلالی - ۱۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۸:۰۰
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

فیلم آنابل به خانه می‌آید، فیلمی ترسناک و محصول سال 2019 است. در این مقاله، به نقد و بررسی فیلم Annabelle Comes Home می‌پردازیم.

فیلم آنابل به خانه می‌آید (Annabelle Comes Home) اثری ترسناک به کارگردانی گری دابرمن (Gary Dauberman) و محصول سال 2019 است. این فیلم هفتمین عنوان در دنیای فیلم‌های Conjuring است و ادامه‌ای بر فیلم‌های Annabelle محصول سال 2014 و Annabelle: Creation محصول سال 2017 به حساب می‌آید. مکینا گریس (Mckenna Grace)، مدیسون آیسمن (Madison Iseman)، کیتی سریف (Katie Sarife)، مایکل کیمینو (Michael Cimino)، پاتریک ویلسون (Patrick Wilson) و ورا فارمیگا (Vera Farmiga) بازیگران این فیلم ترسناک هستند.

در این مقاله، می‌توانید نمرات منتقدین به فیلم Annabelle Comes Home را بخوانید. در انتها نیز، لینک دانلود فیلم «آنابل به خانه می آید» برای شما قرار داده شده است.

دانلود آنابل 3

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 


داستان فیلم Annabelle Comes Home


جودی دختر اد و لورن وارن (با بازی مکینا گریس Mckenna Grace) در خانه با پرستارش تنها است؛ اما آنابل، این عروسک شیطانی، آرامش آن‌ها را برهم می‌زند. این‌بار جودی باید با نکاتی که از پدرومادرش یاد گرفته، نقش نجات‌دهنده را بازی کند.

داستان فیلم سینمایی آنابل 3

 


تریلر فیلم آنابل به خانه می آید


در ویدئو زیر، می‌توانید تریلر فیلم Annabelle Comes Home را تماشا کنید.

 


نقد و بررسی فیلم Annabelle Comes Home و نمرات منتقدین


فیلم Annabelle Comes Home در سایت متاکریتیک امتیاز 53 را براساس نظر 35 منتقد گرفته است. از این 35 نظر، 18 نظر مثبت و 14 نظر متوسط و 3 نظر منفی هستند. درادامه برخی از نقدهایی را باهم می‌خوانیم که برای فیلم «آنابل به خانه می‌آید» نوشته شده‌اند.

 

IGN / جولیت بنت ریلا: 75

همچنین بخوانید :

فیلم Annabelle Comes Home از سبک فیلم‌های ترسناک کلاسیکی استفاده می‌کند که در آن‌ها پرستاران نوجوان در مخمصه می‌افتند. این خطر با قراردادن آن‌ها در خانه اد و لورن وارن افزایش می‌یابد که پر از اشیای تسخیرشده است. این ویژگی‌های آشنا در مجموعه فیلم‌های Conjuring، با روشی سرگرم‌کننده و سرزنده و حتی دلگرم‌کننده به‌اوج خود می‌رسند. صحنه‌های ترسناک با سکانس‌هایی سبک‌سرانه ترکیب شده‌اند که اضطراب فیلم را کم می‌کنند. ما حتی در این فیلم هیولاهای جدیدی هم می‌بینیم. فیلم «آنابل به خانه می‌آید»، فیلم ترسناک نه‌چندان جدی‌ است که برای افراد خواهان کمی خنده و ترس زیاد، می‌تواند مناسب باشد.

نقد و بررسی فیلم Annabelle Comes Home

 

VARIETY / اوون گلیبرمن: 70

شیطان نعره‌کش شاخ‌دار و گرگینه‌ای که انگار از فیلم The Howling آمده است. کشیشی سفیدمو که به یکی از آن روح‌هایی تبدیل می‌شود که در همه‌جا به شما خیره می‌شوند؛ مانند شبحی از فیلم‌های Insidious یا Hereditary. ماشینی تحریر که مکررا می‌نویسد «دلت برام تنگ شده؟ دلت برام تنگ شده؟». لشکر چنگیزخان هم از مرگ به زندگی برگشته‌اند. هر مدل ترسی که داشته باشید، در فیلم Annabelle Comes Home می‌توانید پیدایش کنید.

Indiewire / اریک کوهن: 67

هیچ‌چیز در فیلم Annabelle Comes Home با داستان‌های تهاجم به خانه جور درنمی‌آید؛ از فیلم Us گرفته تا You’re Next و Funny Games که همه آن‌ها بر ترس‌های مشابهی تأکید می‌کنند و در مسیری پیش‌بینی‌ناپذیر جلو می‌روند. در فیلم Annabelle Comes Home مانند نمونه‌های پیشینش، اوج اصلی صحنه‌هایی هستند که سعی می‌کنند ناگهانی بیننده را بترسانند. تمام عوامل دیگر در فیلم فقط وجود دارند که به این صحنه‌ها برسند؛ اما در فیلم‌های Conjuring سعی می‌شود قبل از ترساندن شخصیت‌ها به هر روش ممکن، ابتدا به خود آن‌ها اهمیت داده شود.

نقد و بررسی فیلم Annabelle Comes Home

 

The Washington Post / مایکل اوسالیوان: 63

اگر بخواهیم صادق باشیم، بیشتر صحنه‌های درخشان فیلم آن‌هایی هستند که ناگهان بیننده را می‌ترسانند؛ اما ارتباط این فیلم با فیلم It اتفاقی نیست. گری دابرمن، کارگردان فیلم Annabelle Comes Home، درواقع یکی از نویسندگان فیلم It محصول سال 2017 بود. همانند موسیقی‌دانی ماهر و کارکشته که با بهترین موسیقی‌دانان نواخته است، او هم آموخته است چگونه صوت‌های آشنا را تکرار کند تا ریتمی رضایت‌بخش بسازد. این فیلم، ترسناک و درعین‌حال خوشایند و شوخ است.

 

Rolling Stone / دیوید فیر: 60

خوشبختانه نویسنده و کارگردان، گری دابرمن، متوجه شده این‌بار لحنی جدی، مناسب این بازی نیست. اگر تا‌به‌امروز فیلم «آنابل به خانه می‌آید» بهتر از فیلم‌های قبلی‌اش است، بدین‌دلیل است که دابرمن کاملا این موضوع را می‌داند که این داستانی ساده است که در بین خانه‌ای تسخیرشده و سرگرم‌کننده قرار گرفته است.

نقد و بررسی فیلم آنابل 3

 

New York Post / سارا استوارت: 50

این فیلم زمینه‌ای مناسب داشت ولی اغلب درحد غژغژ لولای در و فریادهای غول باقی می‌ماند. اگرچه دابرمن تصاویر جالبی هم خلق کرده است؛ مانند شیطانی که فقط ازطریق سکه‌های باستانی می‌توان آن را دید. فیلم Annabelle Comes Home آن‌قدر کیفیت ساختش ضعیف است که به‌زحمت می‌توان آن را فیلم دانست.

 

The Hollywood Reporter / جاستین لاو: 50

با Annabelle Comes Home، کارگردان فیلم، گری دابرمن، از حوادث واقعی دور می‌شود و داستان‌های Conjuring را به‌سمتی خیالی می‌برد که تأثیر کمتری هم دارد. اتفاق نادری‌ است که دو فیلم درباره عروسکی شیطانی در فاصله‌ای کمتر از یک ماه از هم اکران شده‌اند؛ اما شکی نیست که فیلم «آنابل به خانه می‌آید» نه‌تنها از فیلم Child’s Play بهتر نیست؛ بلکه از هیچ‌کدام از فیلم‌های جدید پیشی نمی‌گیرد.

نقد و بررسی فیلم آنابل 2019

 

EMPIRE / بن تراویس: 40

فیلم Annabelle Comes Home که ریتم سستی دارد و هیچ الهامی ایجاد نمی‌کند، اثبات این موضوع است که عروسک مذکور زمانی بهترین کارایی‌اش را دارد که فیلم‌سازان واقعا بخواهند با آن بازی کنند.

 

The Guardian / بنجامین لی: 40

آنچه اغلب من را درباره دنیای فیلم‌های Conjuring آزار می‌دهد، این است که بین آنچه آن‌ها در ابتدا قولش را می‌دهند و آنچه درنهایت ارائه‌ می‌کنند، اختلاف وجود دارد. این فیلم‌ها که بودجه خوب و کارگردانان ماهری دارند، عناصری کمیاب و برجسته دارند. آن‌ها به سبک دوره‌ای متمایل می‌شوند که فیلم در آن می‌گذرد و من این را می‌ستایم. از دیدگاه من شاید دلیل موفقیت فیلم‌های دنیای Conjuring این باشد که عمیقا به قدرت خداوند ایمان دارند؛ به‌ویژه در این قسمت، ایمان قوی‌ترین سلاح درمقابل شیطان است؛ به‌همین‌دلیل، به‌راحتی بینندگان مسیحی را جذب می‌کنند.

نقد و بررسی فیلم آنابل بازگشت به خانه

 

The New York Times / جنت کتسولیس: 30

به‌جز بازی خوب کیتی سریف که نقش دوست به‌شدت بی‌احتیاط را بازی می‌کند، فیلم Annabelle Comes Home فیلمی نخ‌نما و خسته‌کننده به‌نظر می‌آید. بدتر از همه، این است که داستان فیلم در دهه 1970 می‌گذرد و همین خاطرات خوش من از آهنگ موفق سال 1971 به‌نام Day After Day از گروه بدفینگر را نابود می‌کند.

دانلود فیلم ترسناک آنابل 3

 


دانلود فیلم آنابل به خانه می آید


در این قسمت، لینک‌های دانلود فیلم Annabelle Comes Home برای شما قرار داده شده‌اند. امیدواریم از دیدن این فیلم لذت ببرید.

دانلود فیلم Annabelle Comes Home با کیفیت 1080p نسخه دو زبانه فارسی و انگلیسی

دانلود فیلم Annabelle Comes Home با کیفیت 720p نسخه دو زبانه فارسی و انگلیسی

 

فیلم سینمایی Annabelle Comes Home جدیدترین عنوان از سری فیلم‌های Conjuring است. در این مقاله، نگاهی به داستان، تریلر و نمرات منتقدین به این فیلم انداختیم. درانتها هم لینک دانلود «فیلم آنابل به خانه می‌آید» را برایتان قرار دادیم. آیا شما فیلم Annabelle Comes Home را تماشا کرده‌اید؟ نظر شما درباره این فیلم چیست؟ لطفا دیدگاهتان را در پایین همین صفحه با ما به‌اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401