گوگل پلی بهترین اپلیکیشن های 2019 را معرفی کرد

بهترین اپلیکیشن های 2019 / برنامه های خاص
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

شرکت گوگل بهترین اپلیکیشن های 2019 خود را معرفی کرده است. در این مقاله به بررسی بهترین اپلیکیشن های 2019 از دیدگاه گوگل خواهیم پرداخت. با ما باشید.

با رسیدن به روزهای پایانی سال 2019 طبق رسم همیشگی، کمپانی گوگل فهرست بهترین اپلیکیشن‌ها و بازی‌های ویدیویی سال به انتخاب خود را منتشر کرده است. در مقاله‌ای دیگر بهترین بازی‌های 2019 را به انتخاب گوگل بررسی کردیم که در اینجا می‌توانید آن را بخوانید. در این مقاله قصد داریم به بهترین اپلیکیشن‌ های 2019 از دید کمپانی گوگل نگاهی داشته باشیم. در فهرست بهترین اپلیکیشن های 2019، برنامه‌های مختلفی وجود دارند که هر یک از جنبه‌های مختلف جزو کاربردی‌ترین و سرگرم‌کننده‌ترین اپلیکیشن‌های شبکه گوگل پلی محسوب می‌شوند. جا دارد بگوییم اپلیکیشن‌های معرفی شده امسال توسط گوگل از نظر تنوع و پرداختن به موضوعات مختلف نیز قابل توجه‌اند. با ما باشید تا بهترین اپلیکیشن های 2019 به انتخاب گوگل را با همدیگر بررسی کنیم.

بهترین اپلیکیشن های اندروید

همچنین بخوانید :

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 


بهترین اپلیکیشن اندروید در سال 2019 به انتخاب گوگل


در این قسمت با بهترین اپلیکیشن اندروید در سال 2019 به انتخاب گوگل آشنا می‌شویم.

 

اپلیکیشن Ablo

بهترین اپلیکیشن اندروید در سال 2019 به انتخاب گوگل Ablo نام دارد که جزو اپلیکیشن‌های اجتماعی محسوب می‌شود. برنامه Ablo، ابزاری برای برقراری ارتباط و مکالمه‌ تصویری با افراد مختلف در سراسر جهان است. از طریق این اپلیکیشن می‌توانید با زبان اول خود بخوانید، بنویسید و حرف بزنید؛ به عبارت دیگر، اپلیکیشن Ablo قابلیت آن را دارد که چت‌ها و تماس‌های ویدیویی شما را به صورت زنده ترجمه کند. از طریق این ویژگی می‌توانید در مورد دوستی که با او صحبت می‌کنید و فرهنگ بومی او، زبان و شهر او بیشتر بدانید. با اپلیکیشن Ablo قادر خواهید بود بدون آن‌ که جا‌به‌جا شوید سفر کرده و با فرهنگ‌های مختلف آشنا شوید.

 


بهترین اپلیکیشن های ضروری روزانه گوگل پلی در سال 2019


بهترین اپلیکیشن های ضروری روزانه گوگل پلی در سال 2019 به شرح زیرند:

 • اپلیکیشن Appy Weather
 • اپلیکیشن Boosted Productivity & Time Tracker
 • اپلیکیشن Curio: hear great journalism
 • اپلیکیشن Endel: Focus: Relax, and Sleep
 • اپلیکیشن Post-it

در ادامه بیشتر با این برنامه‌ها آشنا می‌شویم.

 

اپلیکیشن Appy Weather

بهترین اپلیکیشن های 2019 / اپلیکیشن های روزانه

عضو اول فهرست بهترین اپلیکیشن های 2019 به انتخاب گوگل در دسته اپلیکیشن‌‌های ضروری، Appy Weather نام دارد که یکی از شخصی‌ترین برنامه‌های آب‌و‌هوا برای گوشی‌های هوشمند محسوب می‌شود. ویژگی بارز این اپلیکیشن آن است که وضع آب‌و‌هوا را به شیوه‌ای ساده و با زبانی دوستانه و مخاطب‌محور و از طریق یک رابط کاربری منحصربه‌فرد تشریح می‌کند. مهمترین موردی که اپلیکیشن Appy Weather را از برنامه‌های مشابه در این زمینه متفاوت می‌سازد عبارت است از ساده‌سازی و شلوغ نبودن رابط کاربری که سبب می‌شود به شکل سریع‌تری از وضع آب‌و‌هوا مطلع شوید.

دانلود اپلیکیشن Appy Weather برای اندروید

 

اپلیکیشن Boosted Productivity & Time Tracker

بهترین اپلیکیشن های 2019 / اپلیکیشن های روزمره

دومین اپلیکیشنی که در فهرست بهترین اپلیکیشن های 2019 به انتخاب گوگل در دسته برنامه‌های ضروری می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم، Boosted Productivity & Time Tracker نام دارد. از طریق این اپلیکیشن همانطور که از نام آن مشخص است، قادر خواهید بود به شکل روزانه کارهای بیشتری انجام داده و زمان خود را بهتر مدیریت کنید. علاوه بر این از طریق این اپلیکیشن می‌توانید به وسیله نمودارهای عملکردتان در بازه‌های زمانی مشخص، تصویر کلی دقیقی از نحوه استفاده از زمان خود به دست آورید.

دانلود اپلیکیشن Boosted Productivity & Time Tracker برای اندروید

 

اپلیکیشن Curio: Hear Great Journalism

بهترین اپلیکیشن های 2019 / برنامه های روزمره

سومین برنامه‌ در فهرست بهترین اپلیکیشن های 2019 به انتخاب گوگل در دسته اپلیکیشن‌های ضروری، Curio: Hear Great Journalism نام دارد که از طریق آن خواهید توانست به محتوای به‌روزترین روزنامه‌ها و مجله‌های جهان به شکل صوتی و از هر مکانی که بخواهید دسترسی داشته باشید. از جمله نشریه‌های موجود در اپلیکیشن Curio می‌توان به گاردین (The Guardian)، بلومبرگ (Bloomberg)، واشینگتن پست (Washington Post) و بسیاری از نشریات دیگر اشاره کرد. این اپلیکیشن به شما کمک خواهد کرد به طور مداوم از اتفاقات مهم جهان باخبر شوید.

دانلود اپلیکیشن Curio: Hear Great Journalism برای اندروید

 

اپلیکیشن Endel: Focus, Relax, and Sleep

بهترین اپلیکیشن های 2019 / اپلیکیشن روزمره

سومین برنامه فهرست بهترین اپلیکیشن های 2019 به انتخاب گوگل در دسته اپلیکیشن‌های ضروری، Endel: Focus, Relax and Sleep نام دارد. اپلیکیشن Endel از طریق مورد هدف قراردادن حس شنوایی شما، ذهنتان را برای کارهای مختلف آماده خواهد کرد. حالت‌های اصلی موجود در این اپلیکیشن عبارتند از حالت آرامش (Relax Mode)، حالت تمرکز (Focus Mode)، حالت خواب (Sleep Mode)، حالت دینامیک (On-the-Go Mode) که هر یک به شکل خاصی ذهن شما را از طریق امواج صوتی تقویت خواهد کرد. اگر از عدم تمرکز رنج می‌برید و یا در خوابیدن مشکل دارید، این اپلیکیشن را حتما امتحان کنید.

دانلود اپلیکیشن Endel: Focus, Relax, and Sleep برای اندروید

 

اپلیکیشن Post-it

بهترین اپلیکیشن های 2019 / برنامه روزمره

پنجمین و آخرین اپلیکیشنی که در فهرست بهترین اپلیکیشن‌های 2019 به انتخاب گوگل در دسته برنامه‌های ضروری می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم، Post-it نام دارد. اپلیکیشن Post-it یک برنامه ساده و کاربردی برای یادداشت‌برداری محسوب می‌شود که کار شما را از بسیاری از جهات آسان خواهد کرد. از قابلیت‌های اپلیکیشن Post-it می‌توان به توانایی آنالیز کردن یادداشت‌های خطی با دوربین و گزینه‌های مختلف جهت دسته‌بندی و به اشتراک‌ گذاشتن یادداشت‌ها و ایده‌های متفاوت اشاره کرد.

دانلود اپلیکیشن Post-it برای اندروید

 


بهترین اپلیکیشن های رشد شخصی گوگل پلی در سال 2019


بهترین اپلیکیشن های رشد شخصی گوگل پلی در سال 2019 عبارتند از:

 • اپلیکیشن Peloton
 • اپلیکیشن Scripts by Drops
 • اپلیکیشن Smarter: Brain Training and Mind Games
 • اپلیکیشن Wisdo
 • اپلیکیشن Yoga for Beginners

در ادامه با این برنامه‌های رشد شخصی بیشتر آشنا می‌شویم.

 

اپلیکیشن Peloton

بهترین اپلیکیشن های 2019 / برنامه های رشد شخصی

در فهرست بهترین اپلیکیشن های 2019 به انتخاب گوگل در دسته برنامه‌های رشد شخصی، اولین برنامه‌ای که می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم Peloton نام دارد که با ویژگی‌های مختلف خود قادر است شما را به اهداف ورزشی‌تان برساند. از طریق اپلیکیشن Peloton قادر خواهید بود به وسیله گوشی هوشمند خود به مجموعه‌ خوبی از کلاس‌های مختلف ورزشی شامل بدنسازی، یوگا و رشته‌های دیگر دسترسی داشته باشید. این کلاس‌ها در هر مکانی که بخواهید، در اختیارتان خواهند بود.

دانلود اپلیکیشن Peloton برای اندروید

 

اپلیکیشن Scripts by Drops

بهترین اپلیکیشن های 2019 / برنامه رشد شخصی

همچنین بخوانید :

دومین برنامه‌ای که در فهرست بهترین اپلیکیشن‌های 2019 به انتخاب گوگل در دسته اپلیکیشن‌های رشد شخصی می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم، Scripts By Drops نام دارد. اپلیکیشن Scripts by Drops به شما کمک می‌کند تا با یک سیستم نوشتاری جدید آشنا شده و به تدریج به یادگیری علائم نوشتاری موجود در زبان‌هایی همانند کره‌ای، ژاپنی، چینی و لاتین بپردازید. در برنامه Scripts By Drops این امر از طریق مینی‌گیم‌های مختلف فراهم شده و اگر صرفا 5 دقیقه در روز وقت بگذارید، پس از مدت زمان کوتاهی پایه‌های اساسی یک زبان جدید را فرا خواهید گرفت.

دانلود اپلیکیشن Scripts by Drops برای اندروید

 

اپلیکیشن Smarter: Brain Training & Mind Games

بهترین اپلیکیشن های 2019 / اپلیکیشن رشد شخصی

سومین اپلیکیشن فهرست بهترین اپلیکیشن های 2019 به انتخاب گوگل در دسته برنامه‌های رشد شخصی، Smarter: Brain Training & Mind Games نام دارد. این برنامه همانطور که از نام آن مشخص است یک اپلیکیشن جذاب و کاربردی برای تقویت حافظه و قوای ذهنی از طریق مینی‌گیم‌های مختلف است. همچنین جا دارد بگوییم که در این برنامه از میان طبقه‌بندی‌های متفاوتی همانند حافظه، منطق، ریاضیات و تمرکز قادر به انتخاب خواهید بود.

دانلود اپلیکیشن Smarter: Brain Training & Mind Games برای اندروید

 

اپلیکیشن Wisdo

بهترین اپلیکیشن های 2019 / برنامه های رشد شخصی

در فهرست بهترین اپلیکیشن‌ های 2019 به انتخاب گوگل در دسته اپلیکیشن‌های رشد شخصی، چهارمین اپلیکیشنی که می‌خواهیم برای شما معرفی کنیم Wisdo نام دارد که یک اپلیکیشن اجتماعی محسوب می‌شود. از طریق اپلیکیشن Wisdo می‌توانید داستان زندگی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و به این صورت با افرادی آشنا شوید که تجربیات مشابهی داشته‌اند؛ از روابط اجتماعی و رشد شخصیت فردی بگیرید تا مسائل مربوط به فرزندان، افسردگی و بسیاری از دغدغه‌های شخصی دیگر. اپلیکیشن Wisdo به شما کمک می‌کند که احساس تنهایی نکنید.

دانلود اپلیکیشن Wisdo برای اندروید

 

اپلیکیشن Yoga for Beginners

بهترین اپلیکیشن های 2019 / اپلیکیشن رشد شخصی

پنجمین و آخرین برنامه فهرست بهترین اپلیکیشن های 2019 به انتخاب گوگل در دسته برنامه‌های رشد شخصی، Yoga for Beginners نام دارد که همانطور که از نام آن مشخص است یک اپلیکیشن آموزش یوگا برای افراد مبتدی است. در این برنامه به تمامی مراحلی که برای یادگیری یوگا نیاز دارید پرداخته شده است. برنامه Yoga for Beginners مخصوصا برای افرادی که امکان و یا وقت رفتن به کلاس‌های حضوری یوگا را ندارند، گزینه‌ای ایده‌آل محسوب می‌شود.

دانلود اپلیکیشن Yoga For Beginners برای اندروید

 


بهترین اپلیکیشن های مخصوص سرگرمی گوگل پلی در سال 2019


بهترین برنامه های مخصوص سرگرمی گوگل پلی در سال 2019 عبارتند از:

 • اپلیکیشن 21 Buttons
 • اپلیکیشن Ablo
 • اپلیکیشن Concepts: Sketch, Design, Illustrate
 • اپلیکیشن Enlight Pixaloop
 • اپلیکیشن Video Editor: Glitch Video Effects

در ادامه به جزئیات این برنامه‌ها می‌پردازیم.

 

اپلیکیشن 21Buttons

بهترین اپلیکیشن های 2019 / اپلیکیشن مخصوص سرگرمی

در فهرست بهترین اپلیکیشن های 2019 به انتخاب گوگل در دسته برنامه های مخصوص سرگرمی، اولین عنوانی که می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم اپلیکیشن 21Buttons نام دارد که یک شبکه اجتماعی در رابطه با مد و لباس محسوب می‌شود. به وسیله اپلیکیشن 21Buttons خواهید توانست از آخرین اخبار و مدهای روز جهان مطلع شوید. این اپلیکیشن، مخصوصا برای طرفداران دنیای مد جزو ایده‌آل‌ترین برنامه‌های گوشی‌های هوشمند است.

دانلود اپلیکیشن 21Buttons برای اندروید

 

اپلیکیشن Ablo

بهترین اپلیکیشن های 2019 در گوگل پلی

دومین برنامه‌ای که در فهرست بهترین اپلیکیشن های 2019 به انتخاب گوگل در دسته برنامه های مخصوص سرگرمی می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم، Ablo نام دارد که پیشتر در مقاله آن را برایتان معرفی کردیم. ویژگی‌های اپلیکیشن Ablo به شکل اختصاری عبارتند از: قابلیت چت متنی و ویدیویی به صورت رایگان، ترجمه همزمان و زنده، مکالمات نامحدود، وجود چالش‌های مختلف و همچنین توانایی کندوکاو در فرهنگ‌های کشورهای سراسر جهان.

دانلود اپلیکیشن Ablo برای اندروید

 

اپلیکیشن Concepts: Sketch, Design, Illustrate

بهترین اپلیکیشن های 2019 / برنامه های مخصوص سرگرمی

در فهرست بهترین اپلیکیشن های 2019 به انتخاب گوگل در دسته برنامه‌های مخصوص سرگرمی، سومین اپلیکیشن Concepts: Sketch, Design, Illustrate نام دارد. اپلیکیشن Concepts فضایی انعطاف‌پذیر برای فکر کردن، برنامه‌ریزی و نهایتا خلق‌کردن را ارائه می‌دهد. از طریق این برنامه خواهید توانست ایده‌های خود را روی بوم‌های نامحدود پیاده کنید و یا از طریق یادداشت و خط ‌خطی کردن (Doodle)، آن‌ها را ثبت کنید. البته این موارد تنها گوشه‌ای از قابلیت‌های زیاد اپلیکیشن Concepts محسوب می‌شوند. جا دارد بگوییم آثار خود را در این برنامه می‌توانید با باقی افراد به اشتراک نیز بگذارید.

دانلود اپلیکیشن Concepts: Design, Sketch, Illustrate برای اندروید

 

اپلیکیشن Enlight Pixaloop

بهترین اپلیکیشن های 2019 / برنامه سرگرمی

برنامه چهارم فهرست بهترین اپلیکیشن های 2019 به انتخاب گوگل در دسته برنامه‌های مخصوص سرگرمی، Enlight Pixaloop نام دارد. Enlight Pixaloop یک برنامه ویرایش عکس با قابلیت‌های فراوان است. از طریق این اپلیکیشن قادر خواهید بود به ساخت عکس‌های متحرک نیز بپردازید. به طور خلاصه می‌توان گفت که گزینه‌هایتان برای نشان دادن خلاقیت خود از طریق برنامه Enlight Pixaloop نامحدود هستند. جا دارد بگوییم که ابزار ویرایش عکس موجود در این اپلیکیشن نیز در حیطه خود، جزو قدرتمندترین‌ها است.

دانلود اپلیکیشن Enlight Pixaloop برای اندروید

 

اپلیکیشن Video Editor: Glitch Video Effects

بهترین اپلیکیشن های 2019 / اپلیکیشن های رشد شخصی

همچنین بخوانید :

پنجمین و آخرین برنامه فهرست بهترین اپلیکیشن‌ های 2019 به انتخاب گوگل در دسته برنامه‌های مخصوص سرگرمی، Video Editor: Glitch Video Effects نام دارد که از جمله زیباترین و قدرتمندترین برنامه‌های ویرایش ویدیو محسوب می‌شود. گزینه‌های مختلفی جهت ویرایش ویدیو و اضافه کردن جنبه هنری به ویدیوتان، در این برنامه وجود دارند. جا دارد اشاره کنیم که از طریق اپلیکیشن Video Editor قادر خواهید بود علاوه بر موسیقی، فیلترهای مختلفی همانند فیلتر VHS، فیلتر 3D Vaporwave و Retro را نیز بر روی ویدیو‌های خود اعمال کنید.

دانلود اپلیکیشن Video Editor: Glitch Video Effects برای اندروید

 


بهترین اپلیکیشن های خاص 2019


بهترین اپلیکیشن های خاص 2019 به انتخاب گوگل عبارتند از:

 • اپلیکیشن Big Bang AR
 • اپلیکیشن Hipcamp Camping App
 • اپلیکیشن MashApp
 • اپلیکیشن MASSE
 • اپلیکیشن MelodyVR

در ادامه با بهترین اپلیکیشن های خاص بیشتر آشنا می‌شویم.

 

اپلیکیشن Big Bang AR

بهترین اپلیکیشن های 2019 / برنامه های خاص

در فهرست بهترین اپلیکیشن های 2019 به انتخاب گوگل در دسته برنامه های خاص (Hidden Gems)، اولین برنامه‌ای که می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم Big Bang AR نام دارد. از طریق اپلیکیشن Big Bang AR خواهید توانست به وسیله تکنولوژی واقعیت ترکیبی (Mixed Reality) به 13.8 میلیون سال قبل برگردید و پی ببرید که چگونه فضا، زمان و کهکشانی که در آن زندگی می‌کنیم پدید آمده‌اند. اپلیکیشن Big Bang AR به ویژه برای طرفداران علم نجوم و فضا جذابیت زیادی خواهد داشت.

دانلود اپلیکیشن Big Bang AR برای اندروید

 

اپلیکیشن Hipcamp Camping

بهترین اپلیکیشن های 2019 / اپلیکیشن های خاص

دومین اپلیکیشنی که در فهرست بهترین اپلیکیشن های 2019 به انتخاب گوگل در دسته برنامه های خاص می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم، Hipcamp Camping نام دارد. این برنامه همانطور که از نام آن مشخص است یک اپلیکیشن کمپینگ محسوب می‌شود که به وسیله آن خواهید توانست موقعیت‌های کمپینگ اطراف خود را شناسایی کرده و به طبیعت‌گردی بپردازید؛ البته جا دارد اشاره کنیم که این اپلیکیشن صرفا مخصوص کشور آمریکا است و مکان‌هایی که نشان می‌دهد همه جزو پارک‌های عمومی و مکان‌های کمپینگ مختلف این کشور محسوب می‌شوند.

دانلود اپلیکیشن Hipcamp camping برای اندروید

 

اپلیکیشن MashApp

بهترین اپلیکیشن های 2019 / اپلیکیشن های خاص

سومین برنامه فهرست بهترین اپلیکیشن های 2019 به انتخاب گوگل در دسته برنامه‌های خاص، MashApp نام دارد. اپلیکیشن MashApp مکانی ایده‌آل برای طنزپردازها و علاقه‌مندان به حرفه استندآپ کمدی است تا قابلیت‌های خود را از طریق آن به اشتراک بگذارند. اگر به استعداد خنداندن خود ایمان دارید، می‌توانید از طریق اپلیکیشن MashApp این مورد را با افراد دیگر به اشتراک گذاشته و از این راه به شکلی سالم با دیگران به تعامل بپردازید.

دانلود اپلیکیشن MashApp برای اندروید

 

اپلیکیشن MASSE

بهترین اپلیکیشن های 2019 / برنامه های خاص

برنامه چهارم فهرست بهترین اپلیکیشن های 2019 به انتخاب گوگل در دسته اپلیکیشن های خاص، MASSE نام دارد که یک پلتفرم مغازه‌گردی (Shopping) آنلاین محسوب می‌شود. کاربران اپلیکیشن MASSE می‌توانند به‌روزترین محصولات مهمترین برندهای جهان را در این برنامه جست‌وجو کرده و از نظرات افرادی که این محصولات را خریداری و استفاده کرده‌اند مطلع شوند. همچنین جا دارد اشاره کنیم که در اپلیکیشن MASSE جایی برای تبلیغات و یا متن‌های از پیش تعیین‌شده جهت تعریف از محصول وجود ندارد و در آن صرفا به تجربیات افراد واقعی در رابطه با محصولات پرداخته می‌شود.

دانلود اپلیکیشن MASSE برای اندروید

 

اپلیکیشن MelodyVR

بهترین اپلیکیشن های 2019 / برنامه های خاص

آخرین اپلیکیشن فهرست بهترین اپلیکیشن های 2019 به انتخاب گوگل در دسته برنامه‌های خاص، MelodyVR نام دارد. از طریق اپلیکیشن MelodyVR به دنیای هیجان‌انگیز موسیقی زنده (Live)، قدم خواهید گذاشت. به وسیله این اپلیکیشن می‌توانید بیش از پیش به هنرمندان محبوب خود به کمک تکنولوژی واقعیت مجازی نزدیک‌تر شده و دنیای دیداری و شنیداری جدیدی تجربه کنید؛ به عبارت دیگر اپلیکیشن MelodyVR این امکان را برای شما فراهم می‌کنید که به شکل مجازی در کنسرت‌های مورد علاقه خود شرکت کرده و از آن‌ها لذت ببرید.

دانلود اپلیکیشن MelodyVR برای اندروید

 


بهترین اپلیکیشن 2019 به انتخاب کاربران


در این قسمت با بهترین اپلیکیشن 2019 به انتخاب کاربران آشنا می‌شویم.

 

اپلیکیشن Video Editor – Glitch Video Effects

بهترین اپلیکیشن های 2019 / اپلیکیشن های خاص

بهترین اپلیکیشن 2019 به انتخاب کاربران گوگل پلی، برنامه Video Editor – Glitch Video Effects است که پیشتر آن را معرفی کردیم. از بخش‌های مختلف این برنامه می‌توان به قسمت Intro Maker، ویژگی Glitch Video Editor، بخش Video Editor، ویژگی Glitch Effect و قسمت Retro VHS Camcorder اشاره کرد که هر یک، ویژگی‌ها و قابلیت‌های مختص خود را دارند و به طور کلی این برنامه را به یکی از کامل‌ترین اپلیکیشن‌ها در رابطه با ویرایش ویدیو تبدیل کرده‌اند.

بهترین اپلیکیشن های 2019 / برنامه های خاص

بهترین اپلیکیشن‌ های 2019 را به انتخاب گوگل در دسته‌ بندی‌های مختلف برایتان معرفی کردیم. البته شکی نیست که اپلیکیشن‌های خوب شبکه گسترده گوگل پلی صرفا به موارد گفته شده در این مقاله محدود نمی‌شوند و در هر حوزه، اپلیکیشن‌های خوب دیگری نیز یافت می‌شوند. در هر صورت امیدواریم این مقاله به شما کمک کند با بهترین اپلیکیشن‌های اخیر در شبکه گوگل پلی آشنا شده و در گوشی‌ هوشمند خود از آن‌ها استفاده کنید.

نظر شما در مورد فهرست بهترین اپلیکیشن های 2019 به انتخاب گوگل چیست؟ نظرات خود را می‌توانید از طریق بخش کامنت‌های سایت با ما در میان بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401