دانلود برنامه قفل صفحه اندروید ( برنامه لاک اسکرین گوشی)

برنامه قفل صفحه اندروید
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بهره‌گیری از یک برنامه قفل صفحه اندروید مطمئن به نوعی اولین اقدام جهت حفظ حریم خصوصی ما در دستگاه‌های هوشمند اندرویدی به حساب آمده و از اهمیت بالایی برخوردار است.

قفل صفحه اندروید از ابتدای ارائه این سیستم عامل تاکنون همواره دستخوش تغییرات شده و کمپانی‌های مختلف تولیدکننده گوشی‌های هوشمند همیشه سعی کرده‌اند تا ایمن‌ترین فناوری ممکن را در این بخش به کار ببرند. البته با اینکه خیلی از دستگاه‌های اندرویدی امروزه به حسگر‌های اثر انگشت و شناسایی چهره برای باز کردن قفل صفحه تکیه می‌کنند، بسیاری از کاربران نیز هنوز به فعال‌سازی لاک اسکرین دستگاه خود با استفاده از الگو، پین یا رمز عبور علاقمند هستند.

نرم افزار قفل صفحه اندروید

اما اگر قفل صفحه پیش‌فرض گوشی شما برایتان خسته‌کننده شده است و قصد دانلود بهترین قفل صفحه اندروید را دارید، مطالعه ادامه این مطلب را به شما پیشنهاد می‌کنیم؛ چراکه پلازا قصد دارد برترین برنامه‌‌های قفل صفحه اندروید را به شما معرفی کند. در ادامه با ما همراه باشید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 • دانلود برنامه قفل صفحه اندروید
  • برنامه قفل صفحه اندروید AcDisplay
  • نرم افزار قفل صفحه اندروید Always on AMOLED
  • برنامه قفل صفحه گوشی CM Locker
  • برنامه لاک اسکرین گوشی Floatify
  • برنامه قفل صفحه اندروید Hi Locker
  • نرم افزار قفل صفحه اندروید KLCK Kustom Lock Screen Maker
  • برنامه قفل صفحه گوشی LokLok
  • برنامه لاک اسکرین گوشی Solo Locker
  • اپلیکیشن قفل صفحه اندروید Start Lock Screen
  • برنامه قفل صفحه اندروید Canyon
  • نرم افزار قفل صفحه اندروید Next Lock Screen
  • برنامه قفل صفحه گوشی OS9 Lock Screen

 


دانلود برنامه قفل صفحه اندروید


لارم به ذکر است که هیچ رتبه‌بندی و ترتیب خاصی در معرفی برنامه‌ های لاک اسکرین فهرست زیر اعمال نشده است و سعی بر این بوده است که با ارائه توضیح کاملی از امکانات و ویژگی‌های هر برنامه، کاربر برنامه متناسب با نیاز خود را انتخاب کند. برای آشنایی با چندین برنامه قفل صفحه اندروید با ما باشید.

 

برنامه قفل صفحه اندروید AcDisplay

بهترین قفل صفحه اندروید

AcDisplay یکی از محبوب‌ترین برنامه‌ های قفل صفحه اندروید به شمار می‌رود. این اپلیکیشن از حالت Always-on پشتیبانی کرده و بدون نیاز به باز کردن لاک اسکرین گوشی، امکان دسترسی به اعلان‌ها را فراهم می‌‌آورد. AcDisplay همچنین گزینه‌های شخصی‌سازی بسیاری را نیز شامل می‌شود. به عنوان مثال می‌توانید تنظیماتی را اتخاذ کنید تا این برنامه به منظور صرفه‌جویی در مصرف باتری فقط در ساعاتی خاص کار کند. البته خیلی از دستگاه‌های جدید این ویژگی را شامل می‌شوند، اما اگر شما از یک دستگاه اندرویدی قدیمی استفاده می‌کنید، پیشنهاد ما به شما AcDisplay است.

دانلود اپلیکیشن قفل صفحه اندروید AcDisplay

 

نرم افزار قفل صفحه اندروید Always on AMOLED

برنامه قفل صفحه گوشی

Always on AMOLED یک برنامه قفل صفحه نیست، اما آن را شبیه‌سازی می‌کند. در واقع، این اپلیکیشن ویژگی Always On Display بسیاری از گوشی‌های هوشمند را تقلید می‌کند. Always On Display زمان، اعلان‌ها و چیز‌هایی از این قبیل را بر روی نمایشگر گوشی نشان می‌دهد. این اپلیکیشن همچنین به منظور جلوگیری از آسیب سخت افزاری به دستگاه و سوختن پیکسل‌ها، به صورت خودکار مکان نمایش ساعت را تغییر می‌دهد. البته ما استفاده از Always On Display را تنها در دستگاه‌های مجهز به نمایشگر‌های OLED و یا نمایشگر‌های AMOLED سامسونگ پیشنهاد می‌کنیم؛ زیرا جلوه و روشنایی آن در نمایشگر‌های LCD کاهش پیدا می‌کند. علاوه بر این، پیشنهاد ما این است که اگر گوشی هوشمند شما به صورت پیش‌فرض ویژگی Always-on-display را شامل نمی‌شود، از Always On AMOLED استفاده کنید؛ زیرا قابلیت‌های پیش‌فرض معمولا از اپلیکیشن‌های جانبی کارایی بهتری خواهند داشت.

دانلود اپلیکیشن قفل صفحه اندروید Always on AMOLED

 

برنامه قفل صفحه گوشی CM Locker

برنامه لاک اسکرین گوشی

CM Locker یکی از اپلیکیشن‌های گروه نرم‌افزاری Cheetah Mobile است. این اپلیکیشن در واقع هم برنامه قفل صفحه اندروید بوده و هم قابلیت قفل کردن اپلیکیشن‌ها را دارا است. بنابراین، اگر کسی بتواند قفل صفحه دستگاه شما را باز کند، در باز کردن اپلیکیشن‌هایی که به صورت مجزا آن‌ها را قفل کرده‌اید دچار مشکل خواهد شد. CM Locker همچنین تصاویر زمینه HD، یک فید خبری و قابلیت Intruder selfies را شامل می‌شود؛ این قابلیت از طریق یک عکس سلفی، شما را از تمام افرادی که گوشیتان را باز کرده‌اند مطلع خواهد کرد. البته برنامه اسکرین لاک CM Locker دارای تبلیغات درون برنامه‌ای است که این تبلیغات ممکن است برخی از کاربران را آزرده خاطر کند؛ اما با توجه به امکانات خوبی که این اپلیکیشن ارائه می‌کند، مسلما ارزش امتحان کردن را دارد.

دانلود اپلیکیشن قفل صفحه اندروید CM Locker

 

برنامه لاک اسکرین گوشی Floatify

لاک اسکرین متحرک اندروید

Floatify یک اپلیکیشن قفل صفحه محبوب و تقریبا مدرن است که می‌توانید آن را جایگزین قفل صفحه اندروید پیش‌فرض خود کنید. Floatify ظاهر و پس‌زمینه‌ای ساده را شامل می‌شود که در هنگام قفل بودن، صفحه ساعت را نمایش می‌دهد. اما این اپلیکیشن قابلیت این را دارد تا نمایش وضعیت هوا، اعلان‌ها و گزینه‌هایی از این قبیل را به آن اضافه کنید. شما همچنین با استفاده از Floatify قادر خواهید بود تا دکمه‌های میانبر‌ نیز در قفل صفحه خود تعریف کرده، از تم‌های متنوع لذت ببرید و یا تنظیماتی اتخاذ کنید که با برداشتن گوشی، صفحه آن روشن شود. به طور کلی با توجه به امکاناتی که Floatify ارائه می‌کند، این برنامه گزینه‌ای خوب برای پیشگام شدن در حفظ امنیت گوشی شما به حساب می‌آید.

دانلود اپلیکیشن قفل صفحه اندروید Floatify

 

برنامه قفل صفحه اندروید Hi Locker

دانلود lock screen برای اندروید

Hi Locker یکی دیگر از برنامه‌های قفل صفحه اندروید است که امکانات رایجی مانند نمایش ساعت، وضعیت هوا، اعلان‌ها، رویداد‌های تقویم و غیره را ارائه کرده و حتی گزینه‌ای را شامل می‌شود که هنگام ورود، به شما با عبارات طنز و کنایه‌آمیزی خوش‌آمد می‌گوید. این قفل صفحه اندروید با اثر انگشت نیز سازگار بوده و در دستگاه‌هایی که دارای حسگر اثر انگشت هستند، از ورود با استفاده از اثر انگشت پشتیبانی می‌کند. علاوه بر این‌ها، Hi Locker قابلیت‌های شخصی‌سازی دیگری را نیز شامل می‌شود. به عنوان مثال، با اعمال تنظیماتی قادر خواهید بود اعلان‌های مربوط به یک اپلیکیشن خاص را غیرفعال کنید. البته از نظر امکاناتی، Hi Locker به هیچ عنوان با برنامه‌ های قفل صفحه اندروید پیچیده دیگر قابل مقایسه نیست، اما برای کسانی که دوست ندارند لاک اسکرین آن‌ها با هجوم قابلیت‌ها و ویژگی‌های متعدد همراه شود، گزینه‌ای بسیار مناسب لقب خواهد گرفت.

دانلود اپلیکیشن قفل صفحه اندروید Hi Locker

 

نرم افزار قفل صفحه اندروید KLCK Kustom Lock Screen Maker

قفل صفحه اندروید با اثر انگشت

KLCK در واقع اپلیکیشنی است که به شما اجازه می‌دهد قفل صفحه ویژه خود را بسازید. این برنامه از یک ادیتور ساده استفاده کرده و از قابلیت‌های مختلفی پشتیبانی می‌کند؛ شما می‌توانید اعلان‌ها، اشکال مختلف، گرافیک مدنظر خود، پس‌زمینه و گزینه‌های این چنینی دیگری را به آن اضافه کرده و از استفاده از آن لذت ببرید. KLCK همچنین به شما اجازه می‌دهد چیز‌هایی مانند داده‌های گوگل فیت، وضعیت هوا، Live maps، کنترل پخش‌کننده موزیک و حتی فید RSS را به قفل صفحه خود اضافه کنید. علاوه‌ بر این‌ها، پشتیبانی از Tasker نیز یکی دیگر از امکاناتی است که این قفل صفحه اندروید ارائه می‌کند که می‌تواند برای بسیاری از کاربران جذابیت داشته باشد.

دانلود اپلیکیشن قفل صفحه اندروید KLCK Kustom Lock Screen Maker

 

برنامه قفل صفحه گوشی LokLok

اپلیکیشن قفل صفحه اندروید

LokLok را شاید بتوان اپلیکیشنی متفاوت از سایر برنامه‌ های قفل صفحه اندروید دانست. این اپلیکیشن درواقع ترکیبی از قفل صفحه و اسنپ چت به حساب می‌آید. روشن کردن دستگاه دوربین را باز کرده، امکان گرفتن عکس، ویرایش آن و همچنین ارسال آن را مهیا می‌سازد. مخاطبین شما نیز با باز کردن گوشی خود تصویر ارسال شده را مشاهده خواهند کرد و قادر به پاسخ دادن به پیام شما خواهند بود. این اپلیکیشن برای استفاده کاملا رایگان بوده، اما امکان استفاده از امکانات اضافی مانند پک استیکر‌ها نیازمند خرید درون برنامه‌ای است.

دانلود اپلیکیشن قفل صفحه اندروید LokLok

 

برنامه لاک اسکرین گوشی Solo Locker

برنامه قفل صفحه اندروید

با نصب Solo Locker بر روی گوشی هوشمند خود، قابلیت‌های شخصی‌‌سازی و عناصر مختلفی در اختیار شما قرار می‌گیرد. در واقع با استفاده از این اپلیکیشن شما قادر خواهید بود برنامه قفل صفحه گوشی‌تان را با توجه به سلیقه خود بسازید. Solo Locker متود‌های معمول یک برنامه قفل صفحه را شامل شده و علاوه بر این حتی امکاناتی مانند ویجت‌ها را نیز ارائه می‌کند. البته با وجود امکانات و گزینه‌های شخصی‌سازی بسیار، هیچ مورد غیرکاربردی در این اپلیکیشن دیده نمی‌شود و تمامی ابزار‌های آن به منظور ساخت یک برنامه قفل صفحه اندروید خوب طراحی شده‌اند.

دانلود اپلیکیشن قفل صفحه اندروید Solo Locker

 

اپلیکیشن قفل صفحه اندروید Start Lock Screen

نرم افزار قفل صفحه اندروید

Start Lock Screen به نوعی نسخه مشابه قفل صفحه مایکروسافت به حساب می‌آید. هدف طراحان این برنامه در واقع این بوده است که امکانات زیادی را به قفل صفحه گوشی کاربران بیاورند. به بیان دیگر، با استفاده از Start Lock Screen قادر خواهید بود تا بدون باز کردن قفل صفحه خود، خیلی از پروسه‌ها را مدیریت کنید. جستجوگر وب، ویجت‌ها، فید خبر، وضعیت آب و هوا، میانبر‌های اپلیکیشن از جمله امکاناتی هستند که این اپلیکیشن قفل صفحه اندروید ارائه می‌کند. علاوه‌ بر این‌ها، یک گزینه کوئیز نیز وجود دارد تا وقتی حوصله‌ شما سر می‌رود بتوانید خودتان را با آن سرگرم کنید. دانلود و استفاده از Start Lock Screen کاملا رایگان است، اما این اپلیکیشن اندرویدی تبلیغات درون برنامه‌ای را شامل می‌شود.

دانلود اپلیکیشن قفل صفحه اندروید Start Lock Screen

 

برنامه قفل صفحه اندروید Canyon

بهترین قفل صفحه اندروید

قفل صفحه اندروید Canyon توسط کمپانی تولیدکننده اسمارت لانچر که یکی از محبوب‌ترین لانچر‌های اندرویدی به شمار می‌رود عرضه شده است. این اپلیکیشن از چرخش نمایشگر پشتیبانی کرده، کنترل پخش موزیک را امکان‌پذیر می‌کند و این امکان را به شما می‌دهد که به صورت مستقیم و بدون باز کردن قفل صفحه گوشی هوشمند خود به نور فلش آن دسترسی داشته باشید. از دیگر امکانات Canyon قابلیت خاموش کردن نمایشگر دستگاه با دو بار ضربه زدن بر روی آن است که ممکن است مورد توجه خیلی از کاربران اندرویدی باشد.

دانلود اپلیکیشن قفل صفحه اندروید Canyon

 

نرم افزار قفل صفحه اندروید Next Lock Screen

برنامه قفل صفحه گوشی

Next Lock Screen اولین محصول مایکروسافت در ورود به عرصه اپلیکیشن‌های قفل صفحه اندرویدی بوده که قابلیت‌های کاربردی خوبی را شامل می‌شود و پشتیبانی از اعلان‌ها را نیز ارائه می‌کند. به عنوان مثال، شما می‌توانید با اتخاذ تنظیماتی، اتفاقات آتی در تقویم گوشی را در قفل صفحه دستگاه قابل رویت سازید. علاوه بر این، به لطف یکپارچگی این اپلیکیشن با موتور جستجو بینگ، دریافت خودکار تصاویر زمینه جدید به صورت روزانه نیز امکان پذیر خواهد بود.

دانلود برنامه قفل صفحه اندروید Next Lock Screen

 

برنامه قفل صفحه گوشی OS9 Lock Screen

برنامه لاک اسکرین گوشی

آخرین لاک اسکرین گوشی در فهرست ما OS9 Lock Screen است. اگر از مدل پیاده‌سازی قفل صفحه اپل خوشتان می‌آید، بدون شک این اپلیکیشن انتخابی مناسب برای جایگزین شدن با قفل صفحه پیش‌فرض دستگاه اندرویدی شما خواهد بود. OS9 Lock Screen یک برنامه قفل صفحه اندروید است که قفل صفحه اپل را تقلید کرده و در عین حال از افکت پارالاکس نیز پشتیبانی می‌کند. این برنامه از بیش از 50 زبان پشتیبانی کرده و به ادعا کمپانی سازنده آن، علاوه‌ بر عدم تاثیرگذاری منفی روی باتری دستگاه، در بهینه‌سازی مصرف باتری نیز نقشی خواهد داشت.

دانلود اپلیکیشن قفل صفحه اندروید OS9 Lock Screen

 

در این مقاله چندین برنامه قفل صفحه اندروید را برای شما معرفی کردیم. به نظر شما کدام یک از این اپلیکیشن‌ها برای جایگزین شدن با قفل صفحه پیش‌فرض‌تان مناسب است؟ آیا شما استفاده از اپلیکیشن‌ های قفل صفحه اندورید را به لاک اسکرین پیش‌فرض خود ترجیح می‌دهید؟ با ما در بخش نظرات همراه باشید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400