بررسی بازی The Walking Dead: Saints and Sinners + نمرات منتقدین

بازی The Walking Dead: Saints & Sinners
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

به تازگی بازی The Walking Dead: Saints & Sinners در سبک شوتر اول شخص برای رایانه‌های شخصی و پلی استیشن 4 منتشر شده است. در این مقاله می‌توانید گیم‌پلی، تریلر و نمرات منتقدین این عنوان را مشاهده کنید.

همچنین بخوانید :

بازی The Walking Dead: Saints & Sinners در سبک شوتر اول شخص است که برای کنسول پلی استیشن 4 و رایانه‌های شخصی توسط استودیو اسکای دنس (Skydance) و اسکای باند (Skybound) ساخته شده است. این بازی براساس کتاب‌های کمیک «مردگان متحرک» (The Walking Dead) که توسط رابرت کرک‌من (Robert Kirkman) نوشته شده، ساخته شده است. بازی Saints & Sinners در تاریخ 23 ژانویه سال 2020 (3 بهمن سال 98) در شبکه استیم (Steam) و اوکلوس (Oculus) منتشر شده است. همچنین این بازی قرار است برای هدست واقعیت مجازی پلی استیشن (PlayStation VR) در بهار 2020 و هدست واقعیت مجازی اوکلوس (Oculus Quest) تا پایان سال عرضه شود. در ادامه به ارائه توضیحاتی درمورد گیم‌پلی، داستان، تریلر و نقدها و نمرات بازی The Walking Dead: Saints & Sinners می‌پردازیم.

بازی The Walking Dead: Saints & Sinners

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 


گیم پلی بازی The Walking Dead: Saints & Sinners


به طور قطع می‌توان گفت که عنوانی بیش‌از حد پرداخته‌شده‌تر از «مردگان متحرک» نداریم. بجز سریال این عنوان که بیش از حد طولانی شده و بسیاری از طرفداران خود را از دست داده و از مسیر اصلی خود دور شده است، حداقل سه بازی دیگر با همین نام برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های خانگی ساخته شده؛ این در حالی‌ست که بازی‌های نسخه موبایل را در نظر نگرفته‌ا‌یم. در چنین شرایطی، تنها چیزی که می‌تواند یک بازی را بین این همه عنوان برجسته‌تر نشان دهد، ایده‌ای خلاقانه است. بعد از این همه بازی تکراری و شکست خورده (بجز بازی‌های ساخت استودیو تل تیل)، بازی The Walking Dead: Saints & Sinners توانست با ایده‌هایی جذاب‌تر، نظر مخاطبین و منتقدین را به خود جلب کند.

بازی saints & sinners

زاویه دوربین در بازی اول شخص است. می‌توانید در بازی پشت اجسام پناه بگیرید، اجسام مختلف و کاربردی را از روی زمین و اجساد جمع‌آوری کنید و با استفاده از آن‌ها سلاح‌ها و ابزار کاربردی جدید بسازید. در بازی می‌توانید ساختمان‌ها را بررسی کنید تا راحت‌تر دشمنان را غافل‌گیر کنید و با استفاده از سلاح‌های دوربرد مانند تیرکمان و یا سلاح‌های گرم به آن‌ها حمله کنید. نحوه مبارزات در بازی براساس فیزیک شما و سلاحی که در دست دارید متغیر خواهد بود.

بازی The Walking Dead: Saints & Sinners مثل بازی‌های قبلی خود نیست. در این بازی بسیاری از تصمیمات بر عهده خودتان است و این شما هستید که نحوه روند اتفاقات را تعیین می‌کنید. وقایع بازی در میان خرابه‌های شهر نیو اورلانز (New Orleans) روی می‌دهد و شما باید مسیرتان را از میان مردگان باز کنید و انتخاب کنید که به چه کسانی می‌توانید در بازی اعتماد کنید.

 


تریلر بازی Saints & Sinners


در ویدیوی بالا می‌توانید آخرین تریلر رسمی منتشر شده از بازی The Walking Dead: Saints & Sinners را مشاهده کرده و با محیط آن بیشتر آشنا شوید.

 


بررسی بازی The Walking Dead: Saints & Sinners


در این قسمت به بررسی نقدها و نمرات منتشر شده از این بازی می‌پردازیم. بازی The Walking Dead: Saints & Sinners در تاریخ 23 ژانویه سال 2020 (3 بهمن سال 98) برای رایانه‌های شخصی منتشر شد و قرار است برای هدست واقعیت مجازی پلی استیشن و هدست واقعیت مجازی اوکلوس نیز تا پایان سال منتشر شود. این بازی توانست از بین 18 نقد موجود، 15 نقد مثبت و 3 نقد متوسط را بدون هیچ نقد منفی دریافت کند. متای کلی بازی نیز تا به این لحظه 80 از 100 است. در ادامه به ارائه نظرات برخی از منتقدین می‌پردازیم.

سیستم مورد نیاز بازی واکینگ دد

 

IGN: امتیاز 90

بازی The Walking Dead: Saints & Sinners یک قدم رو به جلو قابل توجه برای نشان دادن قابلیت‌های واقعیت مجازی است. اکشن نقش آفرینی‌ای که این بازی برای شما فراهم می‌کند مانند بازی دئوس ایکس (Deus Ex) است که با آن احساس غریبگی ندارید. مشخص است که پشت هر قسمت از مراحل و سیستم‌های بازی، فکر و علاقه قرار داشته و همین باعث شده تا با یک بازی نقش‌آفرینی ترس و بقا با جزئیات ظریف روبه‌رو باشیم. با این‌که شخصی‌سازی کاراکتر بازی محدود و داستان بازی نیز کمی کوتاه است، اما این بازی شگفت‌انگیز توانست نشان دهد که واقعیت مجازی چه قابلیت‌هایی دارد.

 

Road to VR: امتیاز 90

عنوان The Walking Dead: Saints & Sinners یک بازی نقش‌آفرینی است که آرزو می‌کردیم کاش کمی بزرگ‌تر باشد. هرچند که با این حال نیز توانسته داستانی دلچسب، ارائه فیزیک متناسب برای کشتن زامبی‌ها و ساختن محیطی ترسناک و دلهره‌آور که برای مخاطب یادآور حال و هوای مرگ در کتاب‌های کمیک «مردگان متحرک» باشد را به شما ارئه دهد.

 

TheSixthAxis: امتیاز 90

بازی The Walking Dead: Saints & Sinners یک نمونه موفق برای واقعیت مجازی است که توانسته تمامی انتظارات را برآورده کند. تعادل مبارزه‌ها بین زامبی‌ها و افراد زنده به خوبی رعایت شده و به شما تجربه‌ای خوشحال‌کننده می‌بخشد. ساختن وسایل، داستان جذاب و مراحل هدفمند همگی باعث شده تا این بازی تبدیل به عنوانی خاص شود. قطعا ارزش دارد که این عنوان را تجربه کرده و شکم زامبی‌ها را سفره کنید!

 

The Games Machine: امتیاز 86

بطور کلی بازی The Walking Dead: Saints & Sinners یک عنوان عالی در سبک ترس و بقا برای واقعیت مجازی است. نقاط قوت آن حتی از نظر فنی همیشه پایدار و ثابت نیست، اما چالش خوب و ساختار ارائه شده آن می‌تواند تجربه‌ای جالب برای طرفداران این ژانر باشد.

بازی The Walking Dead: Saints & Sinners

 

Gameblog.fr: امتیاز 80

بازی The Walking Dead: Saints & Sinners عنوانی‌ست که بطور اختصاصی برای واقعیت مجازی طراحی شده است. با تشکر از تیم طراحی و سازنده بازی بخاطر ارائه این کیفیت، اکنون با انجام آن، تمامی بازی‌های واقعیت مجازی دیگر در پشت سر این عنوان قرار می‌گیرند. بازی بسیار واقع‌گرایانه طراحی شده و باعث می‌شود بازیکن در این حس غوطه‌ور شود.

 

Millenium: امتیاز 80

استودیو اسکای دنس (Skydance) توانسته با این بازی در سبک زامبی و بقا برای واقعیت مجازی، تحت عنوان «مردگان متحرک» رگ خواب مخاطبین را بدست بیاورد. بجز انتخاب‌های اخلاقی‌ای که ما را در موقعیت آن قرار می‌دهد، بازی دارای موتور بازی‌سازی جالبی است که باعث شده حمله به زامبی‌ها لذت‌بخش شود. حتی اگر یک سری کارهای تکراری، کمبود میزان آزادی در بازی و پایین بودن آی‌کیو نجات‌یافتگان باعث ناراحتی ما شود، با این حال باز هم عاشق این بازی آخر‌الزمانی در شهر نیو اورلانز خواهیم شد.

 

همچنین بخوانید :

VRFocus: امتیاز 80

اگر بصورت پایه‌ای به بازی The Walking Dead: Saints & Sinners نگاه کنیم، این عنوان تجربه‌ای رضایت‌بخش از کشتن زامبی‌ها به شما خواهد داد. بازی‌هایی مثل «آفتاب آریزونا» (Arizona Sunshine) به عنوان یک بازی آرکید زامبی‌کُشی لذت‌بخش است، اما اگر می‌خواهید با عنوانی عمیق‌تر رو به رو شوید، بازی The Walking Dead: Saints & Sinners مناسب شماست. گیم‌پلی بازی حدودا 15 ساعت است و این زمان بستگی به سرعت و روش بازی شما دارد. اتمسفر و فیزیک بازی بطور کلی باعث شده تا این عنوان تجربه‌ای لذت‌بخش باشد.

 

Game Rant: امتیاز 60

اگر اشکالات فنی بازی را کنار بگذاریم، بازی The Walking Dead: Saints & Sinners بطور کلی یک عنوان مناسب برای تجربه بر روی واقعیت مجازی به نسبت سایر بازی‌های ترسناک در این سبک است. سطح رابطه‌ کاربری در بازی به تنهایی می‌تواند مخاطب را وادار کند که این عنوان را روی واقعیت مجازی تجربه کند. با این حال ممکن است سیستم مخفی‌کاری ضعیف بازی یا مبارزات بین انسان‌ها کمی خسته‌کننده به نظر بیاید.

بازی saints & sinners

بطور کلی در این مقاله سعی کردیم تا با ارائه توضیحاتی در مورد تریلر، گیم‌پلی و نمرات منتشر شده از بازی The Walking Dead: Saints & Sinners شما را با محیط بازی و چیزهایی که در آن انتظارتان را می‌کشد آشنا کنیم. همانطور که از نقدها نیز متوجه شدید، این بازی توانسته توجه مخاطبین و منتقدین را با ارائه ایده‌های جدید و خلاقانه به نسبت عناوین قدیمی ساخته شده با اسم «مردگان متحرک» جلب کند. از جمله موارد جذاب گفته شده در مورد بازی، فیزیک جالب آن است که باعث می‌شود مخاطب از انجام آن لذت ببرد. این بازی هم‌اکنون بر روی استیم در دسترس است.

نظر شما درمورد این بازی چیست؟ آیا بازی‌های واقعیت مجازی را تجربه کرده‌اید؟ می‌توانید نظرات خود را با ما در بخش کامنت‌ها در میان بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران4 دیدگاه
avatar
K
.
24 اردیبهشت 1401، 16:20
پاسخ
0
0
In bazi ro daram va alie hastesh
avatar
مسی
.
20 بهمن 1398، 19:30
پاسخ
0
0
سلام معین جان.من اسمم بهزاد هست.نه چرا نارحت باشم!اگر تایید شه مقالات خوبی هستند.میگم تا الان لیست ده بازیساز برتر تاریخ تو این سایت کار نشده است.این را کار کنید.ویدیو هم دارهhttps://watchmojo.com/video/id/12932
avatar
معین نسیم دوست
.
20 بهمن 1398، 20:31
پاسخ
0
0
@مسی
خوش‌وقتم از آشنایی باهات بهزاد جان. چشم این مقاله رو هم می فرستم.
avatar
مسی
.
19 بهمن 1398، 20:17
پاسخ
0
0
معین جان این هم هست10 شوتر سوم شخص برتر تاریخhttps://www.sportskeeda.com/slideshow/gaming-10-best-third-person-shooter-games
avatar
معین نسیم دوست
.
20 بهمن 1398، 09:51
پاسخ
0
0
@مسی
این مقاله رو هم فرستادم. اگه تایید شد چشم مینویسم.
avatar
مسی
.
19 بهمن 1398، 18:53
پاسخ
0
0
سلام معین جان.خسته نباشی.میگم اثر جدید میکامی را در جریانش هستی؟ گوست وایر توکیویک مقاله هست راجع به حدس و گمان ها در رابطه با تریلرش.حالا میدم اگه خوشت اومد و سردبیر تایید کرد کار کنhttps://dailytech.page/2019/06/10/ghostwire-tokyo-guesses-about-shinji-mikamis-new-game-on-the-debut-trailer/
avatar
معین نسیم دوست
.
20 بهمن 1398، 09:48
پاسخ
0
0
@مسی
سلام آقای مسی. خوبی؟ آقا یه مدت کم پیدا بودی حس کردم از ما دلگیری :)) ممنونم بابت معرفی مقاله. در جریانش نبودم. فرستادم برای سایت اگه تایید شد حتما انجامش میدیم.
جدول فروش فیلم ها