دانلود بهترین برنامه های هواشناسی اندروید و iOS

نرم افزار هواشناسی اندروید
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

نصب یک برنامه هواشناسی اندروید یا iOS چه کاربردی دارد؟ آیا این نرم‌افزارها برای همه مفید هستند؟ بهترین برنامه های هواشناسی برای اندروید یا iOS کدام است؟ برای پاسخ به این سوالات با ما همراه باشید.

افراد زیادی عادت دارند صبح قبل از خارج شدن از خانه وضعیت هوای آن روز را چک کنند. می‌دانید این عادت از کجا منشا گرفته است؟ درست است برخی از آن‌ها مشاغلی دارند که وضعیت هوا در طول روز با روزهای آینده در تصمیم‌گیری‌های شغلیشان تاثیرگذار است؛ مانند باغداران و ماهیگیرها. برخی قصد رانندگی، مسافرت یا شرکت در برنامه‌ای مانند آبتنی در ساحل را دارند؛ برای این دو دسته ممکن است وضعیت نامساعد آب‌و‌هوایی منجر به تغییر کلی در برنامه‌هایشان شود.

اما دسته بعد افرادی هستند که چند بار غافلگیر شده‌اند؛ مثلا بدون چتر و بارانی گرفتار رگبار، بارش برف و باران شده‌اند یا شاید حتی در جاده گرفتار بوران شده‌اند یا در حالی که لباس گرم به تن داشته‌اند زیر آفتاب ظهر عرق ریخته‌اند. شما جزو کدام گروه هستید؟ به نظرتان وقتش نرسیده یک برنامه هواشناسی اندروید یا iOS روی تلفن همراهتان نصب کنید؟ با ما همراه باشید تا با بهترین برنامه های هواشناسی اندروید و iOS آشنا شویم.

 

معرفی 10 برنامه هواشناسی اندروید و iOS

در ادامه این مقاله 10 مورد از بهترین برنامه های هواشناسی اندروید یا iOS معرفی شده‌اند و لینک آن‌ها در اختیار شما قرار گرفته است.

1. برنامه Weather Radar and Live Maps – The Weather Channel

نرم افزار هواشناسی اندروید

برنامه Weather Radar and Live Maps تعداد زیادی از داده‌های هواشناسی مانند دما، باد و فاصله دید را به‌طور ساعتی یا روزانه در اختیار شما قرار می‌دهد. پیش‌بینی این نرم‌افزار 10 روزه است. نقشه‌های برهم‌کنشی می‌توانند جدیدترین داده‌های رادار داپلر را نشان دهند تا بارندگی و رویدادهای هواشناسی و هشدارهای شدید هوا نمایش داده شوند. این برنامه هواشناسی اندروید و iOS همچنین شامل ویژگی‌های اشتراک‌گذاری اجتماعی برای بارگذاری تصاویر، توییت‌ها، فیلم‌ها و عکس‌ها برای کاربران است؛ به این ترتیب شما می‌توانید شرایط هواشناسی محلی را برای دیگران ارسال کنید و در این زمینه به آن‌ها آگاهی بدهید.

اپلیکیشن The Weather Channel دارای طراحی زیبایی است. در زمینه این برنامه، عکس‌های خاص موقعیت مکانی و جزییات وضعیت کنونی هوا در یک مکان خاص نمایش داده می‌شود. این برنامه هواشناسی رایگان و دارای آگهی تبلیغاتی است.

دانلود برنامه Weather Radar and Live Maps – The Weather Channel برای اندروید و iOS

2. برنامه هواشناسی Weather by WeatherBug: Real Time Forecast & Alerts

بهترین برنامه هواشناسی اندروید

اگر نیاز است وضعیت آب‌و‌هوایی پیش رو را دنبال کنید، Weather by WeatherBug می‌تواند در این کار به شما کمک کند. در دانلود رایگان، این برنامه هواشناسی اندروید و iOS نه تنها برای بررسی حرکت بارش با استفاده از رادار و اثر داپلر اطلاعاتی ارائه می‌دهد، بلکه می‌تواند پیش‌بینی طوفان، هشدار رعد و برق، اطلاعات مربوط به کیفیت هوا و داده‌های مربوط به درصد ریزگردهای موجود در هوا را در بالای اطلاعات معمول هوا ارائه دهد.

از آنجا که نرم‌افزار Weather by WeatherBug داده‌ها را از سرویس‌های هواشناسی، ماهواره‌ها و ایستگاه‌های ردیابی استخراج می‌کند، می‌تواند همزمان شرایط آب‌و‌هوایی فرا محلی را در زمان فعلی در اختیار شما قرار دهد یا آن را به‌صورت ساعتی و 10 روزه پیش‌بینی کند.

دانلود برنامه Weather by WeatherBug: Real Time Forecast & Alerts برای اندروید و iOS

3. نرم افزار هواشناسی NOAA Weather Radar Live & Alerts

بهترین نرم افزار هواشناسی برای اندروید

آب‌و‌هوا می‌تواند در یک لحظه تغییر کند؛ بنابراین وقتی شرایط دشواری به سمت شما می‌آید، دریافت هشدار مفید خواهد بود. نرم‌افزار رادار NOAA آپالون متعهد می‌شود تصاویر رادار متحرک را به‌طور همزمان بر روی نقشه برنامه برهم‌کنشی، همراه با هر نوع اطلاعات دقیق آب‌و‌هوا که شما از یک برنامه تلفن همراه انتظار دارید به شما ارائه کند.

اما یکی از ویژگی‌های قابل توجه، قابلیت این برنامه هواشناسی اندروید و iOS در ارسال اعلان‌ها در زمان هشدارهای هواشناسی است؛ به‌طوری که شما هرگز از کولاک، هشدار سیل یا سایر شرایط خطرناک غافل نشوید. نسخه iOS این نرم‌افزار با Apple Watch سازگار است؛ بنابراین آن هشدارها به مچ دست شما تحویل داده می‌شود. کاربران اندروید می‌توانند NOAA Weather Radar & Alerts را رایگان دانلود کنند، اما برای حذف تبلیغات، پرداخت 1.99 دلار به صورت درون‌برنامه‌ای لازم است.

دانلود نرم افزار هواشناسی NOAA Weather Radar Live & Alerts برای اندروید و iOS

4. برنامه Yahoo Weather

دانلود بهترین برنامه هواشناسی اندروید

اپلیکیشن زیبای Yahoo Weather دارای رابط کاربری جذابی است که آموزنده و جالب است. این برنامه تصاویری از موقعیت مکانی شما را مطابق با همان ساعت روز و شرایط آب‌و‌هوا در همان لحظه نمایش می‌دهد. همچنین می‌توانید از گزینه مشاهده پیش‌بینی‌های تفصیلی پنج روزه، نقشه‌های راداری برهم‌کنشی، دما و نقشه‌های ماهواره استفاده کنید.

به‌روزرسانی‌ها به منظور یک تجربه یکپارچه در هر دو سیستم عامل، هم‌راستا با طراحی iOS، نرم‌افزار اندروید را نیز ارائه کرده‌اند. سایر برنامه‌ها جزئیات و قابلیت‌های بیشتری در اختیار شما می‌گذارند، اما ارائه دقیق و مختصر Yahoo Weather، به‌طور خاص آن را به یک برنامه کاربردی روزمره کاربرپسند تبدیل می‌کند. فقط تبلیغ نسبتا بزرگی روی این برنامه هواشناسی اندروید و iOS قرار می‌گیرد که با بالا کشیدن انگشت می‌توانید پیش‌بینی جزئی آب‌و‌هوا را بینید.

دانلود برنامه Yahoo Weather برای اندروید و iOS

5. برنامه هواشناسی Weather forecast

دانلود برنامه هواشناسی اندروید

این برنامه اطلاعات دقیق آب‌و‌هوا برای هر زمان و هر مکان را دربردارد و همچنین پیش‌بینی وضعیت هوای محلی، باران، طوفان، یخبندان و برف را گزارش می‌دهد. در این برنامه هواشناسی اندروید و iOS اطلاعات بسیاری وجود دارد که شامل وضعیت آب‌و‌هوا، فشار جو، رطوبت نسبی، فاصله دید، بارش در محدوده‌های مختلف، نقطه شبنم، سرعت و جهت باد و دما است. علاوه بر این‌ها پیش‌بینی هوای ده روز آینده، هفت یا سه روز بعد، فردا و همچنین پیش‌بینی ساعتی هوا را می‌توانید در Weather forecast مشاهده کنید. زمان طلوع و غروب آفتاب نیز در این برنامه هواشناسی اندروید و iOS نمایش داده می‌شود. با این نرم‌افزار نقشه‌های هوا و و انیمیشن‌های رادار آب‌و‌هوا را نیز می‌توانید ببینید و هشدارها را دریافت کنید.

دانلود برنامه هواشناسی Weather forecast برای اندروید و iOS

6. نرم افزار هواشناسی Weather Underground: Local Weather Maps & Forecast

دقیق ترین برنامه هواشناسی اندروید

Weather Underground به شبکه‌ای متشکل از بیش از 30،000 ایستگاه هواشناسی شخصی و آماتور متکی است تا پیش‌بینی‌های واقعی آب‌و‌هوای محلی را ارائه دهد. ویژگی‌های گزارش‌دهی جمعی به شما امکان می‌دهد پیش‌بینی‌های گزارش شده را تأیید کنید و گزارش‌های آب‌و‌هوا و اتفاق‌ها را ارسال کنید. از آنجا که این برنامه هواشناسی اندروید و iOS با استفاده از WunderMap بر‌هم‌کنشی از گزارش‌های جمعی برای تأیید اطلاعات آب‌و‌هوا بهره می‌برد، می‌توانید اطمینان داشته باشید که شرایط گزارش شده در برنامه رایگان Weather Underground، دقیق‌ترین شرایط منطقه شماست.

نقشه دقیق آب‌و‌هوا به شما امکان می‌دهد انواع پوشش‌های اطلاعاتی مختلف را به کار برید. می‌توانید هشدارهای شدید هوا و داده‌های هواشناسی را به‌صورت اعلان در گوشی خود دریافت کنید و پیش‌بینی‌های ساعتی را تا 10 روز آینده داشته باشید.

دانلود نرم افزار هواشناسی Weather Underground: Local Weather Maps & Forecast برای اندروید و iOS

7. نرم افزار AccuWeather Winter weather alerts & forecast radar

دقیق ترین نرم افزار هواشناسی اندروید

AccuWeather  یک برنامه عالی است که پیش‌بینی وضعیت هوا را به صورت ساعتی، روزانه و 15 روزه ارائه می‌دهد. شما می‌توانید این نرم‌افزار را با تقویم خود ادغام کنید. ویژگی MinuteCast حتی پیش‌بینی‌های دقیقه‌ای را برای دو ساعت آینده برای محل‌های مختلف در اختیار شما قرار می‌دهد. به‌دلیل وجود داده‌های پیش‌بینی شده برای بیش از 3 میلیون مکان، دسترسی AccuWeather جامع است. این برنامه هواشناسی اندروید و iOS همچنین شامل هشدارهایی برای وقوع حوادث شدید آب و هوایی مانند برف، رعد و برق، وزش باد شدید یا گردباد است. اگر پیش‌بینی دقیق آب‌و‌هوا را می‌خواهید، Accuweather برای شما مناسب است.

دانلود نرم افزار AccuWeather Winter weather alerts & forecast radar برای اندروید و iOS

8. برنامه Weather & Clock Widget for Android

نرم افزار دقیق هواشناسی اندروید

از طریق این اپلیکیشن با آخرین مشاهدات آب‌و‌هوا و دقیق‌ترین پیش‌بینی وضعیت هوا، به‌روز باشید. شما می‌توانید تلفن همراه یا تبلت خود را با ویجت‌های بسیار زیبا و قابل تنظیم Weather & Clock Widget، شخصی‌سازی کنید؛ آب‌و‌هوای فعلی، پیش‌بینی ساعتی یا روزانه، صور ماه، زمان و تاریخ، رویدادهای تقویم خود و سطح باتری شما نمایش داده می‌شود. با استفاده از این نرم‌افزار با دقیق‌ترین پیش‌بینی‌های ساعتی، 5 روزه و 10 روزه که با ابزارهای ظریف از جمله نمودارها نشان داده می‌شود، برای روزتان تصمیم بگیرید.

این برنامه هواشناسی اندروید محل شما را به‌طور خودکار تشخیص می‌دهد و هشدارهای اطلاع‌رسانی را برایتان ارسال می‌کند. البته شما می‌توانید با نام یا کدپستی‌تان در آن به‌صورت دستی جستجو کنید. درصد رطوبت نسبی، فشار جو، فاصله دید، بارندگی، شاخص اشعه ماوراء بنفش، نقطه شبنم، سرعت و جهت باد با واحدهای مختلف و زمان طلوع و غروب خورشید نیز در این برنامه نشان داده می‌شوند. به‌روزرسانی خودکار در فواصل زمانی 15 یا 30 دقیقه و به‌روزرسانی دستی 1، 3، 6، 9 یا 12 ساعته از دیگر ویژگی‌های این برنامه هواشناسی اندروید است. نقشه‌ها و نمودارهای هواشناسی را نیز می‌توانید در این اپلیکیشن ببینید.

دانلود برنامه Weather & Clock Widget for Android برای اندروید

9. برنامه هواشناسی Transparent clock & weather – forecast & radar

نرم افزار هواشناسی اندروید

این برنامه هواشناسی اندروید هنگام حرکت شما به‌طور خودکار موقعیت مکانیتان را پیگیری می‌کند و گزارش‌های دقیق آب و هوا را در زمان فعلی برایتان ارسال می‌کند. این اپلیکیشن برای ارائه دقیق‌ترین اطلاعات پیش‌بینی وضعیت هوا در هر نقطه از جهان، توسط هزاران ایستگاه آب‌و‌هوا در سراسر دنیا پشتیبانی می‌شود.

در این نرم‌افزار شرایط آب‌و‌هوای زنده، دمای فعلی، کمترین و بیشترین دما، رطوبت، احتمال بارش باران و برف، سرعت و جهت باد و … برای شما نمایش داده می‌شوند. طلوع و غروب آفتاب، وضعیت ماه، پیش‌بینی هوای 10 روز آینده، پیش‌بینی ساعتی برای 72 ساعت پیش رو و پیش‌بینی باد برای 72 ساعت آینده از امکانات این برنامه هواشناسی اندروید است. تصاویر راداری و نمودار آب‌و‌هوا، دسترسی سریع به مهم‌ترین جزئیات آب و هوا را امکانپذیر می‌کند.

با این اپلیکیشن هشدارهای زنده هوا برای شما ارسال می‌شود و تصویر زمینه آن با توجه به شرایط فعلی آب‌و‌هوا به‌طور خودکار تغییر می‌کند. می‌توانید حداکثر 10 مکان در سراسر جهان را اضافه و به‌راحتی آب‌و‌هوا و زمان آن‌ها را پیگیری کنید. همچنین فونت و اندازه را می‌توانید به میل خودتان تغییر دهید.

دانلود برنامه Transparent clock & weather – forecast & radar برای اندروید

10. نرم افزار هواشناسی Weather & Radar USA

نرم افزار دقیق هواشناسی اندروید

با نرم‌افزار رایگان Weather & Radar در هر زمان می‌توانید به‌روز باشید! این برنامه هواشناسی اندروید و iOS پیش‌بینی وضعیت فعلی و آینده را به‌طور ساعتی و روزانه در ایالات متحده و هر مکان دیگر در سراسر جهان نشان می‌دهد. همچنین چشم‌انداز 14 روزه هوا و اطلاعات اسکی و تفریحی ساحلی را به شما نشان می‌دهد. با این اپلیکیشن آخرین جزئیات دما، باران، رعد و برق، احتمال بارندگی، برف، یخبندان، باد، آفتاب و اطلاعات دقیق در مورد فشار هوا، میزان رطوبت و شاخص اشعه ماوراء بنفش در اختیار شما قرار می‌گیرد. این برنامه هواشناسی اندروید و iOS به شما امکان می‌دهد شرایط هواشناسی در زمان فعلی را در شهر، استان، ایالت یا کل کشور ردیابی کنید.

دانلود نرم افزار هواشناسی Weather & Radar USA برای اندروید و iOS

برنامه هواشناسی اندروید

با استفاده از اطلاعات هواشناسی می‌توانید برنامه خود را با دقت آماده کنید، در کارتان موفق‌تر خواهید بود و زندگی بهتری خواهید داشت. با اطلاع از وضعیت هوا در روزهای آینده، از برنامه‌ریزی پروژه‌ها، فعالیت‌ها و رویدادها در فضای باز تا برنامه تعطیلات یا سفرتان قطعا بهتر برگزار خواهد شد.

در حال حاضر چندین برنامه هواشناسی اندروید یا iOS، مانند 10 برنامه مفیدی که در این مقاله معرفی شدند وجود دارند. شما می‌توانید یکی از آن‌ها را روی تلفن همراه یا تبلتتان نصب کنید و از وضعیت آب‌و‌هوایی در روزهای آینده مطلع شوید. آیا ساده‌انگارانه نیست که وجود چنین اپلیکیشن‌هایی را نادیده بگیریم و برنامه‌هایمان را با تخمین پیش ببریم؟ شما چه اپلیکیشنی را برای اطلاع از وضعیت هوا به کار می‌برید؟ به نظر شما بهترین برنامه های هواشناسی کدام‌ها هستند؟

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401