بهترین بازی های پولی اندروید را می توانید بخرید؟ + لینک دانلود

بازی های پولی / بازی پولی اندروید / بازی های پولی اندروید
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

دانلود و نصب یک بازی پولی اندروید از دیدگاه خیلی‌ها غیرضروری است؛ اما بسیاری از این بازی‌ها از جذابیت خاصی برخوردارند و می‌توانند ما را مجاب به پرداخت هزینه کنند.

خیلی از افراد به پرداختن پول در ازای نصب بازی بر روی گوشی هوشمند خود اعتقاد نداشته و بر این باورند که برنامه‌ها و اپلیکیشن‌ها باید به صورت رایگان ارائه شوند. هم اکنون نیز با اینکه نصب اکثر بازی‌ها به صورت رایگان و یا در ازای هزینه بسیار کمی امکان‌پذیر است، ارائه بازی پولی هم در دستور کار برخی استودیوهای بازی قرار می‌گیرد. گرچه این بازی‌ها نسبت به بازی‌های رایگان طرفدار کمتری دارند، اما برخی از آن‌ها با جذابیت خاص خود کاربران را وادار به خرید کردن می‌کنند. از این رو، پلازا تصمیم دارد در ادامه این مطلب 10 بازی پولی اندروید را خدمت شما معرفی کند. با ما همراه باشید.

دانلود بازی پولی اندروید

آنچه در این مقاله می‌خوانید:‌

 • بهترین بازی های پولی اندروید
  • بازی Stardew Valley
  • بازی Vectronom
  • بازی پولی Holedown
  • بازی Downwell
  • بازی پولی JYDGE
  • بازی پولی Teslagrad
  • بازی های The Room series
  • بازی Suzy Cube
  • بازی پولی Oddmar
  • بازی پولی Mini Metro

 


بهترین بازی های پولی اندروید


در ادامه به معرفی 10 بازی پولی اندروید می‌پردازیم.

 

بازی Stardew Valley

بهترین بازی های پولی اندروید

قیمت: 7.99 دلار

اولین بازی در فهرست بهترین بازی‌های پولی اندروید ما Stardew Valley نام دارد. این بازی یکی از معروف‌ترین بازی‌های شبیه‌ساز کشاورزی است که به شما اجازه می‌دهد مزرعه خود را گسترش داده و طبق انتخاب‌های خودتان بازی را پیش ببرید. داستان این بازی از آنجایی شروع می‌شود که کاراکتر شما به شهر Pelican می‌رسد و تصمیم می‌گیرد که به مزرعه ساده پدر بزرگ خود رسیدگی کند.

نکته‌ای که Stardew Valley را به یک بازی جذاب تبدیل می‌کند آزادی در نظر گرفته شده برای کاربر است تا بتواند بازی را بر حسب سلیقه خود پیش ببرد. معمولا در بازی‌های ایفای نقشی مثل ساختن مزرعه، تنها مدیریت منابع و محصولات بر عهده کاربر خواهد بود، اما در دره استاردو اتفاقات هیجان‌انگیز دیگری نیز رخ می‌دهد. این بازی شما را قادر می‌سازد علاوه بر کاشت و برداشت محصول، با بالا رفتن سطح بازی از ابزارآلات مختلف استفاده کنید، به ماهی گیری بروید، با رفتن به شهر رابطه خوبی با مردم شهر برقرار کنید و یا حتی در صورت تمایل ازدواج کنید.

دانلود بازی Stardew Valley برای اندروید

 

بازی Vectronom

بازی فکری پولی اندروید

قیمت: 5.49 دلار

Vectronom یک بازی پازلی مبتنی بر ریتم است که با رنگ‌های درخشان و موسیقی متن جذاب از شما پذیرایی می‌کند. کار اصلی شما در این بازی پیروی از موزیک متن و به حرکت در آوردن جسمی مکعبی در یک دنیای فانتزی و مسیرهای مختلف بر اساس ریتم موزیک خواهد بود. در واقع، مسیرهای پیش‌بینی شده در این بازی برای حرکت دادن جسم مکعبی ثابت نبوده و با توجه به موزیک متن تغییر خواهند کرد.

وکترونوم که پیش از معرفی به عنوان یک بازی پولی اندروید، برای پلتفرم بازی آنلاین Steam و همچنین Nintendo Switch ارائه شده بود، 31 مرحله مختلف را شامل شده که هر کدام از آن‌ها دارای تم مخصوص خود و تله‌ها و موانع متفاوت هستند. طراحان این بازی همچنین در نظر دارند تا مراحلی را بر مبنای موزیک‌های ارسالی کاربران به بازی اضافه کنند که این اقدام می‌تواند جذابیت آن را دوچندان کند.

دانلود بازی Vectronom برای اندروید

 

بازی پولی Holedown

بهترین بازیهای پولی اندروید

قیمت: 3.99 دلار

Holedown یکی دیگر از بازی‌های جذاب پولی اندروید است که شما را وادار می‌سازد عمق سیارات را بشکافید. در این بازی پولی شما وظیفه خواهید داشت تا با پرتاب توپ‌ها، آجرهای روبه‌روی خود را منهدم کرده و به عمق سیاره برسید. هر آجر دارای یک درجه نابودی است که این درجه بیانگر شلیک‌های مورد نیاز برای نابودی آن است. فهم و درک Holedown بسیار آسان بوده، اما این به معنای سادگی این بازی جذاب نیست؛ چراکه بعد از گذشت مدت کوتاهی متوجه خواهید شد که حتما باید از استراتژی‌های خاصی برای رسیدن به مراحل بالاتر استفاده کنید.

در مسیر بازی، کریستال‌هایی وجود دارند که در صورت جمع آوری می‌توانید از آن‌ها برای ارتقا تعداد توپ‌های هر شلیک و یا افزایش تعداد شلیک‌های هر مرحله استفاده کنید. بهره گرفتن از این کریستال‌ها برای مراحل سخت‌تر بازی الزامی بوده، اما همچنین به شما کمک خواهد کرد که مراحل اولیه را نیز کمی راحت‌تر پشت سر بگذارید.

دانلود بازی Holedown برای اندروید

 

بازی Downwell

دانلود بازی های پولی اندروید

قیمت: 0.99 دلار

Downwell از جمله بازی‌های هیجان‌انگیز و ماجراجویانه است که کاراکتر اصلی آن در اعماق چاه‌ها به دنبال جواهرات نهفته در سنگ‌ها می‌گردد. شما برای دست یافتن به این جواهرات که در قالب سنگ‌های قرمز قابل مشاهده هستند، باید به اعماق چاه‌های تاریک سفر کرده، سنگ‌های سر راهتان را نابود کنید و به مبارزه با موجودات مرموز حاضر در چاه بپردازید. در این بازی پولی اندروید فروشگاه‌هایی پیش‌بینی شده‌اند که از طریق آن‌ها می‌توانید سلاح‌های جدید خریداری کرده و با قدرت بیشتر به در هم شکستن موانع، یافتن جواهرات مخفی و نابودی موجودات مزاحم بپردازید.

Downwell در واقع یک جنگ برای بقا است؛ چراکه کاراکتر شما دائما در حال سقوط بوده و هرچه بیشتر موفق شوید که جان آن را در حالت سقوط حفظ کنید، امتیاز بیشتری کسب خواهید کرد و با از دست دادن جان مبارز خود دوباره به ابتدای بازی باز خواهید گشت.

دانلود بازی Downwell برای اندروید

 

بازی پولی JYDGE

خرید بازی های پولی اندروید

قیمت: 5.99 دلار

بازی JYDGE در زمان آینده طراحی شده است. در این بازی زمانی که گروه‌های جنایتکار با اقدامات خشن خود بی‌عدالتی را در سراسر دنیا گسترش می‌دهند، شما به عنوان JYDGE، یک نیروی سایبرنتیک که به تفنگی بزرگ مسلح است، وظیفه دارید تا عدالت را به جهان بازگردانید.

در هر مرحله از این بازی چالش‌های مختلفی پیش روی شما قرار می‌گیرد که پیروز شدن بر آن‌ها برای به پایان رسیدن مرحله الزامی خواهد بود. در این بازی پاداش‌هایی نیز برای تمام کردن مراحل، دوباره بازی کردن آن‌ها و نابودی آشیانه‌های دشمن در نظر گرفته شده است که می‌توانید از این پاداش‌ها برای ارتقای کاراکتر خود استفاده کنید.

دانلود بازی JYDGE برای اندروید

 

بازی پولی Teslagrad

خرید بازی های پولی اندروید

قیمت: 4.99 دلار

بازی پولی دیگری که در فهرست ما قرار می‌گیرد، Teslagrad خواهد بود. اگر از طرفداران بازی‌های معمایی هستید، حتما دانلود و نصب این بازی را به شما توصیه می‌کنیم. اتفاقات این بازی در یک شهر ساختگی به نام Teslagrad رخ می‌دهد که این شهر بخشی از امپراطوری Elektropia است. شما در این بازی نقش پسر جوانی را خواهید داشت که توسط گارد پادشاهی در داخل برج کهن تسلا تحت تعقیب قرار گرفته است. در این برج شما تکنولوژی قدیمی تسلامنسر را کشف می‌کنید که در گذشته‌ها جادوگران برای کنترل الکترومغناطیس از آن استفاده می‌کرده‌اند و پس از آن معما‌ها و چالش‌های فراوانی پیش روی شما قرار می‌گیرد.

دانلود بازی Teslagrad برای اندروید

 

بازی های The Room series

بهترین بازی های پولی اندروید

قیمت: 0.99 دلار برای نسخه اول و دوم / 3.99 دلار برای نسخه سوم

سری بازی‌های Room از معروف‌ترین بازی‌های معمایی اندروید به حساب می‌آیند. در هر سری از این بازی شما باید معماهای سه بعدی که از پیش تعیین شده‌اند را حل کنید. آخرین نسخه از این بازی پولی هم اکنون نسخه The Room: Old Sins است؛ اما اگر سابقه بازی کردن هیچ یک از نسخه‌های بازی را ندارید، به شما توصیه می‌شود که از نسخه اول بازی شروع کنید.

مسلما The Room series در بین بهترین بازی‌های تاریخ اندروید قرار می‌گیرد. بنابراین، بدون شک می‌توانیم به شما اطمینان دهیم که از دانلود این بازی پشیمان نخواهید شد. علیرغم معماهای سخت، درک و گیم پلی بازی بسیار آسان بوده و تمامی افراد در گروه‌های مختلف سنی می‌توانند با نصب هر نسخه از The Room series از بازی کردن و حل معماهای مرموز لذت ببرند.

دانلود بازی The Room

دانلود بازی The Room 2

دانلود بازی The Room 3

 

بازی Suzy Cube

بهترین بازی های پولی اندروید

قیمت: 3.99 دلار

بازی پولی اندروید Suzy Cube یکی از بهترین بازی‌های سه بعدی در پلتفرم موبایل به حساب می‌آید. در این بازی که ظاهری شبیه به Super Mario 3D World دارد، با استفاده از کنترل‌های تعبیه شده قادر خواهید بود در محیط سه بعدی بازی که دشمنان نیز شما را همراهی می‌کنند حرکت کرده، بپرید و خودتان را قوی‌تر کنید. در هر مرحله از بازی 3 ستاره مخفی وجود دارد که پیدا کردن آن‌ها پاداشی را برای شما به همراه خواهد داشت. برای هر مرحله از بازی Suzy Cube زمان خاصی در نظر گرفته شده است و اگر شما پیش از اتمام زمان موفق به پایان رساندن مرحله شوید، زمان اضافی به سکه‌هایتان افزوده خواهد شد و به ازای هر 100 سکه نیز یک جان اضافی برای شما در نظر گرفته می‌شود.

دانلود بازی Suzy Cube برای اندروید

 

بازی پولی Oddmar

برترین بازی های پولی اندروید

همچنین بخوانید :

قیمت: 4.99 دلار

Oddmar یک بازی پولی اکشن و ماجراجویی برای پلتفرم اندروید است که سطح انتظارات شما را از بازی موبایل بالا می‌برد. این بازی از وایکینگ جوانی حکایت دارد که توسط قبیله خود رانده شده و نیاز دارد تا برای به دست آوردن جایگاهش خود را یک بار دیگر به آن‌ها ثابت کند. سرانجام، زمانی که فرصت مناسب برای این وایکینگ جوان پیش می‌آید، معماها و چالش‌های کوچک و بزرگی پیش روی وی قرار می‌گیرند که حل کردن آن‌ها بر عهده شما خواهد بود.

دانلود بازی Oddmar برای اندروید

 

بازی پولی Mini Metro

بهترین بازی های پولی اندروید

قیمت: 0.99 دلار

آخرین بازی پولی اندروید حاضر در فهرست ما Mini metro نام دارد که با سبک خاص خودش می‌تواند ساعت‌ها شما را به گوشی هوشمندتان خیره کند. وظیفه شما در این بازی معمایی و هیجان‌انگیز ساخت مسیرهای ریلی برای یک شبکه مترو درحال گسترش است.

درواقع، Mini Metro یک بازی بی‌پایان بوده که به شما اجازه می‌دهد با نقشه‌های ساختگی و یا حتی نقشه‌هایی از شهرهای دنیای واقعی به بازی کردن بپردازید. کار شما در این بازی با متصل کردن دو ایستگاه مترو به یکدیگر آغاز خواهد شد و زمانی که این ارتباط صورت گرفت، مسافران برای سوار شدن به مترو صف خواهند بست. با اتمام کار شما در هر ایستگاه، مسیر بعدی مسافران و ایستگاه بعدی روی نقشه مشخص خواهد شد و شما بار دیگر مسئول متصل کردن ایستگاه مورد نظر به خطوط مترو خواهید شد.

دانلود بازی Mini Metro برای اندروید

 

امیدواریم از ارائه این مطلب لذت برده باشید. نظر شما در مورد بازی‌های پولی چیست؟ آیا حاضرید در ازای نصب بازی روی گوشی هوشمندتان هزینه بپردازید؟ جای کدام بازی پولی را در فهرست بالا خالی می‌بینید؟ در صورت تمایل می‌توانید در بخش نظرات با ما همراه باشید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402