11 برنامه تعبیر خواب برای اندروید + لینک دانلود

بهترین برنامه تعبیر خواب
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در این مقاله قصد داریم 11 برنامه تعبیر خواب را معرفی کنیم. علاوه بر این، لینک دانلود آن‌ها و چگونگی کارکرد هر یک نیز قرار داده می‌شود.

همه انسان‌ها در طول شب خواب‌هایی می‌بینند که بعضی از آن‌ها رویای صادقه بوده و دارای مفهوم و معنی خاصی است. حتما برایتان اتفاق افتاده است که خوابی دیده‌اید که مفهوم و تعبیر آن برایتان نامشخص باشد و نیاز به یک فرد حرفه‌ای برای تعبیر خواب داشته باشید. در گذشته برای تعبیر خواب از کتاب‌های افرادی همچون دانیال نبی، جابر مغربی، ابن سیرین و… استفاده می‌کردند و یا از یک فرد مسن درباره تعبیر خواب سوال می‌پرسیدند. امروزه اما برنامه‌های تعبیر خواب بسیاری برای پلتفرم‌های موبایل طراحی شده‌اند که به راحتی و در هر ساعتی از شب می‌توانید با استفاده از گوشیتان، در لحظه تعبیر خواب خود را پیدا کنید. با پلازا همراه شوید؛ زیرا در زیر فهرستی از 11 برنامه تعبیر خواب را برایتان معرفی می‌کنیم.

برنامه تعبیر خواب

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 • بهترین برنامه ‌های تعبیر خواب اندروید
  • برنامه تعبیر خواب امین
  • اپلیکیشن تعبیر خواب بنفش
  • نرم افزار تعبیر خواب جامع
  • برنامه تعبیر خواب واقعی کامل و جامع
  • اپلیکیشن تعبیر خواب
  • برنامه تعبیر خواب امام صادق، ابن سیرین و یوسف
  • نرم افزار تعبیر خواب حرفه ای
  • اپلیکیشن تعبیر خواب پیشرفته
  • برنامه تعبیر خواب دقیق
  • برنامه فال حافظ (تعبیر خواب + طالع بینی)
  • برنامه تعبیر خواب طلایی

 


بهترین برنامه ‌های تعبیر خواب اندروید


در ادامه با برخی از بهترین برنامه‌های تعبیر خواب اندروید آشنا خواهیم شد.

 

برنامه تعبیر خواب امین

برنامه تعبیر خواب

اولین اپلیکیشن تعبیر خوابی که در این مقاله به شما معرفی می‌کنیم، برنامه تعبیر خواب امین است. طراحی اصلی این برنامه بر اساس 7 کتاب مختلف تعبیر خواب بوده که شامل کتاب‌هایی از امام صادق علیه السلام، آنلی بیتون، ابراهیم بن عبدالله کرمانی، خالد بن علی بن محمد العنبری، محمد ابن سیرین بصری جابر مغربی، منوچهر تهرانی و لوک اویتنهاو است. در نتیجه برای تعبیر خوابتان، توضیحات جامع و کاملی را از هر یک از این کتاب‌ها دریافت خواهید کرد. برای این کار کافی است که کلمه‌های مرتبط به خوابتان را در فهرست برنامه که به صورت لیستی از حروف الفبا طراحی شده، جستجو کرده و تعبیر خواب خود را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن تعبیر خواب امین برای اندروید

 

اپلیکیشن تعبیر خواب بنفش

بهترین برنامه تعبیر خواب

یکی دیگر از برنامه‌های تعبیر خواب، برنامه بنفش است که طراحی آن بر اساس 8 کتاب مختلف تعبیر خواب است و 3600 موضوع مختلف را دربرمی‌گیرد. کتاب‌هایی که بر اساس آن‌ها این برنامه تعبیر خواب شکل گرفته شامل کتاب‌هایی از محمد ابن سیرین، امام صادق علیه السلام، کتاب تعبیر خواب در پرتو قرآن و سنت، کتاب تعبیر خواب فروید، اصول دانیال پیغمبر، جمیل الدلایل، دستور ابراهیم کرمانی و تعبیر خواب منهاج التعبیر خالد اصفهانی است. برای استفاده از این برنامه تعبیر خواب نیز فقط باید کلمات مختلف موجود در خوابتان را در فهرست کلمات این برنامه جستجو کنید. همچنین این برنامه بر روی گوشی‌هایی با اندروید 2.2 و بالاتر قابل نصب است.

دانلود برنامه بنفش برای اندروید

 

نرم افزار تعبیر خواب جامع

بهترین برنامه تعبیر خواب

برنامه تعبیر خواب جامع نیز از دیگر برنامه‌های تعبیر خواب است که در این مقاله قصد معرفی آن را داریم. این برنامه دارای فهرستی از تعبیرهای خواب است که شما می‌توانید از طریق لیست حروف الفبا، کلمه مورد نظرتان را نوشته و تعبیرهای خوابتان را مشاهده کنید. این برنامه تعبیر خواب، دارای رابط کاربری ساده و راحت است که به راحتی می‌توانید مفهوم خوابتان را پیدا کنید. همچنین برای گوشی اندروید 2.3 و بالاتر قابل نصب و استفاده است.

دانلود برنامه تعبیر خواب جامع برای اندروید

 

برنامه تعبیر خواب واقعی کامل و جامع

دانلود برنامه تعبیر خواب اندروید

این برنامه تعبیر خواب به این دلیل در فهرست پلازا قرار دارد که از محبوب‌ترین، حرفه‌ای‌ترین و دقیق‌ترین برنامه‌های تعبیر خواب به شمار می‌رود. این اپلیکیشن 4000 موضوع مختلف تعبیر خواب را شامل می‌شود که شما را از استفاده سایر برنامه‌های تعبیر خواب بی‌نیاز می‌کند. یکی از نکات خوب این برنامه، فونت زیبا و گرافیک قابل قبول آن است. همانند سایر برنامه‌ها می‌توانید با جستجوی کلمات مربوط به خوابتان در فهرست، معنی خوابتان را پیدا کنید. همچنین امکان به اشتراک گذاشتن خوابتان را با دیگر دوستانتان خواهید داشت.

دانلود اپلیکیشن تعبیر خواب واقعی کامل و جامع برای اندروید

 

اپلیکیشن تعبیر خواب

دانلود برنامه تعبیر خواب اندروید

برای طراحی اپلیکیشن تعبیر خواب از بسیاری از کتاب‌های تعبیر خواب استفاده شده است. این کتاب‌ها شامل کتاب‌های تعبیر خوابی از امام صادق علیه السلام، یوسف نبی، خالد اصفهانی، دانیال نبی، ابراهیم کرمانی، منوچهر مطیعی، علامه مجلسی، اسماعیل بن اشعت، جابر مغربی، محمد بن سیرین، ابن عباس، تام چت ویندرا، فروید، آنلی بیتون، کتاب سرزمین رویاها و کتاب‌های دیگری نیز می‌شود. از نکات خوب این برنامه، حجم آن است که فقط 8 مگابایت است و بر روی هر گوشی قابل نصب است.

دانلود اپلیکیشن تعبیر خواب برای اندروید

 

برنامه تعبیر خواب امام صادق، ابن سیرین و یوسف

اپلیکیشن تعبیر خواب اندروید

از دیگر برنامه‌های خوب، کاربردی و البته دقیق برای تعبیر خواب، نرم افزار تعبیر خواب امام صادق، ابن سیرین و یوسف است. البته گفتنی است که طراحی برنامه فقط بر اساس کتاب‌های امام صادق، ابن سیرین و یوسف نبی نبوده و در کل از 11 کتاب تعبیر خواب مختلف استفاده کرده است که شامل موارد خارجی همچون آنلی بیتون و سرزمین رویاها می‌شود. نصب این برنامه رایگان بوده و تا به حال 5000 نفر آن را نصب و استفاده کرده‌اند. همچنین همانند سایر برنامه‌ها، برای جستجو کلمات خوابتان باید به فهرست الفبایی آن مراجعه کنید.

دانلود نرم افزار تعبیر خواب امام صادق، ابن سیرین و یوسف برای اندروید

 

نرم افزار تعبیر خواب حرفه ای

اپلیکیشن تعبیر خواب آیفون

این برنامه تعبیر خواب با سایر برنامه‌های تعبیر خوابی که معرفی کردیم، یک فرق مهم دارد و آن این است که در برنامه‌های قبلی و نیز کتاب‌های تعبیر خواب، تعبیری برای رویدادها و مسائل امروزی نیامده است؛ اما در این مجموعه منحصربه‌فرد، تعبیرهای قدیم و جدید در یک برنامه وجود دارند. برای مثال تعبیر خواب‌هایی با موضوعات خودرو، اسکیت‌سواری، ولنتاین، بیمارستان، دانشگاه و هزاران موارد دیگر را به راحتی می‌توانید پیدا کنید. حجم برنامه فقط 2 مگابایت بوده و 200 هزار کاربر نیز از آن استفاده می‌کنند.

دانلود برنامه تعبیر خواب حرفه ای برای اندروید

 

اپلیکیشن تعبیر خواب پیشرفته

بهترین اپلیکیشن تعبیر خواب

خواب دیدن مسئله مهمی است که به راحتی نباید از کنار آن بگذرید؛ زیرا هر خوابی دارای معنا و مفهوم خاص خود است. همچنین هر خوابی دارای ریشه قرآنی و علمی است. به همین دلیل، در طراحی این برنامه از کتاب‌های دانشمندان قدیمی، امام صادق علیه السلام، تعبیرهای قرآنی، اصول دانیال نبی و… در کنار کتاب‌های تعبیر خواب علمی و خارجی افرادی همچون فروید استفاده شده است. همچنین این برنامه تعبیر خواب 4000 موضوع مختلف را شامل می‌شود. علاوه بر این، امکان به اشتراک گذاشتن تعبیرهای خوابتان و نیز اضافه کردن آن‌ها به فهرست علاقه‌مندی‌ها نیز وجود دارد.

دانلود اپلیکیشن تعبیر خواب پیشرفته برای اندروید

 

برنامه تعبیر خواب دقیق

بهترین اپلیکیشن تعبیر خواب

یکی دیگر از برنامه‌های تعبیر خواب، اپ تعبیر خواب دقیق است که 3600 موضوع مختلف خواب را برای تعبیر در خود دارد. این فهرست خواب‌ها شامل موارد قدیمی و نیز جدیدی مانند خواب مار، خواستگاری، رانندگی، مرگ، پول و… می‌شود. همچنین می‌توانید تعابیر قرآنی و علمی هر یک از خواب‌هایتان را نیز بخوانید. این برنامه 7 مگابایتی در حال حاضر 10 هزار کاربر فعال دارد.

دانلود نرم افزار تعبیر خواب دقیق برای اندروید

 

برنامه فال حافظ (تعبیر خواب + طالع بینی)

نرم افزار تعبیر خواب گوشی

این اپلیکیشن تعبیر خواب جزء کامل‌ترین و محبوب‌ترین برنامه‌ها است که تعبیر خواب و طالع بینی را در یک برنامه با حجمی بسیار کم قرار داده است. از ویژگی‌های خاص این برنامه می‌توان به فال حافظ، طراحی مدرن، کیفیت بالا، تعبیر خواب با موضوعات متنوع و جامع، حجم کم، رابط کاربری آسان و البته بدون تبلیغات اشاره کرد. این برنامه 4 مگابایتی را به صورت رایگان می‌توانید نصب کنید.

 

برنامه تعبیر خواب طلایی

نرم افزار تعبیر خواب گوشی

یکی دیگر از برنامه‌های جامع تعبیر خواب، نرم افزار تعبیر خواب طلایی است که شامل 10 هزار تعبیر خواب مختلف می‌شود. استفاده از این برنامه ساده بوده و فقط باید به لیست حروف الفبای آن رفته و در آنجا کلمات مربوط به خوابتان را جستجو کنید. حجم برنامه نیز کم بوده و فقط 5 مگابایت است. نکته مثبت این برنامه این است که توضیحات خواب‌ها با زبانی راحت و ساده و قابل فهم گفته شده و مانند کتاب‌های تعبیر خواب قدیمی، گنگ و کمی نامفهوم نیست.

دانلود نرم افزار تعبیر خواب طلایی برای اندروید

 

در این مقاله 11 برنامه تعبیر خواب برای اندروید را معرفی کردیم و نکات خاص و ویژگی‌های هر یک از برنامه‌ها نیز گفته شد. همچنین لینک دانلود هر یک از برنامه‌های تعبیر خواب را برایتان قرار دادیم. خوشحال می‌شویم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران2 دیدگاه
avatar
Ali Saba
.
15 شهریور 1399، 12:34
پاسخ
0
0
برنامه های تعبیر خواب دیگه‌ای هم وجود داره که می‌تونستید معرفی کنید
avatar
سروناز
.
15 شهریور 1399، 12:33
پاسخ
0
0
با تشکر از مقاله خوب و مفیدتون
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400