بررسی بازی Resident Evil 3 Remake ؛ داستان، گیم پلی و نمرات منتقدین

بازی Resident Evil 3 Remake
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بالاخره کمپانی کپ‌کام به درخواست هواداران پاسخ داد و بازی Resident Evil 3 Remake را در تاریخ 14 فروردین 1399 منتشر کرد. در این مقاله به بررسی داستان، تریلر و نمرات منتقدین می‌پردازیم. با پلازا همراه باشید.

بعد از موفقیت بزرگ بازی Resident Evil 2 Remake در سال 2019 که فروش جهانی رزیدنت اویل 2 اصلی را شکست، کپ‌کام تصمیم گرفت تا به دنبال نسخه بعدی این بازسازی‌ها برود. بازی Resident Evil 3: Nemesis که جدیدترین عنوانِ بازسازی شده است، قرار است در این نسخه دچار تغییرات بسیاری شود؛ مثل تغییر زاویه دوربین و سیستم مبارزه مانند همان‌چیزی که در رزیدنت اویل 2 ریمیک شاهد بودیم. موتور بازی‌سازی نیز قرار است همان انجین قدرتمند RE Engine باشد تا همه جزئیات را شبیه به واقعیت بسازد؛ اما کپ‌کام تغییرات هوشمندانه‌ای در رزیدنت اویل 3 ریمیک به وجود آورده که آن را از رزیدنت اویل 2 ریمیک هم جذاب‌تر می‌کند. در ادامه به بررسی داستان، گیم پلی و نمراتی که منتقدین به بازی Resident Evil 3 Remake دادند می‌پردازیم.

بازسازی رزیدنت اویل 3

 

 


داستان بازی رزیدنت اویل 3 ریمیک


داستان بازی هم‌زمان با اتفاقات رزیدنت اویل 2 رخ می‌دهد.

 

بازی رزیدنت اویل 3: نمسیس

شهر راکون سیتی گرفتار یک فاجعه عظیم شده و حالا یکی از اعضای S.T.A.R.S که جیل ولنتاین نام دارد، در این شهر گیر افتاده است. کمپانی آمبرلا (Umbrella) که در شهر راکون سیتی در حال انجام یک سری آزمایش‌های محرمانه بود، باعث وقوع فاجعه‌ای شد که ممکن بود به انقراض انسان‌ها منجر شود. جیل ولنتاین به همراه تیم استارز درحال تلاش بود تا از این آزمایش‌های محرمانه سر در بیاورد و آنها را افشا سازد؛ اما خود را در مخمصه‌ای جدید و خطرناک می‌اندازد. ویروس جدیدی ساخته شده که باعث می‌شود تا انسان‌ها به یکدیگر حمله کنند و از طریق این ویروس، هیولایی قدرتمند به وجود آمده که فقط یک هدف دارد؛ نابود کردن اعضای استارز که جیل نیز یکی از آن‌هاست. نام این هیولا، نمسیس (Nemesis) است.

نمسیس که از طریق ویروس T ساخته شده، نسخه کشنده‌تر تایرنت Mr. X است که در رزیدنت اویل 2 شاهد آن بودیم. نمسیس در تمام مدت به دنبال جیل خواهد بود؛ پس جیل زمانی برای استراحت یا مکانی برای مخفی شدن ندارد. همچنین نمسیس نسبت به Mr. X راه‌های بیشتری را برای ظاهر شدن مقابل جیل بلد است و به این راحتی هم دست از سر او برنمی‌دارد!

بازسازی رزیدنت اویل 3

در ادامه جیل با مزدوری به نام کارلوس الیویرا (Carlos Oliveira) آشنا می‌شود که او هم قصد پرده برداشتن از جنایت‌های آمبرلا را دارد. کاراکتر کارلوس نیز مثل جیل دچار تغییرات ظاهری زیادی شده است؛ اما کسانی که نسخه اصلی را بازی کرده‌اند، باید او را بشناسند. سازندگان اعلام کردند که شخصیت کارلوس از قصد خشن‌تر و سرسخت‌تر طراحی شده تا به جیل این حس را بدهد که دوستی قابل اعتماد است و می‌تواند به او تکیه کند.

پس از انتشار خبر ساخت رزیدنت اویل 3 ریمیک، آپدیتی برای رزیدنت اویل 2 ریمیک منتشر شد. در این آپدیت، جیل برای رابرت کندو (Robert Kendo) نامه‌ای در مغازه اسلحه فروشی گذاشته بود و اگر شما آن نامه را پیدا کنید، اچیومنتی برای شما باز خواهد شد که در آن تصویری از حضور جیل در کنار رابرت می‌بینید.

 


تریلر بازی Resident Evil 3 Remake


در ویدیوی زیر می‌توانید اولین تریلر منتشر شده از بازی رزیدنت اویل 3 را با زیرنویس فارسی از تیم پلازا تماشا کنید و با فضای آن بیشتر آشنا شوید.

 

در این قسمت نیز می‌توانید آخرین تریلر منتشر شده از بازی را مشاهده کنید. این تریلر حدود 30 ثانیه است و صحنه‌هایی جذاب از بازی رزیدنت اویل 3 ریمیک و بخش چند نفره بازی یعنی Resident Evil: Resistance را نشان می‌دهد. در ادامه به توضیح این بخش چند نفره نیز خواهیم پرداخت.

 


گیم‌پلی بازی رزیدنت اویل 3 ریمیک


مانند رزیدنت اویل 2 ریمیک، رزیدنت اویل 3 ریمیک نیز شامل تغییرات بسیار زیادی شده است. گیم‌پلی بازی به کلی تغییر کرده و زاویه دوربین به‌جای نمای کلی که در سری اصلی بود، این بار پشت شانه کاراکتر است. با اینکه این مجموعه بازی‌ها در دسته‌بندی «ترسناک» قرار می‌گیرند، اما رزیدنت اویل 3 بیشتر از دو نسخه قبلی خود، عناصر بازی‌های اکشن را داشت. این ویژگی در نسخه ریمیک نیز رعایت شده است. به مانند نسخه قبل، این بازی هم از سیستم ذخیره‌سازی جدید استفاده می‌کند. البته اگر درجه سختی بازی را بالا ببرید، ذخیره کردن بازی فقط با استفاده از جوهر و ماشین تحریر امکان پذیر خواهد بود تا تجربه‌ای نزدیک به سری اصلی داشته باشید.

 

رزیدنت اویل ۳

طبق تجربه‌ای که از انجام این بازی بدست آمده، زامبی‌ها در بازی با چند تیر از پا در می‌آیند نه با یک تیر؛ این بدان معناست که همواره باید حواستان باشد که چه تعداد خشاب دارید. همچنین باید دقت کنید که در زمان تیراندازی، دقیق هدف بگیرید تا هم تاثیر شلیک بالا برود و هم مهمات هدر نرود. «فرار کردن» نیز مانند قدیم یکی از گزینه‌های شما هنگام مواجهه با نمسیس است؛ پس در این مواقع نیز بهتر است گلوله‌های خود را برای موقعیت‌های ضروری‌تر نگه‌دارید.

 


مود جدید Resident Evil: Resistance


در این بخش به معرفی Mode جدید بازی یعنی Resident Evil: Resistance می‌پردازیم.

رزیدنت اویل 3 فقط دارای بخش داستانی تک نفره نخواهد بود. همان‌طور که طی کنفرانس سونی مطرح شد، این بازی همراه با اسپین‌آف دیگری از این مجموعه با نام «رزیدنت اویل: مقاومت» منتشر خواهد شد.
«رزیدنت اویل: مقاومت» یک بازی آنلاین 4 در برابر 1 است که در آن 4 بازمانده از حوادث راکون سیتی باید از موانعی که یک نفر مقابل آن‌ها می‌چیند عبور کنند؛ در بازی، آن یک نفر «نابغه» یا مسترمایند (Mastermind) نام دارد. مسترمایند می‌تواند زامبی‌های آلوده به ویروس را به جنگ با 4 نفر بفرستد و در هرجای محیط تله کار بگذارد. موجوداتی که در این بازی استفاده می‌شوند همگی از سری رزیدنت اویل هستند؛ مانند Licker که از رزیدنت اویل 2 به یاد دارید. همچنین کنترل دوربین‌های مداربسته محیط نیز از قابلیت‌های مسترمایند است که می‌تواند به وسیله آن محل قرارگیری 4 نفر دیگر را شناسایی کند. همچنین این شخص می‌تواند کنترل زامبی‌ها را در دست بگیرد و مستقیما وارد عمل شود. یکی از این شخصیت‌های مهاجم در بازی Mr. X است که تحت کنترل مسترمایند به بازمانده‌ها حمله می‌کند.

دانلود بازی رزیدنت اویل 3 ریمیک

بازمانده‌ها نیز به جای مبارزه با تک تک زامبی‌ها، می‌توانند از محیطی که در آن هستند فرار کنند تا برنده شوند. هرکدام از بازمانده‌ها قدرت و مهارت خاص خود را دارند که برای پیروز شدن در بازی، باید از همه آن‌ها استفاده کرد. این مهارت‌ها شامل قدرت حمله بالا، میزان نوار سلامتی بالا، توانایی در هک کردن (مثلا هک کردن دوربین‌های مداربسته تا مسترمایند نتواند آن‌ها را پیدا کند)، تیر نامحدود یا باتوم برقی است. بازی بصورت مرحله‌ای انجام می‌شود؛ بدین صورت که بازیکنان باید به پایان مرحله 3 برسند تا برنده بازی محسوب شوند. اگر هر کاراکتر در طول بازی خط سلامتی‌اش تمام شود، دیگر بازیکن‌ها می‌توانند به او کمک کرده تا دوباره به بازی برگردد؛ اما اگر در بازی هرکدام از شخصیت‌ها بمیرند، باید مدت زمانی را صبر کنند تا دوباره بتوانند برگردند.

تریلر بازی رزیدنت اویل 3 ریمیک

اکانت رزیدنت اویل در توییتر، یکی از شخصیت‌های بازمانده را معرفی کرد. این شخصیت که Martin Sandwich نام دارد، یک مهندس و مکانیک حرفه‌ای است که در جای‌گذاری تله برای کند کردن سرعت دشمنان مهارت دارد. از آنجایی که هیچ اسمی در این بازی اتفاقی نیست، فامیلی مارتین اشاره مستقیمی به ماجرای Jill Sandwich در رزیدنت اویل 1 دارد. ماجرای جیل ساندویچ از این قرار بود که جیل در اتاقی که سقفش در حال پایین آمدن است گیر افتاده که «بری برتون»، یکی از اعضای استارز صدای جیل را می‌شنود و به او کمک می‌کند تا از اتاق بیرون بیاید. بعد از این اتفاق، بری به جیل می‌گوید که اگر نجاتت نمی‌دادم تبدیل به ساندویچ جیل می‌شدی! نام مارتین نیز می‌تواند اشاره‌ای به آن اتفاق باشد.

از تاریخ 17 آوریل نیز جیل ولنتاین به عنوان شخصیت قابل بازی به Resident Evil: Resistance اضافه خواهد شد.

 


تاریخ انتشار و پکیج ویژه


بازی رزیدنت اویل 3 ریمیک در تاریخ 15 فروردین 1399 (3 آوریل 2020) برای رایانه‌های‌ شخصی، ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر شد. کسانی که بازی را پیش خرید کردند، اکنون لباس کلاسیک شخصیت‌ها برای آن‌ها موجود شده است تا بازی شباهت بیشتری به نسخه اصلی پیدا کند.

راهنمای بازی رزیدنت اویل 3

در کنار نسخه اصلی، بسته ویژه‌ای هم برای آن در نظر گرفته شده است. در این پکیج، یک مجسمه 28 سانتی از جیل ولنتاین موجود است که از نظر کیفیت و اندازه مانند مجسمه لیان کندی در بسته ویژه رزیدنت اویل 2 ریمیک خواهد بود. همچنین یک کتاب مصور که در آن عکس و مستنداتی از کمپانی آمبرلا وجود دارد، به همراه موسیقی متن بازی و یک نقشه از محیط بازی در این بسته ویژه خواهند بود.

 


سیستم مورد نیاز برای بازی کردن Resident Evil 3 Remake


در این بخش به بررسی سیستم مورد نیاز بازی Resident Evil 3 Remake می‌پردازیم.

رزیدنت اویل 3 ریمستر

حجم بازی Resident Evil 3 Remake برای دانلود از سایت‌های داخلی، با فشرده سازی حدود 21 گیگابایت است. بازی رزیدنت اویل 3 ریمیک برای نصب به حدود 25 گیگابایت فضا نیاز دارد.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی بدین شرح است:

سیستم عامل (OS): ویندوز 7، ویندوز 8، ویندوز 10 ورژن 64 بیت

پردازنده سیستم عامل (CPU): پردازنده Intel® Core™ i5-4460 یا AMD FX™-6300

رم: 8GB

کارت گرافیک: NVIDIA® GeForce® GTX 760 یا AMD Radeon™ R7 260x with 2GB

حداقل فضای مورد نیاز برای نصب: 25 گیگابایت

و اما سیستم پیشنهادی برای دریافت بهترین عملکرد از بازی:

سیستم عامل (OS): ویندوز 10 ورژن 64 بیت

پردازنده سیستم عامل (CPU): پردازنده Intel Core™ i7-3770 یا AMD FX™-9590

رم: 8GB

پردازنده کارت گرافیک: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 یا AMD Radeon™ RX 480

حداقل فضای مورد نیاز برای نصب: 25 گیگابایت

 

بازی Resident Evil 3 Remake با این سیستم بصورت 1080p و 60 فریم اجرا می‌شود.

 

لازم به ذکر است که بازی رزیدنت اویل ۳ ریمیک فعلا کرک نشده و دارای قفل است. این نکته بدین معناست که برای انجام بازی بر روی PC باید از طریق Steam، لایسنس بازی را بصورت اورجینال خریداری کنید. پس فعلا از دانلود بازی رزیدنت اویل 3 ریمیک خودداری کنید.

 


نمرات منتقدین به بازی رزیدنت اویل 3 ریمیک


در این بخش به نقد و بررسی نمرات بازی Resident Evil 3 Remake از دیدگاه منتقدین جهان می‌پردازیم.

بازی رزیدنت اویل 3

بازی Resident Evil 3 Remake برای رایانه‌های شخصی، کنسول پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شد. نمره متای بازی به ترتیب 78، 80 و 85 است. بازی رزیدنت اویل 2 ریمیک با 69 نقد، نمره 80 را بر روی کنسول پلی استیشن 4 بدست آورده که شامل 58 نقد مثبت، 11 نقد متوسط و 0 نقد منفی است. 

حالا به نقد و بررسی بازی Resident Evil 3 Remake از دیدگاه منتقدین می‌پردازیم.

 

سایت Comicbook.com: امتیاز 100 از 100

بازی رزیدنت اویل 3 ریمیک ثابت کرد که موفقیت بازی Resident Evil 2 Remake یک اتفاق نبود و کپکام بالاخره فرمول موفقیت را بدست آورده است.

 

سایت The Digital Fix: امتیاز 100 از 100

بازی رزیدنت اویل ۳ ریمیک لایق شکستن رکورد Resident Evil 2 Remake است. این بازی بازسازی فوق العاده‌ای از نسخه اصلی است و می‌توان آن را بهترین بازی سری رزیدنت اویل به شمار آورد.

 

سایت Daily Star: امتیاز 100 از 100

درست به مانند بازی Resident Evil 3: Nemesis که در سال 1999 منتشر شد و تمرکز آن بیشتر روی بخش اکشن بود و با همین ویژگی، آینده جدیدی را برای این مجموعه رقم زد، بازی Resident Evil 3 Remake نیز تا حد زیادی شبیه رزیدنت اویل 2 ریمیک است؛ با این تفاوت که سرعت آن بیشتر شده و زامبی‌ها عطش بیشتری برای خون دارند. این بازی بطور حیرت‌آوری مرز بین اکشن و القا کردن تنش را رعایت کرده و نمسیس نیز میراث خود را به عنوان یکی از قوی‌ترین موجودات این مجموعه به بازی Resident Evil 3 Remake اهدا کرده است.

بازی رزیدنت اویل 3 جدید

سایت Atomix: امتیاز 95 از 100

به مانند بازی Resident Evil 2 که سال گذشته منتشر شده بود، بازی رزیدنت اویل 3 ریمیک نیز یکی از بی‌نقص‌ترین کارهای کپکام است که توانسته به کلمه «بازسازی» معنی جدیدی ببخشد. این بازی مانند نامه‌ای عاشقانه است برای تمامی طرفداران مجموعه رزیدنت اویل.

سایت IGN: امتیاز 90 از 100

بطور کلی، بازی رزیدنت اویل ۳ ریمیک یک ادامه فوق العاده برای نسخه قبلی خود است. اگرچه بخش چند نفره آن در حد معمولی ظاهر شده، اما بخش داستانی بازی توانسته با شکوه خودش، ضعف‌های بخش چندنفره را بپوشاند. این بازی توانسته به خوبی بین گیم‌پلی محبوب سال 2020 و گیم‌پلی کلاسیک تعادل ایجاد کند که تجربه آن را بدون لحظه‌ای درنگ به همه پیشنهاد می‌کنم. خوشبختانه در آینده نیز بازی‌های کلاسیک بیشتری را خواهیم دید که بدست کمپانی کپکام بازسازی خواهد شد.

 


سخن پایانی


بازی رزیدنت اویل 3 برای pc

کپکام بار دیگر ثابت کرد که موفقیت نسخه پیشین این بازی اتفاقی نبوده است. پس از انتشار بازی Resident Evil Revelation 2، همگی شاهد این قضیه بودیم که این‌بار تیم سازنده تصمیم جدی و مصمم‌تری را برای ادامه دادن این مجموعه گرفته است. موفقیت این بازی با انتشار Resident Evil 7 در سبک و سیاقی جدید تثبیت شد و سپس توانست با ایده‌ای بی‌نظیر، رزیدنت اویل 2 ریمیک را راهی بازار کند. موفقیت و محبوبیت این بازی به حدی بود که سازندگان لحظه‌ای درنگ نکرده و بلافاصله پروژه ساخت Resident Evil 3 Remake را در همان سال کلید زدند. هواداران که بی‌صبرانه این یک سال را سپری کردند، اکنون شاهد این هستند که بازی رزیدنت اویل 3 ریمیک توانسته تمامی انتظارات آن‌ها را برآورده کند.

بطور کلی در این مقاله سعی کردیم توضیحات جامعی از داستان بازی و گیم پلی به همراه نقد و بررسی منتقدین ارائه دهیم. سیستم مورد نیاز بازی رزیدنت اویل 3 ریمیک نیز در مطلب آورده شده تا با خاطری جمع به سراغ تجربه این بازی بروید. همچنان لازم به ذکر است که این بازی هنوز کرک نشده؛ پس برای دانلود آن عجله نکنید.

نظر شما درمورد بازی Resident Evil 3 Remake چیست؟ آیا این بازی توانست انتظارات شما را نیز برآورد کند؟ نظرات خود را با ما در بخش کامنت‌ها در میان بگذارید.

 

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران7 دیدگاه
avatar
علی
.
24 اردیبهشت 1399، 01:32
پاسخ
0
0
سلام وقتتون بخیر، من از شما خواهش میکنم به سوال بنده پاسخ بدید: سیستم بنده که تازه گرفتم دارای مشخصات زیر هستش: Amd a12 9720p Radeon r7, 12 compute Core 4c+8gb 2.7gh-3.6gh 12 gig ram 2gig vga ddr5 radeon r7 2tera hard, 128 ssd این سیستم این بازی رو اجرا میکنه؟ و gta v رو چطور?کلا چطور سیستمیه خوبه؟ ممنون میشم جواب بدید
avatar
معین نسیم دوست
.
24 اردیبهشت 1399، 16:39
پاسخ
0
0
@علی
سلام روزتون بخیر. بطور کلی سیستم متوسطی هست. روی اسم لپ تاپ نوشته شده که رم 8 هست ولی شما گفتین 12 گیگ رم داره. اگه 8 گیگ رم داره که خب مناسب بازی‌های روز نیست. ولی اگه 12 گیگ رم داره میشه گفت خوبه برای این بازی. ولی اگه می‌تونید به 16 ارتقا بدید تا خیالتون راحت باشه. با این کار میتونید مطمئن بشید که بازی‌های 2018 هم بطور کامل پشتیبانی میشن با این سیستم. گرافیک متوسطی داره ولی برای بازی‌هایی که نام بردین کفایت می‌کنن.
avatar
Sooroosh metalhead
.
14 اردیبهشت 1399، 05:04
پاسخ
0
0
متاسفانه متاسفانه اين بازي از لحاظ داستان خيلي ضعيف عمل كرده و بازي بسيار كوتاه شده.در بازي اصلي شايد ١/٥ ٢ ساعت صرف پيدا كردن باتري و بنزين و فيوز و اين ها براي راه انداختن قطار ميشد ولي در بازي ريميك شما ظرف شايد نيم ساعت ميتونيد بدون هيچ دردسري(به جز معماي ايستگاه هاي راه آهن كه اصلا نميشه اسمش رو معما و يا دردسر گذاشت!!!!) قطار رو راه بندازيد،در ادامه هم ديديم كه اون كرم معروف به طور كلي حذف شده و به جاش يه سري موجود دايناسور مانند اضافه شده بود كه توي دهنشون يه چيزي شبيه اون كرم معروف بود و البته عملكردشون اصلا شبيه اون كرم نبود و خيلي راحت كشته ميشدن(بر خلاف اون كرم كه تو قسمت اول بازي اصلا كشته نميشد).در ادامه ديديم كه قسمت فضاي داخلي برج ساعت به طور كلي حذف شده كه اصلا در بازي اصلي حداقل ٤٠ ٥٠ دقيقه صرف گشتن براي چرخ دنده ها و معماي جعبه موسيقي و معماي فوق العاده جذاب تنظيم ٣ ساعت حذف شده.قسمت پارك و طبيعتا جنگ دوم با كرم هم كلا حذف شده،من واقعا نميدونم اينا چي رو ريميك كردن؟؟؟برخلاف رزيدنت اويل ٢ كه فوق العاده جالب كوچيكترين جزئيات و اتفاقاتش ريميك شده بود،اين بازي اصلا انگار يه بازي جديد بود.به قول يه نفر ميگفت مشكل اين بازي اسم و عنوانشه!اگر اين بازي مثلا رزيدنت اويل ٨ نام ميگرفت شايد همه منتقدين بلا استثنا به اين اثر نمره ١٠٠ از ١٠٠ ميدادن،ولي وقتي اسمش رو ميذارن ريميك رزيدنت اويل ٣،حالا انتظار نداريم عينا همون بازي رو فقط مدرن كنن،بالاخره ممكنه تو ريميك رزيدنت اويل ٢ خيلي تغييرات اساسي نسبت به بازي اصلي پيدا شه،ولي اين بازي به طور كلي خيلي از نماد هاي اصلي بازي رو يا حذف كرده يا به طور كلي تغيير داده،من بازي اصلي رو از بچگي بازي كردم و الان كامل نااميد شدم...
avatar
معین نسیم دوست
.
14 اردیبهشت 1399، 11:35
پاسخ
0
0
@Sooroosh metalhead
بله متاسفانه حق با شماست ..
avatar
امین
.
26 فروردین 1399، 21:37
پاسخ
0
0
با سلام خدمت شما ایا با مشخصات لبتاب من این بازی اجرا می شود یا خیر؟ CPU - Intel(R) Core(TM) i3-6006U CPU - @ 2.00GHz 2 Cores RAM - 8 GBGPU - Radeon (TM) 530 - Discrete/Hybrid VRAM - 2048 MB - GDDR5 1000 MHz Graphics Card Manufacturer - Powered by AMD Graphics Chipset - Radeon (TM) 530 Device ID - 6900 Vendor ID - 1002 SubSystem ID - 3814 SubSystem Vendor ID - 17AA Revision ID - C3 Bus Type - PCI Express 3.0 Current Bus Settings - PCI Express 3.0 x2 BIOS Version - 015.049.000.017 BIOS Part Number - BR26014.001 BIOS Date - 2017/09/26 02:34 Usable Memory Size - 2048 MB Memory Type - GDDR5 Memory Clock - 1000 MHz Core Clock - 920 MHz Total Memory Bandwidth - 32 GByte/s Memory Bit Rate - 4.00 Gbps 2D Driver File Path - /REGISTRY/MACHINE/SYSTEM/CurrentControlSet/Control/Class/{4d36e968-e325-11ce-bfc1-08002be10318}/0001 OpenGL® API Version - Not Available OpenCL™ API Version - 2.0windows 10 1909 x64
avatar
معین نسیم دوست
.
31 فروردین 1399، 12:30
پاسخ
0
0
@امین
با سلام. همونطور که توی بخش حداقل سیستم مورد نیاز هم مشاهده کردین، این بازی به حداقل سی پی یو 5 هسته‌ای نیاز داره که برای شما متاسفانه 2 هسته‌ای هست. گرافیک تون هم تا حدی قدیمیه و امکانش هست بازی نتونه اونطور که باید اجرا بشه. یعنی ممکنه لگ و افت فریم شدید احساس کنید. بطور کلی با سی پی یو 2 هسته‌ای و گرافیک پایین، امکان اجرای بازی روی تنظیمات حداقلی هم فکر نکنم کار ساده ای باشه. بهتره که خیلی انتظار نداشته باشید.
avatar
reza
.
16 فروردین 1399، 20:25
پاسخ
0
0
آیا بازی اویل3 برای pc هم ساخته شده
avatar
معین نسیم دوست
.
19 فروردین 1399، 18:02
پاسخ
0
0
@reza
سلام. بله منتشر هم شد.
avatar
مسی
.
29 آذر 1398، 19:51
پاسخ
0
1
خواهش میکنم معین جان.میگم از سری The Evil Within مقاله کار میکنید؟واقعا سری بازی بزرگ و خفنی هست و طرفدران بسیاری داره.خالقش هم استاد میکامی هستحالا اگر کار میکنید این دو مقاله را بررسی کنیدhttps://www.keengamer.com/features/opinion-pieces/what-might-we-expect-from-the-evil-within-3s-story/https://apptrigger.com/2018/10/26/evil-within-3-series-sequel/
avatar
معین نسیم دوست
.
30 آذر 1398، 04:14
پاسخ
0
0
@مسی
اره من خودم شخصا علاقه زیادی به آقای میکامی و بازی the evil within دارم. مقاله ای هم که معرفی کردید توی سایت ثبت شد. حتما و به زودی منتشر میشه.
نمایش 2 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400