بررسی بازی Animal Crossing: New Horizons ؛ گیم پلی، تریلر و نمرات منتقدین

بازی Animal Crossing: New Horizons / بازی New Horizons
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

یکی از عناوین خوبی که اخیرا منتشر شده است بازی Animal Crossing: New Horizons محسوب می‌شود. در این مقاله جوانب مختلف این بازی را بررسی می کنیم. با ما باشید.

بازی Animal Crossing: New Horizons یک عنوان به سبک شبیه سازی زندگی (Life simulation) است که توسط کمپانی نینتندو (Nintendo) ساخته و به انتشار رسیده است. این بازی پنجمین عنوان سری Animal Crossing محسوب می‌شود و برای پلتفرم نینتندو سویچ (Nintendo Switch) منتشر شده است. این نسخه از سری Animal Crossing توسط هیساشی نوگامی (Hisashi Nogami) کارگردانی شده و هم دارای بخش تک نفره و هم دارای بخش چند نفره است. در این مقاله قصد داریم به جوانب مختلف این بازی از جمله گیم پلی، تریلر و نمرات منتقدین بپردازیم. همراه پلازا بمانید.

تریلر بازی Animal Crossing: New Horizons / نقد و بررسی بازی Animal Crossing: New Horizons

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 


گیم پلی بازی Animal Crossing: New Horizons


همانند عناوین پیشین در سری Animal Crossing، بازی Animal Crossing: New Horizons یک عنوان غیرخطی در ژانر شبیه سازی زندگی است که به شکل همزمان تجربه می‌شود. بازیکن این بازی در نقش یک شخصیت قابل شخصی سازی قرار می گیرد که پس از خرید یک بسته سفر از فردی به نام تام نوک (Tom Nook) به جزیره‌ای دورافتاده سفر می‌کند. پس از آن بازی به شکلی آزاد ادامه پیدا می‌کند و به مرور با جامعه‌ای از حیوانات شبه انسان مواجه می‌شویم.

بازیکنان در بازی Animal Crossing: New Horizons قادر هستند به جمع‌آوری آیتم‌های گوناگون و استفاده از این آیتم‌ها به عنوان دکور در سراسر بازی بپردازند. همچنین به شیوه نسخه 2017 سری که Pocket Camp نام دارد، بازی نوعی مکانیزم ساخت و ساز (Crafting) برایمان تدارک دیده که به وسیله آن می‌توان مواد اولیه گوناگون را به ابزار و اشیا خانگی مختلف تبدیل کرد؛ اشیایی که می‌توان از آن‌ها جهت آرایش فضاهای داخلی و خارجی استفاده کرد. علاوه بر این در بازی Animal Crossing: New Horizons قادر هستید ظاهر شخصیت‌ها را نیز هرطور که بخواهید تغییر دهید. به غیر از مدل مو و ویژگی‌های صورت، از جمله مواردی که می‌توانید آن‌ها را تغییر دهید می‌توان به رنگ پوست نیز اشاره کرد.

تریلر بازی Animal Crossing: New Horizons / نقد و بررسی بازی Animal Crossing: New Horizons

نوعی ارز جدید در بازی Animal Crossing: New Horizons وجود دارد که Nook Miles نام گرفته است و آن را می‌توان از طریق انجام وظایف گوناگون بدست آورد و برای خریدن آیتم‌های مختلف استفاده کرد. بازیکنان همچنین قادر هستند که از حیوانات برای زندگی در جزیره‌شان دعوت کنند و این گزینه را نیز دارند که انتخاب کنند حیوان مورد نظر به ساخت و ساز خانه بپردازد. نکته جالب دیگر در رابطه با بازی Animal Crossing: New Horizons آن است که آب و هوای موجود در بازی بسته به منطقه بازیکن در زندگی واقعی و بر اساس وضعیت فصلی نیمکره‌های شمالی و جنوبی تعیین می‌شود که برای اولین بار در بازی گنجانده شده است.

از کاراکترهایی که در بازی Animal Crossing: New Horizons شاهد حضورشان هستیم می‌توان به ایزابل (Isabelle) و آقای ریستی (Mr. Resetti) اشاره کرد که کاراکتر دوم در این نسخه به جای مدیریت ریست‌های بازی به عملیات نجات (Rescue Service) مشغول است؛ چراکه ویژگی Autosave بازی سبب شده است که قابلیت ریست کردن آن از میان برود.

بازی Animal Crossing: New Horizons / بازی New Horizons

از نکات دیگر بازی Animal Crossing: New Horizons می‌توان به این امر اشاره کرد که هر دو حالت شبکه‌ای (Local) و آنلاین در گیم پلی مشارکتی (Co-op) بازی حضور دارند؛ به همراه حداکثر چهار بازیکن در حالت شبکه‌ای و هشت نفر بازیکن در حالت آنلاین که می‌توانند در جزیره حضور داشته باشند. این نسخه از سری Animal Crossing به شکل مستقیم به بازی Pocket Camp وصل نمی‌شود، اما یکسری آیتم وجود دارند که بین دو نسخه مشترک خواهند بود. کارت‌های Amiibo که در سری Animal Crossing دیده‌ایم در این نسخه نیز پشتیبانی می‌شوند؛ اما خبری از ذخیره به شکل ابری (Cloud Save) از طریق پلتفرم نینتندو سویچ نیست.

 


تریلر بازی Animal Crossing: New Horizons


در این قسمت تریلر بازی Animal Crossing: New Horizons را با همدیگر تماشا می‌کنیم.

 


نقد و بررسی بازی Animal Crossing: New Horizons


این بخش از مقاله‌مان را به بررسی نمرات منتقدین در رابطه با بازی Animal Crossing: New Horizons اختصاص داده‌ایم. با ما باشید.

 

TheGamer / امتیاز: 100

تجربه بازی Animal Crossing: New Horizons بدون شک لایق انتظاری که برای آن کشیده‌ایم بود. بازی به طور کلی آرامش بخش، لذت‌بخش و مناسب تمامی گروه‌های سنی طراحی شده است. با وضعیت کنونی تنها امری که به آن نیاز داریم کمی حواس پرتی از رویدادهایی است که ما را محصور کرده‌اند و این بازی برای تحقق این امر گزینه‌ای ایده‌آل است که در زمان خوبی نیز به انتشار رسیده است.

 

Trusted Reviews / امتیاز: 100

بازی Animal Crossing: New Horizons بهترین عنوانی است که امسال تجربه کرده‌ام و بدون شک جایگاه خود را به عنوان یکی از تجربه‌های قابل توجه این نسل از بازی‌های ویدیویی تثبیت می‌کند. مخاطبان بازی آن را برای سال‌ها تجربه خواهند کرد و از آن لذت خواهند برد.

 

GamesRadar / امتیاز: 90

هنوز هم هیچ سری بازی دیگری همانند Animal Crossing وجود ندارد و بازی Animal Crossing: New Horizons برایمان ثابت می‌کند که زندگی در این دنیای درگیرکننده برای مدت‌ها ادامه پیدا خواهد کرد.

بازی Animal Crossing: New Horizons / بازی New Horizons

 

Meristation / امتیاز: 90

بازی Animal Crossing: New Horizons تاکنون بهترین نسخه سری Animal Crossing محسوب می‌شود؛ اما از سوی دیگر نسخه نهایی و حسن اختتامیه سری نیست. بازی دارای کمی ایرادات جزئی است؛ اما این ایرادات به سختی قابل تشخیص هستند. کیفیت جزئیات زندگی، عمل روزانه میوه چیدن، مکالمه با همسایه‌ها و نهایتا مکانیزم‌های جدید بازی آنقدر لذتبخش هستند که بازی را یکی از سرگرم‌کننده‌ترین و درگیرکننده‌ترین تجربه‌های کمپانی نینتندو تاکنون بنامیم.

 

Game Informer / امتیاز: 90

در بازی Animal Crossing: New Horizons چشم اندازهای مختلفی برای دیدن و کارهای متنوعی برای انجام دادن وجود دارند و قسمت اعظمی از بازی مرتبط با اکتشاف دنیای وسیع بازی توسط خودتان است. جزییاتی که سازندگان در بازی کار گذاشته‌اند سبب می‌شوند بعدها نیز به طور مرتب سری به آن بزنیم. در واقع می‌توان گفت بازی Animal Crossing: New Horizons به شکلی روزانه تجربه‌های جدید و لذتبخشی برایمان ارائه می‌دهد. اما شاید بتوان گفت بهترین نکته در رابطه با بازی آن است که شاکله کلی آن بر پایه لذت و مفرح بخش بودن بنا شده است که به نوع خود امری نادر است.

 

USgamer / امتیاز: 90

بهترین عنوان سری Animal Crossing از منظر من هنوز هم نسخه Animal Crossing: New Leaf محسوب می‌شود؛ اما در بازی Animal Crossing: New Horizons شاهد تعدادی تغییرات با کیفیت هستیم که از جمله آن‌ها می‌توان به قابلیت ویرایش جزیره‌تان به هر شکلی که بخواهید اشاره کرد. اضافه شدن مکانیزم ساخت و ساز نیز سبب هرچه سرگرم‌کننده‌تر شدن بازی شده است و در میان کارهای روزمره‌ای که باید انجام بدهید تنوع خوبی ارائه می‌دهد. با وضعیتی که اکنون دنیای اطرافمان به آن گرفتار شده است بازی Animal Crossing: New Horizons یکی از بهترین بهانه‌ها برای تجربه یک سفر مجازی است.

بازی Animal Crossing: New Horizons / بازی New Horizons

 

IGN / امتیاز: 90

بازی Animal Crossing: New Horizons یک عنوان گسترده، صیقل یافته و متعلق به نسل بعدی از یک بازی کلاسیک نینتندو است که پر از شگفتی‌های مختلف و ویژگی‌های متنوع است.

 

Metro GameCentral / امتیاز: 90

سری Animal Crossing نهایتا دنباله‌ای دریافت کرده است که سبب پیشرفت آن شده است؛ با یک عرضه سورپرایزکننده در امسال که چه از منظر گیم پلی و چه از منظر فلسفه پشت آن قابل تامل بود.

 

Eurogamer Italy / امتیاز: 90

بازی Animal Crossing: New Horizons توسط پیشرفت‌های فناوری دهه اخیر به‌روزرسانی شده و تجربه عناوین قبلی همانند New Leaf در آن به شکلی تازه ارائه شده است. می‌توان گفت این بازی جدید روح همیشگی سری را دارا است؛ روحی که شاید تاکنون به شکلی که باید ابراز نشده بود.

 

NintendoWorldReport / امتیاز: 85

بازی Animal Crossing: New Horizons رویکردی کاملا جدید در سری Animal Crossing اخذ کرده است. این رویکرد با وجود آنکه نقطه ضعف‌های خود را دارد، در شکل کلی آن عنوانی را برایمان ارائه داده که برای مدت‌ها سرگرممان خواهد کرد. شاکله کلی سری به وسیله اهداف Nook Miles، پروژه‌های داوطلبانه و دوستان حیوانی، گسترش‌یافته‌تر و بهبودیافته‌تر شده است. از نکات قابل توجه در رابطه با این نسخه آن است که هیچ موقع بیکار نخواهید ماند و همواره کارهای مختلفی برای انجام دادن خواهید داشت.

 

Digital Trends / امتیاز: 80

بازی Animal Crossing: New Horizons پر از لذت، سرگرمی و تفریح است. این نسخه از سری Animal Crossing تجربه‌های جدیدی را برایمان ارائه داده است و مانع از راکد ماندن سری شده است.

 

GAMINGbible / امتیاز: 80

با وجود آنکه بازی Animal Crossing: New Horizons برای افرادی که قبل از این سری Animal Crossing را تجربه نکرده‌اند هیچگونه اقدام تشویق آمیزی برای جذب مخاطب انجام نمی‌دهد، کارکشته‌های سری و افرادی که به بازی علاقه‌مند هستند بدون شک بازی و دنیای آن را سرگرم‌کننده و درگیرکننده خواهند یافت.

تریلر بازی Animal Crossing: New Horizons / نقد و بررسی بازی Animal Crossing: New Horizons

نسخه جدید بازی Animal Crossing و جنبه‌های مختلف آن را برای شما بررسی کردیم و امیدواریم مقاله‌مان برای آشنایی‌تان با این بازی خوب و مفید واقع شده باشد. به طور کلی می‌توان گفت بازی Animal Crossing: New Horizons بازخوردهای مثبتی از سمت منتقدین دریافت کرده و سازندگان آن با به‌روزرسانی دنیای عناوین قبلی و اضافه کردن امکانات جدید، عنوانی را در اختیار علاقه‌مندان سبک شبیه سازی زندگی قرار داده‌اند که می‌تواند ساعت‌ها سرگرمشان کند.

نظر شما در رابطه با بازی Animal Crossing: New Horizons چیست؟ نظرات خود را از قسمت پایین و از بخش کامنت‌های سایت با ما در میان بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400