معرفی و بررسی بازی Rage 2 ؛ داستان، ترینر، راهنمای بازی و نمرات منتقدین

بازی ریج 2 / Rage 2
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

مدتی‌ست که بازی Rage 2 (خشم 2) منتشر شده است. در این مقاله قصد داریم تا داستان، گیم پلی و نمرات منتقدین این اثر را بررسی کنیم. با پلازا همراه باشید.

شماره دوم از مجموعه شوتر اول‌شخص Rage مدتی پیش عرضه شد و اگرچه به موفقیت بازی اول دست پیدا نکرد، اما فروش خوبی داشت و با استقبال قابل قبولی از سوی گیمرها مواجه شد. استودیوی آوالانچ (Avalanche Studios) با همکاری اید سافتور (id Software) توانست یک اکشن دیوانه‌وار را تحویل مخاطبان این سری بدهد که در گوشه و کنار دنیایش، رازها و شگفتی‌های زیادی نهفته است. یک دنیای پساآخرالزمانی بزرگ، که مملو از دشمنان عجیب و غریب و سلاح‌های قدرتمند است.

ریج 2/ Rage 2

با Rage 2، اید سافتور دوباره به دنیای پر از انسان‌های جهش‌یافته و افسارگسیخته و بازماندگان غرب وحشی بازمی‌گردد و این بار قرار است امکانات فراوانی از دنیای جهان آزاد در بازی به طرفداران نشان بدهد. اید در این بازی قرار است با استودیو آوالانچ (Avalanche Studios) همکاری کند، شرکتی که سابقه ساخت بازی‌های جهان باز مثل Just Cause (جاست کاز) و Mad Max (مد مکس) را در کارنامه خود دارد. این همکاری با توجه به تخصص هر دو استودیو در زمینه‌های مخصوص به خود، احتمالا باعث ارائه تجربه‌ای جالب در Rage 2 شود. در این مقاله قصد داریم تا توضیحات جامعی از داستان، تریلر، گیم پلی و نقدها و نمرات منتقدین بازی Rage 2 داشته باشیم.

آنچه در ادامه می‌خوانید: 

 

 


داستان بازی Rage 2


دکتر کواسیر ریج 2/ Dr.Kvasir_Rage 2

داستان کلی نسخه اول Rage درباره شهاب سنگی بود که در سال 2029، به سیاره زمین برخورد می‌کند که درنتیجه، زمین به یک دنیای آخرالزمانی تبدیل می‌شود. در حالی که برخی از گروه‌های بازمانده به‌طور پراکنده در اطراف هستند، اما بیشتر این گروه‌ها را موجودات جهش‌یافته یا یاغی‌های وحشی تشکیل می‌دادند که حضور آن‌ها باعث می‌شد که زمین مکان خطرناکی شود. جهان موجود در بازی Rage به لطف تحولات ناگهانی و عمده، به یک بیابان خشک‌وخالی تبدیل‌شده بود و بازماندگان هم مخالف سازمان The Authority در این سرزمین بودند. The Authority  یک سازمان فوق پیشرفته بود که خود را دولت این سرزمین می‌دانست. این سازمان بر روی انسان‌ها آزمایش می‌کرد که این کار نتایج نابسامانی به همراه داشت که یکی از این نتایج، خلق موجودات جهش یافته بود. 

همچنین بخوانید :

بازی اول در مجموع درباره آرک‌ها (Arks) بود. یک پناهگاه زیرزمینی که هدف از ساخت آن‌ها، حفاظت از نجات‌یافتگان واقعه برخورد شهاب سنگ به زمین بود که بتوانند بار دیگر تمدن را در زمین بنا کنند. این پناهگاه‌ها جزو پروژه Eden به حساب می‌آمدند. به‌عنوان یکی از نجات‌یافتگان آرک‌ها، شما با تاخیر در سال 2135 پا به زمین می‌گذارید. سازمان آتوریتی توسط یک بازمانده آرک ایجاد شده بود که با ایجاد تغییرات در پروژه، باعث شد تا تنها آرک‌هایی که به او وفادار بودند در زمان مقرر باز شوند و بقیه تا مدت نامعلومی زیر زمین بمانند.

متأسفانه بازی Rage، پایان ناامیدکننده‌ای داشت؛ شخصیت اصلی توانست تمام آرک‌ها را فعال کند تا نجات‌یافتگان دیگری از آنها بیرون بیایند و با سازمان آتوریتی به مبارزه بپردازند. به نظر نمی‌رسد که بازی Rage 2 ادامه‌ی داستان قسمت اول باشد، گرچه المان‌هایی هنوز در دنیای بازی جدید وجود دارد که می‌تواند اطلاعات بیشتری از وقایع داستان قسمت اول به ما بگوید. در عوض Rage 2 گیمرها را به 30 سال آینده می‌برد، جایی که سیاره زمین دارد از وضعیت فاجعه‌آمیز خارج می‌شود و در حال بازسازی است. شما در نقش واکر (Walker) ظاهر می‌شوید. واکر یکی از ساکنین منطقه وایلند (Vineland) و یکی اعضای گروه بازماندگان آن یعنی گروه رنجرها (Rangers) است.

رنجرها از نانوتریت‌ها که عنصری از بازی نخست بود، برای کسب توانایی‌های ویژه استفاده می‌کنند. شما مجبور می‌شوید که واینلند را به دلیل حمله ناگهانی سازمان آتوریتی ترک کنید و به نظر می‌رسد که واکر آخرین بازمانده از گروه رنجرها باشد.

در یکی از تریلرهای گیم پلی Rage 2، شما به پیش دکتر کواسیر (Doctor Kvasir) فرستاده می‌شوید که درواقع یکی از شخصیت‌های بازی اول و دانشمند سابق سازمان آتوریتی است. وی به شما دستور می‌دهد که به Eden بروید و دستگاه اکو 15 را فعال کنید؛ دستگاهی که پیش از برخورد شهاب سنگ در حال چرخش زمین بود. معلوم نیست که چگونه این عناصر وارد داستان کلی بازی می‌شود.

آنچه از دنیای جدید Rage 2 می‌دانیم این است که با وجود جنگل‌ها و سرزمین‌های مرطوب، امکان گشت‌وگذار در محیط‌های جدید برای گیمرها فراهم شده است. این‌ها باعث می‌شود که Rage 2 از محیط‌های قهوه‌ای و کدر رنگ بازی نخست فاصله بگیرد، البته هنوز هم مبارزات و نبرد با وسایل نقلیه که شباهت فراوانی با فیلم جذاب و قابل تحسین مد مکس: جاده خشم (Mad Max: Fury Road) دارد، جزوی از تجربه بازی خواهد بود.

 


تریلر بازی Rage 2


در این قسمت می‌توانید آخرین تریلر منتشر شده از بازی Rage 2 را با زیرنویس فارسی از تیم پلازا مشاهده کرده و با محیط آن بیشتر آشنا شوید.

 


گیم پلی بازی ریج 2


Rage 2_Gameplay / گیم پلی ریج 2

به نظر می‌آید که شرکت Id Software از عنوان مورد تحسین منتقدان و طرفداران یعنی Doom، نکات فراوانی یاد گرفته است. سیستم تیراندازی در Rage 2 به نظر می‌رسد که سریع‌تر، متحرک‌تر و مضحک‌تر از نسخه اول شده است. عنصر نانوتریت (Nanotrites) که در بازی اول هم وجود داشت، بار دیگر به این نسخه بازگشته است و به بازیباز قدرت‌های فوق‌العاده‌ای اهدا می‌کند. بازیباز می‌تواند از طریق این انرژی، به ارتفاعات بلند بپرد و سپس با قدرت فراوان، مشتی بر زمین بزند که دشمنان در هوا معلق شوند یا آن‌ها را از طریق این انرژی با دستان خود پرتاب کند. شما همچنین قادر هستید که به حالتی به نام اوردرایو (Overdrive) دسترسی داشته باشید که به شما اجازه می‌دهد انرژی بیشتری داشته باشید و بدن و سلاح شما را به سرحد توان خود می‌رساند. در مجموع سیستم تیراندازی و مکانیزمهای آن، ترکیبی از عناوین مثل Doom (رستاخیز)، Bulletstortm (طوفان گلوله) و نسخه اول بازی است که فرصت‌های خلاقانه‌ای هم برای کشتن در اختیار بازیباز قرار می‌دهد. برای مشاهده گیم پلی این بازی می‌توانید به این مطلب مراجعه کنید.

یکی از ابزارهای کشتار بازی در نسخه اول، Wingstick (وینگ استیک) بود که بار دیگر در بازی Rage 2 در دسترس است. وینگ استیک همان بومرنگ‌های مرگبار بودند که می‌توانستید آن‌ها را به سمت دشمنان پرتاب کنید و سپس دوباره به سمت دست شما بر می‌گشت. این ابزار در Rage 2 بهبودیافته و این بار می‌توانید چند نفر را از پا دربیاورید و همچنین قابلیت ردیابی دشمنان در میدان نبرد هم به آن افزوده شده است. در کنار نارنجک‌های شگفت‌انگیز، ابزارهای دیگری به بازی افزوده شده است که شما می‌توانید آن‌ها را به سمت دشمنان پرتاب کنید تا میدان تعلیق ایجاد شده و آن‌ها در هوا معلق بمانند.

بازی Rage 2/ ریج 2

مبارزات و نبردهای ماشینی همچنین با تغییرات عظیم به این نسخه بازگشته است و به نظر می‌رسد که رانندگی کردن با ماشین زره‌پوش و پوشیده شده از سلاح احتمالاً باعث می‌شود که شما از جهان آزاد بودن بازی، لذت بیشتری ببرید. در تریلرهای منتشرشده، نبردهای ماشینی در Rage 2، شباهت‌های فراوانی به ساخته قبلی شرکت آوالانچ یعنی مد مکس (Mad Max) و کمی هم شبیه فیلم موفق آن، جاده خشم (Fury Road) دارد که بدین گونه که شما اعضای بدن دشمنانتان را نابود می‌کنید و در عین صورت آن‌ها هم نیز شما را با تله‌ها، مواد منفجره، شلیک‌ها و غیره به دام می‌اندازند. در تریلرهای بازی مشاهده می‌کنید که بازیکن با ماشین جنگی که با اسلحه و خمپاره‌ای که به آن نصب‌شده رانندگی می‌کند. البته قابل ذکر است که شما توانایی استفاده از تمام ماشین‌های موجود در این بازی را برخوردارید.

Id همچنین گفته است که گیم پلی جهان آزاد بودن بازی نسبت به نسخه اول، بهبود یافته است. به جای محدودیت کردن مأموریت‌های بازی، همکاری با شرکت آوالانچ، نوعی گیم پلی خاص و آزادی عمل را در بازی افزایش داده است که امضای سبک گیم پلی جهان آزاد (Open-World) تلقی می‌شود. جدا از این‌که توانایی شرکت در مسابقات رانندگی را دارید، باید با دشمنانی که سوار بر ماشین نیز هستند و سعی دارند به شما نزدیک بشوند، به مقابله و مبارزه با آنان بپردازید.

 


سیستم مورد نیاز بازی Rage 2


در این بخش به بررسی سیستم مورد نیاز بازی Rage 2 می‌پردازیم.

حجم بازی Rage 2 برای دانلود از سایت‌های داخلی، با فشرده سازی حدود 13 گیگابایت است که موقع نصب به 50 گیگابایت می‌رسد. پس بازی ریج 2 برای نصب به حدود 50 گیگابایت فضا نیاز دارد.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی بدین شرح است:

سیستم عامل (OS): ویندوز 7، ویندوز 8، ویندوز 10 ورژن 64 بیت

پردازنده سیستم عامل (CPU): پردازنده Intel Core i5-3570 یا AMD Ryzen 3 1300X

رم: 4GB

کارت گرافیک: Nvidia GTX 780 3GB یا AMD R9 280 3GB

دایرکت ایکس (DirectX): ورژن 11

حداقل فضای مورد نیاز برای نصب: 50

و اما سیستم پیشنهادی برای دریافت بهترین عملکرد از بازی:

سیستم عامل (OS): ویندوز 7، ویندوز 8، ویندوز 10 ورژن 64 بیت

پردازنده سیستم عامل (CPU): پردازنده  Intel Core i7-4770 یا AMD Ryzen 5 1600X

رم: 8GB

پردازنده کارت گرافیک: Nvidia GTX 1070 8GB یا AMD Vega 56 8GB

دایرکت ایکس (DirectX): ورژن 11

حداقل فضای مورد نیاز برای نصب: 50 گیگابایت

 

برای دانلود بازی ریج 2 برای PC می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

 


راهنمای بازی Rage 2 ؛ لوکیشن ها، ترفندهای مبارزه و آپگریدها


ممکن است بتوانید بدون راهنما هم بازی Rage 2 را به اتمام برسانید، اما اگر بدانید که هیولاهای مختلف را به چه شکلی از پا درآورید، یا آیتم‌ها و اسلحه‌های کمیاب را از کجا پیدا کنید، لذت انجام بازی برایتان چند برابر می‌شود. به همین خاطر این راهنما را تهیه کرده‌ایم که در آن چند نکته مهم به شما آموزش داده می‌شود تا ماموریت‌های متعدد Rage 2 را به بهترین شکل ممکن به اتمام برسانید. در ضمن ویدیوی زیر تمام نکات این مقاله را به شکل خلاصه بازگو می‌کند. برای آشنایی با 25 مکان و مرحله مخفی در بازی‌ها می‌توانید به این مطلب مراجعه کنید.

 

1- جستجو در Ark های گمشده را فراموش نکنید

نقشه بازی Rage 2

در Rage 2 مکان‌هایی به نام Ark وجود دارند که در آنها می‌توانید آیتم‌ها و اسلحه‌های پیشرفته‌تری را پیدا کنید. این سلاح‌ها معمولا نسبت به سلاح‌های قبلی قدرتمندتر هستند و برای نابود کردن دشمنان جدید کارایی زیادی دارند. از همان شروع بازی، موقعیت مکانی چهار Ark روی نقشه مشخص است، اما سایر این مکان‌ها را خودتان باید پیدا کنید و به جستجو درون آنها بپردازید. در ویدیوی بالا لوکیشن سایر Ark های بازی قابل رویت است. پیشنهاد می‌کنیم که این مکان‌ها را با دقت به خاطر بسپارید و هنگام بازی کردن و سرک کشیدن به نقاط مختلف نقشه بازی، به آنها سر بزنید.

 

2- ضربه سنگین

بازی Rage 2ضربه سنگین یا همان Slam یکی از بهترین و جذاب‌ترین قابلیت‌هایی است که در بازی Rage 2 می‌توانید از آن استفاده کنید. روش کار این ضربه به این صورت است که ابتدا شخصیت اصلی یک پرش بلند انجام می‌دهد و سپس از روی هوا با قدرت روی یک یا چند دشمن فرود می‌آید و به آنها آسیب سنگین وارد می‌کند. این توانایی در نبردهای شلوغ خیلی کاربردی است، چون هم برای لحظاتی شما را از دسترس دشمنان اطراف‌تان خارج می‌‌کند و هم در یک چشم برهم زدن، آنها را نابود می‌سازد. با پیشروی در بازی می‌توانید این قابلیت را آپگرید کنید تا تاثیرگذاری‌اش افزایش پیدا کند.

 

3- استفاده از شات‌گان

بازی Rage 2

در تمام بازی‌های شوتر، یکی از سلاح‌های اصلی و مورد علاقه بازیکن‌ها شات‌گان است. این اسلحه در فاصله‌های نزدیک عملکرد فوق‌العاده‌ای دارد و با قدرت مثال‌زدنی‌اش، دشمنان را به عقب پرتاب می‌کند. به جرئت می‌توان گفت که Rage 2 یکی از بی‌نظیرترین شات‌گان‌ها را در بین بازی‌های شوتر دارد. در این بازی می‌توانید یک نمونه بسیار خوش‌دست از این سلاح را داشته باشید و با آن به حساب دشمنان خود برسید. اگر قبلا در بازی‌ها از این سلاح استفاده کرده باشید حتما می‌دانید که حس رضایتی که هنگام شلیک آن به بازیکن منتقل می‌شود با کمتر سلاحی قابل مقایسه است. با این حال باید توجه داشته باشید که شات‌گان‌ها برای فواصل دور سلاح مناسبی نیستند. در Rage 2 می‌توانید شات‌گان خود را ارتقا دهید که این موضوع کمک می‌کند تا دشمنان زره‌پوش را راحت‌تر از پا درآورید.

 

4- از ژیروکوپتر استفاده کنید

بازی Rage 2یکی از مواردی که در Rage 2 می‌توان از آن به عنوان نقطه ضعف بازی یاد کرد، کنترل وسایل نقلیه است. در واقع حتی اگر با سیستم هدایت خشک وسیله‌های مختلف هم کنار بیایید، این کار پس از مدتی کاملا خسته کننده می‌شود. اما ژیروکوپتر در این مورد استثناست؛ این وسیله از همان ابتدا هیجان خاصی را به روند بازی تزریق می‌کند و راندن وسایل نقلیه را از یکنواختی درمی‌آورد. در واقع وقتی برای اولین بار سوار ژیروکوپتر می‌شوید، دیگر به سراغ سایر وسایل نقلیه نخواهید رفت. این وسیله هم سرعت بالایی دارد و هم برای جابه‌جایی، محدود به حرکت در جاده‌ها نیست و برای رفتن به نقاط دوردست روی نقشه، بهترین گزینه ممکن خواهد بود. تماشای منظره غروب آفتاب، وقتی که سوار بر ژیروکوپتر به سمت مقصدتان حرکت می‌کنید یکی از لذت‌های Rage 2 بازی کردن است.

 

5- از جاخالی دادن غافل نشوید

بازی Rage 2

جاخالی دادن یا همان Dash هم یکی از تکنیک‌هایی است که به دفعات زیاد در Rage 2 از آن استفاده خواهید کرد. برای این کار کافی است تا کلید جهت را نگه‌ دارید و سپس روی L1 در کنسول پلی‌استیشن 4 یا LB در ایکس‌باکس وان ضربه بزنید (نباید دکمه را نگه دارید.) با این کار شخصیت اصلی به‌صورت سریع جابه‌جا می‌شود و اصطلاحا جاخالی می‌دهد. این تکنیک زمانی که با هیولاهای بزرگ یا با سلاح‌های ماشینی مبازره می‌کنید خیلی به کمک‌تان می‌آید. در ابتدای بازی فقط می‌توانید یک بار Dash انجام دهید و سپس باید مدت کوتاهی را منتظر باشید تا این قابلیت ریلود شود و مجددا بتوانید از آن استفاده کنید. اما وقتی جلوتر بروید و Dash را آپگرید کنید، می‌توانید سرعت ریلود آن را بیشتر کنید و حتی دو جاخالی پشت سر هم انجام دهید.

 

6- مبارزه با سایبر کراشرها

بازی Rage 2 سایبر کراشریکی از دشمنان سرسخت و باس‌های بازی Rage 2 سایبر کراشر نام دارد که اگرچه در طراحی‌اش شاهد نوآوری چشمگیری نیستیم، اما مبارزه با آن می‌تواند چالش‌برانگیز و لذتبخش باشد؛ فقط باید بدانید چه‌کار کنید. کشتن سایبر کراشر فقط با شلیک چشم‌بسته گلوله‌ها میسر نمی‌شود، بلکه باید استراتژی داشته باشید، رفتارها و حرکاتش را زیر نظر بگیرید و هوشمندانه مبارزه کنید. بهترین راه برای از پا درآوردن سایبر کراشر این است که با اسلحه موشک‌انداز یا همان راکت‌لانچر به سینه‌اش شلیک کنید. پس از چند بار شلیک کردن، این هیولا روی زمین زانو می‌زند و در نقاط مختلط بدنش یک بخش نورانی ظاهر می‌شود که باید به آنها شلیک کنید. وقتی تمام این نقاط نورانی را نابود کردید، در نهایت می‌توانید با راکت‌لانچر این غول را به اعماق جهنم بفرستید.

 

7- فوکوس کنید

بازی Rage 2

یکی از توانایی‌های اصلی شما در بازی Rage 2 فوکوس کردن است. با استفاده از این توانایی می‌توانید دشمنان نزدیک خود را حتی از پشت دیوارها ببینید و کارهای مختلف دیگری را انجام دهید. برای استفاده از قابلیت فوکوس باید دکمه L1 یا LB را نگه دارید. این کاری است که زیاد در بازی انجام خواهید داد، چون علاوه بر مشاهده دشمنان و آیتم‌های مهم دور و برتان، از فوکوس برای تعمیر وسایل نقلیه، باز کردن Ark ها و برداشتن آیتم‌های به جا مانده از دشمنان نیز استفاده می‌شود. فوکوس به شما کمک می‌کند که برای حملات خود از قبل برنامه‌ریزی کنید و با مشاهده دشمنان، قبل از مواجه شدن با آنها بتوانید استراتژی مناسبی را اتخاذ کنید.

 

8- همیشه به دنبال رنگ بنفش نئونی باشید

بازی Rage 2به نوعی می‌توان گفت که تم رنگی اصلی در Rage 2 بنفش نئونی است. یادتان باشد که هرگاه در بازی وارد یک ماموریت جانبی شدید که نمی‌دانید باید دقیقا چه کاری انجام دهید، یا وقتی به دنبال یک آیتم خاص هستید و یا می‌خواهید یک کلید را پیدا کنید تا دری باز شود، بهترین راهنمای شما همین رنگ بنفش خواهد بود. معمولا همه آیتم‌ها و سوییچ‌های مهم در بازی با همین رنگ مشخص شده‌اند؛ بنابراین هر گاه در جستجوی چیزی هستید که پیدایش نمی‌کنید، فقط به دنبال رنگ بنفش نئونی باشید؛ به همین سادگی!

 

9- سیگنال‌ها را تقویت کنید

بازی Rage 2

در بازی یک آپگرید وجود دارد که باعث می‌شود به کمک یک سیگنال بتوانید برخی از آیتم‌های مهم را پیدا کنید. روش کار این آپگرید به این صورت است که هر چه به آیتم مورد نظر نزدیک‌تر شوید، سیگنال تقویت می‌شود و از این طریق می‌توانید محل دقیق آیتم را پیدا کنید. این ویژگی بیشتر به درد افرادی می‌خورد که می‌خواهند تمام آیتم‌های مهم را پیدا کنند و اصطلاحا بازی را 100 درصد به اتمام برسانند. البته آیتم‌هایی که به‌وسیله سیگنال‌ها پیدا می‌کنید، برای انجام ماموریت‌ها نیز به شما کمک می‌کنند.

 

10- یک حقه برای نابود کردن تیربارها

بازی Rage 2در نقاط مختلف نقشه بازی تیربارهای ماشینی وجود دارند که نابود کردن آنها کار آسانی نیست. به جای اینکه به طور مستقیم وارد مبارزه با این سلاح‌های اتوماتیک شوید و کلی مهمات از دست بدهید، می‌توانید این حقه کوچک را امتحان کنید. کافی است یک تانک سنگین Xerxes III با خودتان داشته باشید. زمانی که سوار این وسیله نقلیه هستید، تیربارها در حالت دفاعی قرار می‌گیرند تا نتوانید با تانک به آنها صدمه بزنید. به محض اینکه از تانک پیاده شوید، تیربارها هم دوباره از حالت دفاعی خارج می‌شوند، اما زمان کوتاهی طول می‌کشد تا دوباره به شما شلیک کنند. شما می‌توانید از همین فرصت استفاده کنید و با شلیک کردن به آنها آسیب برسانید. با چندبار سوار و پیاده شدن، به راحتی می‌توانید تیربار را نابود کنید.

 


بررسی و نمرات منتقدین به بازی ریج ۲


در این بخش به نقد و بررسی نمرات بازی Rage 2 از دیدگاه منتقدین جهان می‌پردازیم.

بازی Rage 2 برای رایانه‌های شخصی، کنسول پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شد. نمره متای بازی به ترتیب 73، 67 و 72 است. بازی ریج 2 با 55 نقد، نمره 73 را بر روی رویانه‌های شخصی بدست آورده که شامل 34 نقد مثبت، 21 نقد متوسط و 0 نقد منفی است.

حالا به نقد و بررسی بازی Rage 2 از دیدگاه منتقدین می‌پردازیم.

سایت M3: امتیاز 90 از 100

از همان موقع که این بازی را شروع کردیم، سخت‌ترین کار برایمان کنار گذاشتن دسته بازی بود. ترکیب جهان باز، جهش یافتگان عجیب غریب و قدرت‌های ماورایی بسیار سرگرم کننده است؛ درواقع حتی از سطح انتظارات نیز فراتر رفته. در کنار کنترل عالی و جنگ‌های جذاب، این بازی یکی از اعتیادآورترین بازی‌های سال است.

بررسی بازی ریج 2

سایت Jeuxvideo.com: امتیاز 85 از 100

بازی ریج 2 در میان رگبار اسلحه‌ها، رانندگی مفرح و آپگریدهای جذاب و بامزه می‌درخشد. این بازی جهان باز شما را به اکتشاف دعوت می‌کند؛ اما با انجام آن حس می‌کنید یک جای کار می‌لنگد! انگار که بازی Rage 2 از فقدان چیزی رنج می‌برد.

سایت SpazioGames: امتیاز 82 از 100

بازی Rage 2 دیوانه وار، وحشیانه و یک شوتر اول شخص راضی کننده است؛ همراه با راه‌های بی‌شماری که برای نابود کردن دشمنان پیش روی شما قرار می‌دهد.

سایت PSX-Sense.nl: امتیاز 75 از 100

سبک بصری منحصر به فرد و مکانیک گیم پلی واقعا سرگرم کننده، به همراه ماموریت‌های غیر مترقبه، به همراه داستانی ناامید کننده و در بعضی مواقع اجرای تکنیکی ناقص، همه و همه بازی Rage 2 را تشکیل داده‌اند. اگر می‌توانید با این ویژگی‌ها کنار بیایید پس حتما از این بازی لذت خواهید برد.

 


ترینر بازی Rage 2


در این بخش به ارائه ترینر بازی Rage 2 می‌پردازیم.

گاهی درجه سختی بازی بطور ناعادلانه‌ای غیر ممکن می‌شود؛ در اینجور مواقع گیمرها ممکن است از بازی زده شده و به کل از تمام کردن آن مرحله قطع امید کنند. بعضی معتقدند که «بازیِ من، قوانین من» حق هر گیمر است و بدین جهت حق دارند که بخواهند قوانین بازی را تغییر دهند. بدین منظور، بهترین و معتبرترین ترینر ساخته شده برای بازی Rage 2 را فراهم کردیم که با کلیک بر روی لینک می‌توانید آن را دانلود کنید.

دانلود ترینر بازی Rage 2 نسخه FLiNG

برای استفاده صحیح از ترینر به این نکات توجه کنید:

 1. ابتدا ترینر را باز کرده و سپس بازی را اجرا کنید. برای دریافت عملکرد صحیح نیز کلیدهای گفته شده در ترینر را در منوی بازی اعمال کنید.
 2. رمزهای بازی با استفاده از کلیدهای Numpad قابل اجرا هستند.
 3. این فایل به هیچ وجه ویروس نیست و آسیبی به سیستم شما وارد نخواهد کرد. اگر آنتی ویروس شما پیامی مبنی بر ویروسی بودن فایل اعلام کرد، آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید یا اگر با تنظیمات آنتی ویروس آشنایی دارید، به نرم افزار اجازه دید که این فایل را نادیده بگیرد.
 4. همواره به این نکته توجه داشته باشید که ترینر در فرم اصلی بازی تغییر ایجاد می‌کند. مثلا ممکن است لازم باشد برای گذر کردن از یک مرحله، در جنگ با حریف شکست بخورید یا با دشمنانی که در محیط حضور دارند نجگید و در عوض فرار کنید. ترینر تمامی این قضایا را تغییر می‌دهد. پس در مواقعی که نیاز دارید از ترینر استفاده کنید.

 


سخن پایانی


بطور کلی در این مقاله سعی کردیم تا توضیحات کاملی از داستان، گیم‌پلی، نقدها و نمرات بازی ارائه دهیم. در ادامه نیز راهنمای بازی ریج 2 را به همراه ترفندها و توصیه‌های حرفه‌ای در قالب متن و ویدئو منتشر کردیم. در انتها نیز ترینر بازی ریج 2 را برای دانلود در اختیارتان قرار دادیم.

نظر شما درمورد بازی Rage 2 چیست؟ آیا از انجام آن لذت بردید؟ نظرات خود را با ما در بخش کامنت‌ها درمیان بگذارید.

899x519 (950x548)
130.19 KB
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022